Predsednik Vučić o najvažnijim temama

Poruka
24.979
...

Izdvojimo najbitnije:

Predsednik Vučić o najvažnijim temama​

https://www.kurir.rs/vesti/politika...govori-o-najvaznijim-pitanjima-za-nasu-zemlju
Ovo delo zaslužuje smrtnu kaznu. Ponoviću taj zahtev Vladi Srbije, neka razmotre - rekao je Vučić.
Podseća da je to tražio i posle masakra u Ribnikaru i Duboni.
- Opravdanja onih koji su protiv smrtne kazne su ozbiljna. Ako jednom napravite grešku, i da se ustanovi posle 10 ili 30 godina da ste pogrešili, to je mnogo veći greh nego da nekome date manju kaznu - istakao je predsednik.
👍

Dodaje da ga sada optužuju zato što ga je Gašić obavestio da je mala Danka ubijena.Ja sam to saopštio u dve reči, i naložio policiji da nastavi rad.
...

Otkriću vam nešto. I danas kada sam čitao sve to, i tražio sam informacije iz bezbednosnih službi. Mala je šansa da mi ne dođu glave. Ja ne kukam zbog toga, očekivao sam to 2022. godine, i tada nisam poslušao bezbednosne službe. Kako da se ponašam na otvaranju spomenika Stefanu Nemanji. Oni su odustali u poslednjem trenutku.
To su najmoćniji i najopasniji ljudi! Čujem da sada kupuju neke kladionice u Srbiji, da pripreme logistiku za prljave poslove. Svi oni rade uvek uz podršku neke strane službe - kaže Vučić.

⬆️ ⬇️ Ljuban Karan radi pos'o 👍😎👍

Predsednik dodaje da su Zvicer i Milović pisali i o velikosrpskom nacionalizmu zato što se zna ko je njima šef u regionu.
- A znam i ko im je šef van regiona. Ja da sam na njihovom mestu, ja bih ubio Aleksandra Vučića. To im je najpametnije da urade - kazao je on.

Rekao je i da je njegov sin Vukan mnogo lep, i da tatu voli najviše na svetu, komentarišući optužbe da je njegov najmlađi sin hologram.
- Šta god kažu, džaba im je - rekao je Vučić kroz smeh.

⬆️ Ko to rekao da mu je sin hologram? 😮
...

Ljudi žele da vide metro, Nacionalni stadion, akvatik centar... - dodaje on.
Ističe da će akvatik centar biti odmah pored Nacionalnog stadiona, i da ćemo dobijati najveća takmičenja iz vodenih sportova.

⬆️ 🌊🏄‍♀️🌊🏄‍♂️🌊 + do Surcina letecim taksijem da preletis guzvu 👍
⬇️
Dodaje da mu se mnogi smeju za leteće automobile, i ponovio da ako ne bude većih bezbednosnih problema u međuvremenu, mi ćemo 2027. godine imati leteći taksi kao deo Ekspa.

- Mi ćemo za Ekspo imati leteći taksi, da pokažemo kako to izgleda. Radimo sa dve kompanije, jedna je francuska, jedna je valjda iz Austrije.
Smejali su se i za Savanovu, pričali da je to Vučićeva kafana. A Ćuta sada ne izlazi odatle, drmne četiri vinjaka, Bog da ga poživi - kaže Vučić.

⬆️ Pijani Ćuta vinjake ne broji...😮 Ali ima ko broji...😎 (⬅️Ljuban Karan smajli➡️) 😎

...

⬇️ Istorijske paralele ⬇️
Vučić je rekao i da nam se sve ovo još od pre Prvog srpskog ustanka i Prvog hatišerifa dešavalo.

- I tada možete da vidite, naročito posle Berlinskog kongresa, velike sile u tom periodu, od Turaka do Britanaca, Nemaca i mnogih drugih, koji uvek u regionu dele Srbe na jednu stranu, a njihove prijatelje na drugu stranu. I uvek će biti mnogo tih malih patuljastih, i zato moraju da ih ujedinjuju u mržnji prema Srbima. I da grade identitet tih država na neprijateljstvu prema Srbiji. To nije neka preterana novost osim što ponekad prevazilazi granice dobrog ukusa - rekao je predsednik.
...

@Jugoslav Čvarak se klonirao 17 000 puta 😮⬇️⬇️⬇️

Mi danas u Hrvatskoj imamo 17.000 Hrvata pravoslavne vere. A ne postoji nijedan, to je još iz perioda NDH, što su radili sa onim svojim "patrijarhom" Germogenom. Pa koga vi zavitlavate. I niko to ne sme da kaže - rekao je predsednik
...

Sonja, majka malog Lava Teodorovića koji boluje od SMA, rekla je da se uvek vodila čistim roditeljskim srcem, i da je verovala da će ishod biti kakav je bio.

- Neizmerno sam zahvalna predsedniku države i svima koji su pomogli. Volela bih da iskoristim ovu priliku da mu se od srca zahvalim na ovoj podršci, i da mu se zahvalim što je takav čovek kakav jeste. Trudimo se da dostignemo svoj cilj, a Lav je tu da nas nadahnjuje - rekla je Sonja Teodorović.
Vučić je rekao da niko ne treba njemu da se zahvaljuje, već građanima Srbije koji su uspeli i umeli da izdvoje dovoljno novca.
⬆️👍👏👍

...
Svi sem gore pomenutog @Jugoslav Čvarak -a rušili Jugu ⬇️
Predsednik je rekao da su jedino Srbi iskreno, ali pogrešno, verovali u Jugoslaviju.

