Tinejdzeri i droga (ili Sta biste probali)

alien-smilies-0003.gif
 
Ma srolao sam nekako, samo mi je flop bio ogroman tako da sam pljuvao deliće gandže dok sam pušio :D
Al ne da sam se napušio bokte mazo, nikad se onako nisam preparirao :eek:

Prvo sam došao kući jedva, ubiven
molio sam boga da mi keva ili ćale ne uđu u sobu da me nešto pitaju jer sam imao osećaj da ne mogu da izgovorim dve reči normalno.
Fala bogu, nisu.

Onda sam gledao nove epizode "Two and a half men" i "How i met your mother", i ili su to bile najsmešnije i najbolje epizode u sezoni ili je to uticaj gandže al baš su gotivne.
Smejao se ko lud... a u jednom trenu samo što nisam ni zaplakao zbog neke sitnice xD

Posle toga legao jedva i slušao 'ziku na sluškama.
Tripovao neke zvukove, neke ljude da mi pričaju na uvo, neku klinku koja se dere
auh
produvan ko auspuh xD
 
Ma srolao sam nekako, samo mi je flop bio ogroman tako da sam pljuvao deliće gandže dok sam pušio :D
Al ne da sam se napušio bokte mazo, nikad se onako nisam preparirao :eek:

Prvo sam došao kući jedva, ubiven
molio sam boga da mi keva ili ćale ne uđu u sobu da me nešto pitaju jer sam imao osećaj da ne mogu da izgovorim dve reči normalno.
Fala bogu, nisu.

Onda sam gledao nove epizode "Two and a half men" i "How i met your mother", i ili su to bile najsmešnije i najbolje epizode u sezoni ili je to uticaj gandže al baš su gotivne.
Smejao se ko lud... a u jednom trenu samo što nisam ni zaplakao zbog neke sitnice xD

Posle toga legao jedva i slušao 'ziku na sluškama.
Tripovao neke zvukove, neke ljude da mi pričaju na uvo, neku klinku koja se dere
auh
produvan ko auspuh xD

Nzm, kod mene ovi doneli neku toliko jaku da je bilo tripovanje ceo dan u skoli... Smejanje, zmajevi i nzm ni ja sta jos... XD
 

Back
Top