Tocak vremena

Ljudi, da li samo ja imam taj osecaj, ali kako se ide dalje i dalje u serijalu, tako sve vise nalikuje na spansku seriju?
******, pa ona Ninaeva ne prestade da zvace onu mentu...Samo melje...I okreni-obrni, ona se 'vata za torbicu sa mentu...crap...

Ocigledno da nisi jedini sa tim osecajem...26000 puta ponavlja se scena kako Ninaeva cima onu (jbnu) pletenicu,Elejna dize bradu do neba(pa mi se umesto lepe devojke u glavi formira slika *kobile*)...au brate kada serijal uporedim sa nekim drugim,konstantno imam osecaj da je pisano na brzinu ili da serijalu fali doza ozbiljnosti...
 
Ocigledno da nisi jedini sa tim osecajem...26000 puta ponavlja se scena kako Ninaeva cima onu (jbnu) pletenicu,Elejna dize bradu do neba(pa mi se umesto lepe devojke u glavi formira slika *kobile*)...au brate kada serijal uporedim sa nekim drugim,konstantno imam osecaj da je pisano na brzinu ili da serijalu fali doza ozbiljnosti...

Ma nije Elejna kobila. Samo joj se dize pogled u visine. :per:

Trebalo bi ovaj Sanderson malko da olabavi to sranje sa zenama. Osim ako nije POTPUNO lud pa ce da ide stopama njegovog prethodnika 1000%.
 
Ma ima i onih koje se prepustaju uzivanju. Npr, one Aes Sedai sto ih je Logan po'vatao. A i ona Kecuejn je totalno u kontrastu sa samom sobom. Stara je 400 godina a ponasa se kao da ima tek 30ak. Kao i sve Dzordanove zene.
Covek bi pomislio da osoba stara 400 godina treba da bude mudra i spokojna u svim svojim aktivnostima i delima. Da bude hladna u svakom slucaju. Nece se svet okoncati ako propusti da drekne jednom dnevno na nekoga. :roll:

'bes mi sve, rekao bih da je od svih zena u serijalu Avijenda najmirnija i najbolja. Uprkos svim tvrdnjama kroz ceo serijal, ona jedina koristi mozak kako treba. Triput ura za Avijendu!!!!:mrgreen:
 
Ma ima i onih koje se prepustaju uzivanju. Npr, one Aes Sedai sto ih je Logan po'vatao. A i ona Kecuejn je totalno u kontrastu sa samom sobom. Stara je 400 godina a ponasa se kao da ima tek 30ak. Kao i sve Dzordanove zene.
Covek bi pomislio da osoba stara 400 godina treba da bude mudra i spokojna u svim svojim aktivnostima i delima. Da bude hladna u svakom slucaju. Nece se svet okoncati ako propusti da drekne jednom dnevno na nekoga. :roll:

'bes mi sve, rekao bih da je od svih zena u serijalu Avijenda najmirnija i najbolja. Uprkos svim tvrdnjama kroz ceo serijal, ona jedina koristi mozak kako treba. Triput ura za Avijendu!!!!:mrgreen:

I za Birgitu,ako se ona racuna...ona je legendarna junakinja,ali ima najperverznije misli,rekao bih.
 
Ja jesam zensko, ali definitivno se slazem sa vama, jordan je bas preterao sa zenskim likovima. nekoliko puta sam uhvatila sebe kako se stavljam na stranu randa, meta, perina, lana... kad citam neku scenu u kojoj se suprotstavljaju muskarci i zene. aes sedai uopste nevolim- nadrndane su kao gospodarice sveta ( asamani su mi omiljeni- tihi, disciplinovani, smrtonosni...:) ) Jedine iola normalne zene su mi aielke
i naravno Birgita :D ona je legenda, i njoj se sve oprasta
 
Pa morale su negde da ispunjavaju svoje perverzne zudnje sa Zastitnicima tokom 3000 godina, zar ne?:per::mrgreen:

Sta vali tome ;)
Zastitnici su jedina dobra stvar kod Aes Sedai
a ni perverzne zudnje nisu tako lose :mrgreen:

