To Live or Not to Live...Together?

Ne znam ni sam.
Deo meni jako zeli da zivimo zajedno i svi mi to deluje onako filmski, u fazonu, samo odjednom se spakujes i zbog nekog napustis toliko toga samo da bi bili zajedno...sve to zvuci lepo i romanticno i uzbudljivo...
A sa druge strane osecam se kao da me je neko odjednom gurnuo sa neke litice na kojoj stojim i tera me da odaberem novo mesto na koje cu pasti a znam da nakon odluke postoji sansa da se deo mene pokaje sto sam to uradio ili sto sam nesto propustio.
Naravno tu su i svi oni tripovi koje ne pokazuju u filmovima i o kojima ne pisu u knjigama posto bi onda trajali suvise dugo i ne bi niko zeleo da ih gleda.

Smorio sam i sebe, mogu misliti kako je nekom ko cita ovo sranje :)



ovo nije sranje, ovo je pjur zivot
sto je inace retko na forumu, a o LjiSu da ne govorim
 
Ne znam ni sam.
Deo meni jako zeli da zivimo zajedno i svi mi to deluje onako filmski, u fazonu, samo odjednom se spakujes i zbog nekog napustis toliko toga samo da bi bili zajedno...sve to zvuci lepo i romanticno i uzbudljivo...
A sa druge strane osecam se kao da me je neko odjednom gurnuo sa neke litice na kojoj stojim i tera me da odaberem novo mesto na koje cu pasti a znam da nakon odluke postoji sansa da se deo mene pokaje sto sam to uradio ili sto sam nesto propustio.
Naravno tu su i svi oni tripovi koje ne pokazuju u filmovima i o kojima ne pisu u knjigama posto bi onda trajali suvise dugo i ne bi niko zeleo da ih gleda.

Smorio sam i sebe, mogu misliti kako je nekom ko cita ovo sranje :)

Mozda si ti nesiguran, shto je i normalno.
Kao shto rekoh najbitnije je da odluchish, da ili ne...najgori izbor je da to potiskujesh i gurash pod tepih.:)
 
Poslednja izmena:
Ne znam ni sam.
Deo meni jako zeli da zivimo zajedno i svi mi to deluje onako filmski, u fazonu, samo odjednom se spakujes i zbog nekog napustis toliko toga samo da bi bili zajedno...sve to zvuci lepo i romanticno i uzbudljivo...
A sa druge strane osecam se kao da me je neko odjednom gurnuo sa neke litice na kojoj stojim i tera me da odaberem novo mesto na koje cu pasti a znam da nakon odluke postoji sansa da se deo mene pokaje sto sam to uradio ili sto sam nesto propustio.
Naravno tu su i svi oni tripovi koje ne pokazuju u filmovima i o kojima ne pisu u knjigama posto bi onda trajali suvise dugo i ne bi niko zeleo da ih gleda.

Smorio sam i sebe, mogu misliti kako je nekom ko cita ovo sranje :)

Ako tako postavimo stvari tebi svakako sledi jedno kajanje, sad da li cesh se kajati zbog toga shto si otishao pa je neshto krenulo po zlu ili zbog toga shto si ostao tu gde jesi i chitavog zhivota razmishljao shta da jesam.
Zhivot je onakakv kakve su ti misli, nekad ljudi upropaste sve zato shto preterano vagaju i razmishljaju o posledicama, nekada treba postupiti inpulsivno...
 
Sine moj, reci cu ti nesto jer sam ja majstor veza na daljinu, u periodu od 20 godina imao sam ih 34 valjda.... Vise puta sam se hteo seliti iz svoje sredine i otici ziveti sa devojkom, nekada i verenicom jer sam bio ludo zaljubljen. Ti mi se cinilo najboljim resenjem, a bio sam mlad i glup i trebala mi je avantura, uzbudjenje i ostale gluposti. Sinko, toliko sam srecan sada sto nisam otisao i promeino svoj zivot....NA GORE! Sjebao bih se samo tako. Ostao sam ovde i nasao zenu svog zivota. Svaki taj grad, u kome sam bio je imao nezdravu klimu, nezdrave ljude, dzangrizave, retardirane, grozno su izgledali, daunovci....hladni kao sever..
Znas zasto ovako pisem? Zbog raskida, zbog gluposti zbog kojih smo raskidali veze i ono sto se desavalo posle toga, kada sam video sa kakvim vesticama sam hteo planirati nesto veliko, a mislio sam da su andjeli. Ljudi se najbolje prepoznaju kakvi su prema tudjincu. A ja sam bio to kada smo raskidali. I bio sam zadovoljan. Jer bih tamo, sigurno ispusio od njih i ostao u tom gradu gde je sve ogavno.
Opameti se i ne daj da te zensko vuce za nos!
Budi musko!
 