- Ovi ostali su samo čekali kada će zabiti nož u leđa. Oni su smatrali Jugoslaviju kukavičkim jajetom. Bili su na strani Austrije u prvom radu, u drugom na strani nacista. Frustracije i kompleksi su čudo. Ali činjenice su činjenice - dodaje Vučić.
...

Vucic protiv "woke"-ovaca 👍⬇️
To rade tzv. "woke" mediji na brutalan način. Ja im kažem - ne morate da se izvinjavate za Jovanjicu, ali hoćete li se izviniti mojoj majci. Naravno da nećete, nećete nikada. Vi ne osećate Srbiju, ne osećate Srpsku, naš narodu Crnoj Gori, na KiM - rekao je predsednik.
Danas su u Holandiji uhapsili Gretu Tunberg. Hapsili je i u Nemačkoj. Nema ko je nije hapsio. A zamislite da mi to uradimo. Došao bi Gonzales, Herez, Ferez, glavu da nam skinu. Da mi to uradimo morali bi pred Evropsku komisiju... - kazao je on.
⬆️ Krave koje prde uhapsile Gretu 👏👍
...

⬇️⬇️⬇️ Svima skreše u brk i Trampu i Bajdenu i Putinu ⬇️ 💪😴
- Kada sam ulazio u Ovalnu kancelariju, kaže mi Tramp: "Hej, gde si visoki. A ti si iz Srbije. Super izgledaš ovako. Kako ti sa Kinezima, jesi li video šta su uradili sa kovidom". A ja rekoh: "Ja odlično sa Kinezima, imam odličnu saradnju sa njima". I kao što sam to rekao Trampu, tako sam i Bajdenu, i Šolcu i Makronu uvek govorio. Čak i Putinu.
...

⬇️ Konacno stize kanalizacija u Borču💪, ali malo sutra...posle Expa i leteceg taksija ⬇️
+ Francuzi ce da preciscavaju nasa g.ovna...💪💪💪⬇️

Na pitanje gledateljke zašto prvo Ekspo, a onda kanalizacija, kaže da su u pitanju veliki projekti koji su indirektno povezani.
- Konačno završavamo plan za kanalizaciju u Borči, i to je deo naših projekata Čista Srbija. Radimo prečišćivače u Velikom selu, i to je veliko pitanje. Mi time ne znamo da upravljamo.
U Leskovcu smo potrošili milijarde, a sada ćemo da vidimo da napravimo ugovor sa Francuskom, da njihove kompanije pomognu oko upravljanja prečišćivačima. Da nam Sava i Dunav budu kao u Beču, prozirni i čisti - rekao je predsednik.
...

⬇️ Kao Rusi sto sklepaju tenka dok si rekao piksla... tako ce i mi da gradimo 💪⬇️
Dodaje da će sve za Ekspo biti urađeno na vreme, i da će građevinske ekpie raditi "kao ruska vojna industrija".

...

Nije los intervju...realno...
Upakovali su ga taman za izbore

...

Taj tvoj predsednik Vučić, koji se predstavlja kao veliki patriota, se javno preko novina kao svađa sa Hrvatima, a ispod stola radi kriminalne dilove s njima i podvodi im Srpkinje. I to onim najgorim krezubim ustašetinama.

Sve iz želje da se dodvori, da ga vole (moš misliti kakav je to mozak) i iz želje da ga proglase za nekog novog Tita.

E, pa, prenesite mu da se to nikad neće desiti, jedino ispada kao dežurni klovn i predmet sprdnje.

bolje7676776dve_macke2.jpg

@Grom_sa_neba! i @Jugoslav Čvarak gledaju predsednika na TV.

...

Izdvojimo najbitnije:

Predsednik Vučić o najvažnijim temama​

https://www.kurir.rs/vesti/politika...govori-o-najvaznijim-pitanjima-za-nasu-zemlju

👍

...

⬆️ ⬇️ Ljuban Karan radi pos'o 👍😎👍

⬆️ Ko to rekao da mu je sin hologram? 😮
...

⬆️ 🌊🏄‍♀️🌊🏄‍♂️🌊 + do Surcina letecim taksijem da preletis guzvu 👍
⬇️

⬆️ Pijani Ćuta vinjake ne broji...😮 Ali ima ko broji...😎 (⬅️Ljuban Karan smajli➡️) 😎

...

⬇️ Istorijske paralele ⬇️

...

@Jugoslav Čvarak se klonirao 17 000 puta 😮⬇️⬇️⬇️

...

⬆️👍👏👍

...
Svi sem gore pomenutog @Jugoslav Čvarak -a rušili Jugu ⬇️

...

Vucic protiv "woke"-ovaca 👍⬇️

⬆️ Krave koje prde uhapsile Gretu 👏👍
...

⬇️⬇️⬇️ Svima skreše u brk i Trampu i Bajdenu i Putinu ⬇️ 💪😴

...

⬇️ Konacno stize kanalizacija u Borču💪, ali malo sutra...posle Expa i leteceg taksija ⬇️
+ Francuzi ce da preciscavaju nasa g.ovna...💪💪💪⬇️

...

⬇️ Kao Rusi sto sklepaju tenka dok si rekao piksla... tako ce i mi da gradimo 💪⬇️

...

Nije los intervju...realno...
Upakovali su ga taman za izbore

...
Zar i ti Grome ode u sektu?

Back