Tinejdžeri kako se oblačite

hm...uglavno farmerke, duxeve, majice i tako to... Nisam nikada bila pripadnik neke grupe niti sam imala faze u oblacenju.. bitno mi je samo da ono sto kupim da mi se i mnogo svidi...Imam dosta zanimljivih stvari, mindjuse su mi zastitni znak, do pre par meseci i duga kosa,ali sada je skroz kratka..:heart:.u svakom slucaju cesto eksperimentise sa kosom...:D

Nista bez farmerki...volim zvoncare,bezim od uskih.:)

a bila sam u tom nekom rok fazonu,ali sad me je malo blam,kad vidim na sta sam licila...:confused::rumenko:

tamna sminka,crna majica dugih rukava pa preko nje jos crna jedna ...e mladosti,mladosti:lol:..ovih dana samo roze nosim,ne znam sta mi je.

Fotosešn:

6374_1179594338859_1498196492_501647_2165785_n.jpg
4431_1101431107237_1570488879_30248057_3083902_n.jpg
10630_160690128824_778718824_3439052_5298259_n.jpg
(ovaj smrad sa dugom kosom sam ja)

nemam nikakav.... "stil"
nosim uglavnom tamne boje i volim krojeve koji su zenstveni ... sa tim sto vremenom postajem stabilnija na finansijskom polju pa mogu da si priustim i finije stvari
.... ako uspijem da ih pronadjem u ovom ocajnom izboru :neutral:

sto je uglavnom prica mog zivota

Imam ja svoje bubice kad me uhvati da nosim sve siroko ili sve bas nesto usko fansi ovo ono..ali uglavnom su to farmerke naravno nikada ne izadjem napolje u trenerci,duksici neki,majicice,leti one onako male uske,a nekad obicne na kratke..sve zavisi kako me uvatii..patike,patike i samo patike,i na plus 50 i na snegu..patike..

sta je tu naravno?
sto je blam da izadjes napolje u trenerci?

farmerice u hiljadu boja.........stilova............
duksevi,dzempercici.......(od pocetka septembra sam nakupovala ogroman broj dzemercica-tunika-ne znam koji mi je *****-nalozila se:mrgreen:)
trenerke............
.patike,eventualno baletanke.........
nikada nisam pripadala nijednom stilu............
boje:crna uvek,jedno vreme stalno ljubicasta,sad mi se svidja siva.mada polako pocinjem da uzimam stvari svih boja-sto je cudno za mene.........
jedna vazna stvar:MRZIM KARIRANO!!!!

farmerice u hiljadu boja.........stilova............
duksevi,dzempercici.......(od pocetka septembra sam nakupovala ogroman broj dzemercica-tunika-ne znam koji mi je *****-nalozila se:mrgreen:)
trenerke............
.patike,eventualno baletanke.........
nikada nisam pripadala nijednom stilu............
boje:crna uvek,jedno vreme stalno ljubicasta,sad mi se svidja siva.mada polako pocinjem da uzimam stvari svih boja-sto je cudno za mene.........
jedna vazna stvar:MRZIM KARIRANO!!!!

2 karirane košulje imam
Svršim kad vidim djevojku u kariranim hlačama ili košulji :D

*lol koja greška

Poslednja izmena:
Nista bez farmerki...volim zvoncare,bezim od uskih.:)

a bila sam u tom nekom rok fazonu,ali sad me je malo blam,kad vidim na sta sam licila...:confused::rumenko:

tamna sminka,crna majica dugih rukava pa preko nje jos crna jedna ...e mladosti,mladosti:lol:..ovih dana samo roze nosim,ne znam sta mi je.

Ha!
Mnogi se tako transformišu, poslije ne slušaju čak ni rock muziku niti išta...
Srećom, ja nikad nisam bio ekstreman u odijevanju, u osnovnoj sam nosio starke, nosim i sad... i ne planiram da prestanem, oblačim se na isti fazon godinama, i nemam čega da se stidim, nisam nosao lance, kosturske glave i slično :mrgreen:

Back