razlog više da se ne zalećeš sa selidbom...ništa ne može da uguši ljubav i život kao nedostatak novca...:(

zato postepeno...posećuj je redovno,raspituj se za posao u tom novom gradu...i sve će na svoje doći:P

To jeste idealno i ja sam za tu varijantu ali od mene se trazi (nezvanicno ali znam da je tako) da donesem odluku - preselim se i zajedno zivimo ili nista.

I pre nego sto neko napise kakva budala pristaje na takav ultimatum posto to nije fer - odgovor je jednostavan i ocigledan.
 
To jeste idealno i ja sam za tu varijantu ali od mene se trazi (nezvanicno ali znam da je tako) da donesem odluku - preselim se i zajedno zivimo ili nista.

I pre nego sto neko napise kakva budala pristaje na takav ultimatum posto to nije fer - odgovor je jednostavan i ocigledan.

Pa dobro, ne moze se reci da nije fer, jer ako odbijesh nishta ne gubish, sem te osobe, ali kad vec ti necesh da se zrtvujesh shto bi se ona zrtvovala.
Kao shto rekoh ljubav je zajednica i ne mozesh sad ti da ochekujesh neshto od nekog shto nisi ni sam spreman da pruzish.
 
To jeste idealno i ja sam za tu varijantu ali od mene se trazi (nezvanicno ali znam da je tako) da donesem odluku - preselim se i zajedno zivimo ili nista.

I pre nego sto neko napise kakva budala pristaje na takav ultimatum posto to nije fer - odgovor je jednostavan i ocigledan.

izvini,al devojka ti je više nego sebična:confused:...pitanje je kako bi ona odreagovala da se nađe u tvojoj koži...nije ti lako,znam...i šta god da učiniš,neće biti najidealnije....terati nekog na nešto je baš bezveze...
 
To jeste idealno i ja sam za tu varijantu ali od mene se trazi (nezvanicno ali znam da je tako) da donesem odluku - preselim se i zajedno zivimo ili nista.
I pre nego sto neko napise kakva budala pristaje na takav ultimatum posto to nije fer - odgovor je jednostavan i ocigledan.

Ovaj plan da se ne preseliš zvanično u taj grad dok ne pronađeš tamo posao zvuči sasvim OK.
A ovo boldovano je jako bitno, i nemoj dopustiti da zbog toga nastane problem. :rtfm:
Da li ti misliš da se to od tebe očekuje, ili ste razgovarali otvoreno o tome?
Ako stvarno dobro funkcionišete, i mislite da imate budućnost zajedno - vrijedi se potruditi,
ali ultimatum sa bilo koje strane ne nosi ništa dobro.
 
Veruj mi da nije prica samo konfuzna i ja sam konfuzan.

Ako je u pitanju ljubav,nista nije nemoguce.Mladi,zdravi,pravi.Porodice su se stvarale u najnemogucijim uslovima i ljudi su odgajali decu,koja su odrasla u sposobnije,cestitije i bolje likove,nego sto su mnogi danas.

Pravi baja ne izdrzava zenu vec zajedno planiraju i ravnopravni su u svemu

Pravi baja jeste za kompromis,a pusti ti ravnopravnost.To u Srbiji ne postoji.
Da je ima ne bi se povukao predlog zakona protiv diskriminacije i jos mnogo toga.
Bla bla bla.

Nego,momak,u se i u svoje kljuse!
Potpuno te razumem,al` ne dozvoli da bilo ko utice na tvoje misljenje,stavove i odluke.
Ponajmanje neki coveculjci iz sajberspejsa.
 

Back
Top