Quantcast

Tinejdžeri kako se oblačite

Ulice

Aktivan član
Poruka
1.774
Kako se tinejdzeri oblace i izgledaju...Mnogi tinejdzeri imaju one faze kada izgledaju kao da pripadaju odredjenoj grupi, kao pankeri, rokeri, metalci i sl...da li je to sa vama slucaj, da li ste prevazisli tu fazu ili je niste ni imali, ako niste kako se oblacite i da li vam je bitno kako izgledate i sta time pokazujete.
Ja se, na primer, oblacim jednostavno, ali lepo i volim kad imam lepu odecu na sebi...
Mozete stavljati i svoje slike i sl...

dale92

Domaćin
Poruka
4.147
ne....potpuno sam ne zavistan....mozda malo vuce na hip-hop ali furam neki svoj stil....pa imao sam fazu kada sam pripadao grupi ako gledamo u globalu ali sam se vremenom ohladio od toga....a ne pokazujem nista odredjeno u smislu ne hvalim se time i ne precenjujem sebe....a donekle mi jeste bitno mada sve u granicama normale....

a inace je moj stil sire pantalone i trenerke, od dukseva sam najvise ranije preferirao sa kapuljacom al mi sad svejedno, skejterke obavezno to mi je ono zastitni znak :D:D a najcesce u poslednje vreme nosim majci nekih metal/rock bendova, sto naravno moze da se uklopi i preko duksa kao na mom avataru....:D i onako duga kosa moze i kacket i udriiii kroz grad :D:D

ps. ima tema....samo je zapostavljena....

Poslednja izmena:

BIG PEOPLE

Poznat
Poruka
9.741
shto bi moj druga reko, zhenski kriminalac :lol:
kajle oko vrata, rolex na ruci, air max, shushkava jakna... msm... :lol: a da, plejboj torba :lol:

fensi.. naravno.. :)
samo da je usko i kratko.. uske plitke farmerke (otprilike da vire cjega :lol:), uska kratka majca, go stomak i ledja, dekolte, ovo ono..

DODIRLJIVA

Ističe se
Poruka
2.485
Imam ja svoje bubice kad me uhvati da nosim sve siroko ili sve bas nesto usko fansi ovo ono..ali uglavnom su to farmerke naravno nikada ne izadjem napolje u trenerci,duksici neki,majicice,leti one onako male uske,a nekad obicne na kratke..sve zavisi kako me uvatii..patike,patike i samo patike,i na plus 50 i na snegu..patike..

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Kako se tinejdzeri oblace i izgledaju...Mnogi tinejdzeri imaju one faze kada izgledaju kao da pripadaju odredjenoj grupi, kao pankeri, rokeri, metalci i sl...da li je to sa vama slucaj, da li ste prevazisli tu fazu ili je niste ni imali, ako niste kako se oblacite i da li vam je bitno kako izgledate i sta time pokazujete.
Ja se, na primer, oblacim jednostavno, ali lepo i volim kad imam lepu odecu na sebi...
Mozete stavljati i svoje slike i sl...
Wersatje, gucci, ACG, nike air, Nike Air max 90 i tako.

DODIRLJIVA

Ističe se
Poruka
2.485
shto bi moj druga reko, zhenski kriminalac :lol:
kajle oko vrata, rolex na ruci, air max, shushkava jakna... msm... :lol: a da, plejboj torba :lol:

fensi.. naravno.. :)
samo da je usko i kratko.. uske plitke farmerke (otprilike da vire cjega :lol:), uska kratka majca, go stomak i ledja, dekolte, ovo ono..

Uf volim ja to bas mi se svidja,al kad vidim nekog skockanog u svemu tome..dodje mi da:dash:

al stvarno volim kajle,nike i rolex..msm sto je dobro ,dobro je:)

Mrs_Sick

Veoma poznat
Poruka
12.664
Jao, košulje. :heart:
Imam kariranu i sivu, koja je bila crna. :)
A oblačim se "metalski" da kažem, odnosno, sva u crnom, iako nisam to, kao što sam već negde napomenula, nisam ništa.
Ali, obavezno, crno, usko, sa lancima, ogrlicama, prstenje, narukvice, jaka šminka, my fav. ^^

bojica

Primećen član
Banovan
Poruka
826
Najobičnije moguće. Teksas pantalone od kojih mi je muka, majice, duksevi, starke ili ribok patike /njih trenutno imam), pustim kosu, obavezno nosim neke minđuše, ranac na leđa, i u šetnju. Inače ne volim tako obično da se oblačim ali to mi je najkonfornije i najpovoljnije. Od odeće najviše volim suknje, haljine i štikle, ali ne nosim ih, (jer nemam priliku gde), ali ću kad porastem sigurno. Zaluđena sam visokom modom, takođe. Što luđe- to bolje. (opet napominjem, nemam para za nju):

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.