Toples i tanga

Ozbiljna gospoja, pa tako! :eek:
Zezam se, naravno. ;) Toples je po meni OK, tange takodje.
Ali znam da u školama klinci krv piju nastavnicima i za manje "ekscese".
Da li si se nekad zapitala šta bi se desilo da u toplesu naletiš na nekog od svojih djaka? Rasturili bi te od zezanja.


Па шта знам. Искрено - нисам размишљала о томе. :confused:
Ја се у топлесу осећам сасвим природно, мислим да мени не би било непријатно...а њима...не знам...:cool:

Додуше, последње две године не носим топлес јер су моје девојчице изразиле жељу да носе горњи део, па сам се солидарисала са њима. ;)
 
Па шта знам. Искрено - нисам размишљала о томе. :confused:
Ја се у топлесу осећам сасвим природно, мислим да мени не би било непријатно...а њима...не знам...:cool:

Додуше, последње две године не носим топлес јер су моје девојчице изразиле жељу да носе горњи део, па сам се солидарисала са њима. ;)

Nemoj da se foliraš da si se solidarisala s njima, nego ti frka što su počele i njima da rastu sike, a ne možeš da im zabraniš toples ako si ti na plaži u toplesu!
Garant kad dodju sa plaže virkaš da li im se vidi crta od gornjeg dela (moju bivšu ženu je keva tako kontrolisala kad je bila klinka - kad dodje s plaže keva joj odmah virne da li se vidi razlika. Ako razlike nema, nema više ni sama na plažu).
 
e vala, u zivotu nisam videla curu kojoj lepo stoje bokserice (kupaci).:confused:

Jaoj, nemoj da me teraš da kopam slike od pre 7 godina (nisam imala drugo dete!!!), kupaći-bokserice bile u modi , imala dva komata (Champion i Bety)- oba šerpa plavo do ljubičanstveno, pa pravila kombinacije jedan gornji deo, drugi donji....I stajali mi samo tako...:mrgreen:
Ma, šta stajali...stoje mi i dan danas samo tako!:mrgreen:
 
Nikada nisam nosila bokserice, zar ne skracuju noge?
Ne znam zasto, ali nosim iskljucivo crne kupace kostime sa nekim perlicama, svi su mi na isti kalup. Nisu tange, ali su jako plitke, plitke...a gore dekolte do pupka... samo sto ne ispadnu ...br...
Mislim da je tako eroticnije nego sve na izvol'te. Toples mi je OK, samo da nisam hipohondar, vec sam davila o opasnosti od raka dojke.
Marinac, sta ti kazes o toj teoriji? :think:
 
Nemoj da se foliraš da si se solidarisala s njima, nego ti frka što su počele i njima da rastu sike, a ne možeš da im zabraniš toples ako si ti na plaži u toplesu!
Garant kad dodju sa plaže virkaš da li im se vidi crta od gornjeg dela (moju bivšu ženu je keva tako kontrolisala kad je bila klinka - kad dodje s plaže keva joj odmah virne da li se vidi razlika. Ako razlike nema, nema više ni sama na plažu).

:lol::super:
 
Nikada nisam nosila bokserice, zar ne skracuju noge?
Ne znam zasto, ali nosim iskljucivo crne kupace kostime sa nekim perlicama, svi su mi na isti kalup. Nisu tange, ali su jako plitke, plitke...a gore dekolte do pupka... samo sto ne ispadnu ...br...
Mislim da je tako eroticnije nego sve na izvol'te. Toples mi je OK, samo da nisam hipohondar, vec sam davila o opasnosti od raka dojke.
Marinac, sta ti kazes o toj teoriji? :think:

Nisi hipohondar! :ok:
 
Nemoj da se foliraš da si se solidarisala s njima, nego ti frka što su počele i njima da rastu sike, a ne možeš da im zabraniš toples ako si ti na plaži u toplesu!
Garant kad dodju sa plaže virkaš da li im se vidi crta od gornjeg dela (moju bivšu ženu je keva tako kontrolisala kad je bila klinka - kad dodje s plaže keva joj odmah virne da li se vidi razlika. Ako razlike nema, nema više ni sama na plažu).


Искрено речено - било је обрнуто! Ја покушавала да их убедим да не носе горњи део, али у тим годинама је фазон да се по сваку цену виде беле траке око врата јер их све другарице имају! ;):) То је ваљда доказ да више нису клинке. ;)
 
Zar nije opasno suncati grudi, narocito bradavice, to svi trube.:dontunderstand:

Па, уопште опасно је сунчати се. :( Зар ниси рекла да обожаваш да се пржиш на сунцу и да идеш у соларијум? Мислим - како то да се плашиш само рака дојке, а рака коже се не плашиш?
 
Искрено речено - било је обрнуто! Ја покушавала да их убедим да не носе горњи део, али у тим годинама је фазон да се по сваку цену виде беле траке око врата јер их све другарице имају! ;):) То је ваљда доказ да више нису клинке. ;)


...pa one treba da (se) dokazhu, zashto se nosi gornji deo...a ti, da pokazhesh, zashto ga ne treba nositi...:)
 
Зар не мислиш да је то апсурдно?

Свим силама се трудиш да избегнеш један рак а да добијеш други? (Далеко било!)

Pu...pu...upljuvah se...
Apsurdno jeste, ali to je neka vrsta zavisnosti. kao nikotin, alkohol, net...
I mi smo na neki nacin zavisni od ovog foruma, drndamo po tastaturi umesto...
 
Искрено речено - било је обрнуто! Ја покушавала да их убедим да не носе горњи део, али у тим годинама је фазон да се по сваку цену виде беле траке око врата јер их све другарице имају! ;):) То је ваљда доказ да више нису клинке. ;)
Jao, vide se trake - znači imaju sise! :mrgreen:
E, kako je mladost blesavo slatka!
 

Back
Top