Tomislav Nikolic predsednik skupstine - RADIKALI DOLAZE!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Frozen74:
Vidis kad bi mi neko rekao da biram da li da ucmekam nekog finskog pripadnika UNMIK-a ili recimo srpskog radikala duboko bih se zamislio i koknuo ih obojcu.

belgrade.jpg

hHehehe ti ces nekog da ucvelis...hahaha!!!!! :-) :-) :-) Smesno!
 
Кулиража:
Kao debil blenem danas od 5pm ispred TVa i gledam sta ce ovi idioti uraditi.
Skoro da sam zaboravio kako izgleda nasa parlamentarna skupstina, a danas su bili svi u elementu.

Nekada su svi pljuvali po radikalima i tome kako su oni bezobrazni, nekulturni itd. No kad je dosla fotelja u pitanje, vidim da ni DS ni DSS, a ni svi ostali nisu nista bolji od njih.
Jedni druge nazivaju majmunima, umalo da dodje do tuce i vec 10 i po sati nisu stigli do trece tacke dnevnog reda!
Sta reci na sve to i da li izaci na eventualne nove izbore? Do danas sam bio ubedjen da su se DS, DSS i G17 davno nagodili, samo cekaju zadnji minut, pa da to i zvanicno objave. Ali ono sto se danas culo je pravi primitivizam i odraz nekulture nasih poslaniuka (a samim tim i naroda).

Nakon svega ovoga i posle 7 godina od tzv. oktobarske revolucije i skidanja diktatora sa vlasti moja zelja je da samo pobegnem sto dalje iz ove zemlje i da se vise nikad ne vratim.
A mnogi i pored svih ovih desavanja u prvi plan stavljaju Velikog brata, a mediji narocito isticu i izbore u Francuskoj!
E bas me zabole ko ce pobediti u Francuskoj kad od toga ni drzava ni narod nece nista videti i odnosi ce biti takvi kakvi jesu.
Odlično rečeno! I ja sam gledao i nisam verovao šta vidim... Prostakluk i vrhunski amaterizam dolazi sa svih strana, ali odskaču Toma i Vučić sa nebulozama i gadostima. Sve zajedno ih treba skloniti sa političke scene pa lepo iz početka. Još mi je i Dinkić bio najnormalniji ako je to ikako moguće.
 
I definitivno Tomislav Nikolic postade postade predsednik narodne skupstine.
Dinkic i zvanicno pred samo glasanje je najavio da ce istupiti iz bilo kakvih daljih pregovora o vladi sa DSSom, a radikali takodje rekli da nece uci u vladu sa DSSom, niti bilo kim drugim pre novih izbora.
Sta nas dalje ceka ko zna i kada ce novi izbori ko zna (kazu bice skoro), a tek koliko ce vremena trebati da se sastavi vlada posle eventualnih izbora, takodje mozemo samo da nagadjamo.
 
Eraserhead:
Izabraše grobara...Odlično, a sada gmotka.

Ma da, kada vas narod ne izabere odmah pozivate na motku, a kada vas ta motka dohvati po ledjima odmah kukate kako je vlast diktatorska :)))

Groteskno ste smesni! Ceo bivsi DOS otelotvoren kroz LDP :)

Sve u svemu radikali su dobili skupstinu, jer im je ona vazna, sledece sto ce hteti je grad Beograd. Za uzvrat ce dozvoliti DSS-u da formira vladu i idemo dalje.

Kada DS shvati da je izgubio sve poluge vlasti i da nema nikakvu kontrolu nad protokom novca, svi lopovi, tajkuni, i sitni kriminalci koji podrzavaju ovu stranku "isparice" odnosno oticicice kod onih koji su spremni da ih prime! Na sledecim izborima zato videcemo od kojih para ce se DS promovisati i kako ce proci.
 