A sto se tice velikih podruma- ako sam dobro razumela kad su gradile belu kulu one su ocekivale da ce imati jednaki broj aes sedai kao i pre slamanja sveta (verovatno ocekivale da ce zene popuniti rupu koju su ostavili muskarci ;)) pa su izgradile kulu da moze sve da ih primi, i dovoljno velike podrume sa sadrze sav otpad, hranu, zarobljenike :mrgreen:... koji toloko ljudi moze da napravi :D
 
Ja jesam zensko, ali definitivno se slazem sa vama, jordan je bas preterao sa zenskim likovima. nekoliko puta sam uhvatila sebe kako se stavljam na stranu randa, meta, perina, lana... kad citam neku scenu u kojoj se suprotstavljaju muskarci i zene. aes sedai uopste nevolim- nadrndane su kao gospodarice sveta ( asamani su mi omiljeni- tihi, disciplinovani, smrtonosni...:) ) Jedine iola normalne zene su mi aielke
i naravno Birgita :D ona je legenda, i njoj se sve oprasta

TO LUTKO!!! Evo jedan bambi. Aijelke rule!:worth::mrgreen:
 
Sta vali tome ;)
Zastitnici su jedina dobra stvar kod Aes Sedai
a ni perverzne zudnje nisu tako lose :mrgreen:

A sto se tice velikih podruma- ako sam dobro razumela kad su gradile belu kulu one su ocekivale da ce imati jednaki broj aes sedai kao i pre slamanja sveta (verovatno ocekivale da ce zene popuniti rupu koju su ostavili muskarci ;)) pa su izgradile kulu da moze sve da ih primi, i dovoljno velike podrume sa sadrze sav otpad, hranu, zarobljenike :mrgreen:... koji toloko ljudi moze da napravi :D

Ma ne vali nista, mori. Ko je mene cuo da se zalim? :per:
Nego jadni Zastitnici, kad ih savataju dole..... A oni jadni pocnu da vriste, pogotovo omladinci. A Aes Sedai samo kazu: Ne trudi se! U podrumima niko ne cuje tvoj vrisak!
:hahaha::mafijas:
 
Zaista me je sramota koliko je ovaj deo foruma propao, nema vise kulture, a bar ni malo pristojnosti do neke granice. Primetio sam da je vas dvoje, pocelo pa posle ste povukli i ostale. Nisam bio ovde par meseci i nisam ocekivao da zateknem ovakvo jadno stanje. Neki od vas su me prijatno iznenadili, moram priznati da to nisam ocekivao. A sto se moderatora tice i njime sam nezadovonljan.
 
Zaista me je sramota koliko je ovaj deo foruma propao, nema vise kulture, a bar ni malo pristojnosti do neke granice. Primetio sam da je vas dvoje, pocelo pa posle ste povukli i ostale. Nisam bio ovde par meseci i nisam ocekivao da zateknem ovakvo jadno stanje. Neki od vas su me prijatno iznenadili, moram priznati da to nisam ocekivao. A sto se moderatora tice i njime sam nezadovonljan.

Ja sam samo izneo cinjenicno stanje i stvari su krenule svojim tokom...:mrgreen:
 
Jeste, ovde se vrse samo iskazi i suhe cinjenice. Jos da nam je malko i suhe slaniine i prsute i po koje pivce i Bog da nas vidi. :hahaha:
Mislim da Dzordan nije bio mnogo upoznat sa srpskim metodama uzivanja inace bi serijal imao totalno drugaciju sliku. :P

Ja sam zadovoljan sa modseratorima. Zvali su me Bane jer sam mnogo ****. Sad kad ih nema meni svanulo.:gace:
 
Него, зна ли неко као ће се то све и кад завршити?
Колико се сећам, мајстор је умро пишући 12. књигу серијала...
Да ли ће то неко некад да заврши и ко, питам се?
 
Min je simpatično žensko čeljade, i uglavnom raspoložena za razmenu nežnosti :).
Manje više što galame i što su drčne, veći je problem što se kako serijal odmiče, gomilaju poglavlja u kojima se suštinski ništa ne dešava- osim što Aes Sedai, Mudre i ostale ćeretaju o svemu, od muškaraca i poslednje bitke, do heklanja :dash:. U principu, najbolja su mu poglavlja sa Metom Kautonom, tu se uvek nešto dešava, akcija, borba..
 

Back
Top