Tomislav Nikolic predsednik skupstine - RADIKALI DOLAZE!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mislim,ovo je istorijski dan- toma ce mozda vecheras konacno da bude predsednik nechega. chovek se godinama kandiduje za razne funkcije, neuspeshno..
nije ni to lako.mentalno:lol:
jes' da je chovek blam...rethardinjo k'o i svi oni, al' eto...neka mu. neke stvari se mozda i iskristalishu. radikali me ne zanimaju. dobice nesto da se igraju.
zanima me dss i kako ce se oni konacno postaviti.
 
Strateze dete ne secas li se kako su nas nonsalantno razorili i pobili nam 4000 mladica ?!?! A mi se ukakismo za svaki avion koji im oborismo. A oni ih prave kao mi hleb. A tek crnce vojnike sto stancaju. A mi 100 milijardi dolara stete... ccc

samo ti lupetaj ! Ne kazem s*ebace njih Bin Laden opet ali dotle ce i oni nas :(

1231038-belgrade_serbia_montenegro-Belgrade.jpg
 
nemanja_moskva:
Ej covece,upravo si mi dokazao a i drugima da si zbilja krele koji apsolutno veze nema sa politikom,a narocito politikom zemlje Srbije.Biti na vlasti u Zemunu ne znaci "biti na vlasti",krele.Radikali nikada ama bas nikada nisu bili na vlasti.Tako da resi nas svojih glupih komentara i zelje da ispadnes pametan jer to to nikako ne ide.I vrati se malo u realnost.
si ti glup onako bas,ili imas amneziju ili potiskivanje trauma iz proslosti kad se ne secas? :?

nema veceg zla na svetu od ljudske gluposti,a kod nas se izgleda ucaurila i ne da se :)
 
Markelja:
Kakve veze ima moj profil sa citavom ovom pricom? Sarkozi nije moj, licno sam bio za Segolen, ali sta da se radi.... :D Znace i ovaj da vodi politiku kako treba... I opet moram da te priupitam kakve veze ima moj profil sa......

A sto se novih pobeda tice, cini mi se da je ova Pirova po Srbiju :wnk:

Не вреди ти да се правиш наиван... врло добро ја тебе разумем, нарочито у вези онога што никада ниси написао...

п.с. Ово уопште НИЈЕ победа Србије ни Пирова нити било каква друга... ово је трагедија Србије... али ипак је добро да скотови издајнички бар неко време немају миран сан и да очекују да ће их нека служба посетити......данас је све потпуно јасно у парламенту - Солана директно диктира глуперди Тадићу шта и како да ради... испод сваког нивоа.......... 8-)
 
eremita:
Не вреди ти да се правиш наиван... врло добро ја тебе разумем, нарочито у вези онога што никада ниси написао...

п.с. Ово уопште НИЈЕ победа Србије ни Пирова нити било каква друга... ово је трагедија Србије... али ипак је добро да скотови издајнички бар неко време немају миран сан и да очекују да ће их нека служба посетити......данас је све потпуно јасно у парламенту - Солана директно диктира глуперди Тадићу шта и како да ради... испод сваког нивоа.......... 8-)


Mitke brinem se za tebe.... Previse paranoje skodi.... A o naivnosti :D :wink: Ovo je pobeda za onaj deo Srbije koji glasao za SRS i kroz razgovor sa nekima od njih sam shvatio da je oni tako i dozivljavaju :roll: Niko ne diktira gluperdi Tadicu nista, nego ljudi vide da ce se nastaviti sranje sa Srbijom, a to im ne treba ni malo. Njima treba stabilan region, a to se ovim danas ne postize....
 
eremita:
Не вреди ти да се правиш наиван... врло добро ја тебе разумем, нарочито у вези онога што никада ниси написао...

п.с. Ово уопште НИЈЕ победа Србије ни Пирова нити било каква друга... ово је трагедија Србије... али ипак је добро да скотови издајнички бар неко време немају миран сан и да очекују да ће их нека служба посетити......данас је све потпуно јасно у парламенту - Солана директно диктира глуперди Тадићу шта и како да ради... испод сваког нивоа.......... 8-)
:lol: :lol: :lol:

aham
kao da ds vec do sada nije trazio bezbednost, kao da vec nisu rekli da bi uhapsili mladica, kao da vec nisu rekli da im je pravac-eu...kao da im to nisu i bila izborna obecanja i program.

ma ne, sve je to solana danas izdiktirao a onaj smeshni(aligrudic?) razotkrio javnosti :roll:
eureka za debile
 
eremita:
Не вреди ти да се правиш наиван... врло добро ја тебе разумем, нарочито у вези онога што никада ниси написао...

п.с. Ово уопште НИЈЕ победа Србије ни Пирова нити било каква друга... ово је трагедија Србије... али ипак је добро да скотови издајнички бар неко време немају миран сан и да очекују да ће их нека служба посетити......данас је све потпуно јасно у парламенту - Солана директно диктира глуперди Тадићу шта и како да ради... испод сваког нивоа.......... 8-)
Kako uvek iz tebe proradi oznaski duh ma koliko se trudio da ga potisnes :lol:
 
Eraserhead,bilo bi ti mnogo bolje da i ti vatas Ruskinje nego zjale na ovom sajtu o Veliki Srbine!
P.S. A mozda bi bilo bolje da prestanes da dr*as ****. :))
Nemas ti pojma covece...A dok nam je takvih necemo daleko.A kad za koju godinu JA dodjem na vlast,nacicu VAS sve,i onda ste nadrljali.
Pozdrav za sve Srbe,Velike Srbe,AntiSrbe,CrnoSrbe,Patriote! Vidimo se i cujemo opet kad NASI pobede!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top