Sad opet kontam, pa zar je moralo 16 i po sati da se raspravlja, svadja, vredja po svim osnovama da bi doslo do onoga sto je najavljeno jos juce?
Ne znam kako posle svega ovoga neko moze progovoriti sa nekim, a kamoli pogledati u oci tog nekog kojeg je pljuvao svo ovo vreme.

No sve to nije bitno, bar ce skupstinu od sutra voditi neko mnogo sposobniji od one babe.

P.S. A jeste li videli s kime se sve Toma ljubaka?
 
Ako za Srbiju nije sramota to što joj u skupštini sedi jedan od organizatora najveće pljačke Srbije Borka Vučić, onda može i Tomislav Nikolić da nadopuni špil.

A ko je on dobar deo Srbije već zna a ostatak tek treba da se uveri!

I biće mi neizmerno drago da na sledećim slobodnim i demokratskim izborima pobedi SRS, jer tada upravo narod da snosi odgovornost, a ne neki "poludeli" pojedinac, a sve po principu tražili ste gledajte!

Srbija u potpunosti zaslužuje vlast (i sve što uz to ide) onakvu kakvu ima!
 
Eraserhead:
Super, sva govna na okupu.
Sad će da radi gmotka.

Sarge:
KROKODILI DOLAZE-dobra stara stvar.

slavonija:
Zao mi je Srbije...Radikali, fasisti ce doci na vlast...to Srbija, unatoc svemu nije zasluzila...

DB 06:
Sto bi rekao Viljuska u Lepim selima:"Ovo sada je njihova pesma,a posle ces da cujes nasu..."
Neka ta motka proradi,ali ono sto ostane...ja bih se ozbiljno uplasio takve opozicije da sam na Kostunicinom mestu.
Jer,kada jednog dana dodju na vlast,letece perje kvazipatriota,fakat pokrovitelja najvecih zlocinaca.

pumps:
Ne BRABONJAJ
Ti si u MOSKVI i odatle shirish patriotizam.


Sheshelj je u hagu jer je "Srbin" zar ne ?
a, i "Srbe" mrze, isto tako?

Eraserhead:
nemanja_moskva


Što dalje od Rusije to bliže mozgu.

Eraserhead:
Najveći neprijatelji Srbije ste upravo vi.

dr.koki:
E pa ako je eraserhead stipendista sorosevih fondacija onda moram da ga zamolim da me ubaci u te "fasisticke placenike". Evo ja cu Srbiju da unistavam i bez placanja samo da se resim ljudi kao sto je Jerry Ropero i Eremita.

Eraserhead:
Radikali su bili na vlsti kada je Srbija bombardovana.
A sad idi tamo i vataj ruskinje i mani se Srbije.

Eraserhead:


Тако се бре ни диносауруси нису џилитали док су изумирали :lol: :lol: :lol:

panik.gif


Па да наздравимо. Ово тражи нешто јаче од фанте ;-)
Glenfiddich%20Range%20personal_thumb2.JPG
 
WIBU:
Ako za Srbiju nije sramota to što joj u skupštini sedi jedan od organizatora najveće pljačke Srbije Borka Vučić, onda može i Tomislav Nikolić da nadopuni špil.

A ko je on dobar deo Srbije već zna a ostatak tek treba da se uveri!

I biće mi neizmerno drago da na sledećim slobodnim i demokratskim izborima pobedi SRS, jer tada upravo narod da snosi odgovornost, a ne neki "poludeli" pojedinac, a sve po principu tražili ste gledajte!

Srbija u potpunosti zaslužuje vlast (i sve što uz to ide) onakvu kakvu ima!

1. Власт у Србији не може бити ЈЕДНОПАРТИЈСКА.

2. Власт се мора ДЕЛИТИ сходно резултатима избора и вољи
грађана - гласача Србије!

3. Власт НЕ СМЕ бити марионетска као што је ДС и ЛДП жгадија!

4. Полугама власти НЕ МОЖЕ УПРАВЉАТИ ни СОлана ни Оли Рен!

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top