Tinejdžeri kako se oblačite

ta sam :D
em mi široke nogavice lepše stoje, em mi se to mnoooooooogo više sviđa od uskih farmerki. Inače, ja sam klasika - farmerke, obično crni teksas, majica, minđuše, džak od torbe i starke

joj,mene nervira sto jedva nalazim takve,sve neke odvratne uske vidjam:roll::sad2:

Ha!
poslije ne slušaju čak ni rock muziku niti išta...
:
A ne ,ne,nije to moja prica:mrgreen::D

Pre sam bio u fazonu da me boli q.rac sta oblacim...i oblacio sam se u stilu hip-hopa...kad sam video da neki ljudi(devojke uglavnom) obracaju paznju na odecu...tad sam i ja poceo da obracam paznju na to...ali nikad ne gledam sta drugi oblace, briga me i ako mesec dana nosi jedno te isto. To me ne zanima, iako moji drugovi to stalno komentarisu.:roll:

Kad izlazim napolje, dole obicno nosim 3/4 ili trenerku, bele patike, crape(vrlo cesto bele), gore -- Majice fensi(ovo-ono), majica bez rukava, nekad dux ili neka tanka jasa(jakna)... Volim uske majice bez rukava..ali to nosim samo ispred zgrade...

Kad izlazim u grad: Dole -- bele patike(druge), bele carape(eeee), texas pantalone... Gore -- Sad sam poceo da nosim kosulje sa kratkim rukavima i ponesem neku jaknicu ako zatreba...

Uvek fensi...:cool:

trenerke trenerke trenerke,nije bitno dal su zvezdine,pumine,addidas,samo trenerke :))))) moze majca,duxx sa kapuljacom,i maxerice :) al one org.ne chinese :D

Jezim se od onih pijacarskih air maxica ...crne sa crvenim i bele obrnuto..aaaaaa:dash:
tako su odtvratne...znaci kada bi ih kupila morale bi biti original inace ih ne bi ni kupila,a ovi seljoberi sto kupuju lazne maxerice su najveci seljaci,bolje da su za te pare kupili neke obicne patike nego odvratne i ruzne pijacarske air max..

Back