The Bugatti Veyron

moonja:
ma nije isto....ne osetiš u vejnu tih 400km/h...realno ti se čini da se voziš mnogo manjom brzinom....samo te prilepi za sedište....na 120 u yugu čini ti se da si katapultiran sa raketne platforme.....ono..čovek može da doživi uzbudljivo vožnju i kod kooće.........na xtreme 917v..........sa kvard korom, dvostrukim nvida graf. procesorom.hardom od skoro jednog terabajta.....64 giga radne memorije......i sve za pare od 10.000 $ ................
To sam hteo reci, nisi me razumeo. 400 km\h znaci samo kad zuris da stignes negde ili kad hoces da se puvas po Crnoj Gori, recimo. Ako neko hoce da dozivi pravu dramu neka vozi Juga 120 i vise na sat ako moze. Tako nesto ti nijedan Bugati ne moze priustiti, osecaj da ces da ispadnes iz vozila u krivini.
 
Sa 400 km/h ces ispasti i u Bugattiju u krivini. Jedino ne znam gde ces uopste moci da vozis 400 km/h, kada je i malo preko 300 km/h, neizvodljivo i nedostizno za iole duzu voznju, na vecini auto-puteva sirom sveta.
A Yugic moze da pichi 120 km/h sasvim lepo.
 
Kad_LupimLupim:
Sa 400 km/h ces ispasti i u Bugattiju u krivini. Jedino ne znam gde ces uopste moci da vozis 400 km/h, kada je i malo preko 300 km/h, neizvodljivo i nedostizno za iole duzu voznju, na vecini auto-puteva sirom sveta.
A Yugic moze da pichi 120 km/h sasvim lepo.
Ali neces sa 120 km\h ispasti iz Bugatija niti ce jugo ici 400 km\h. Osecaj brzine u takvom autu je mali i pri 200 km\h a da ga otkines negde punim gasom - jako tesko.. Bugatija neces verovatno voziti ni 300 nigde ( mozda negde na kratko ) pa opet ponavljam: tastina i hvalisanje. Ko hoce uzbudjenje moze i da vozi reli. Moze i na balerinu.
 
88pontiac_banshee_ii_1.jpg
Znam, ovo vozi betmen samo u crnoj boji, a papa ima još savršeniji model. :D

bug.gif
 
dobila sam uljudno pismo u kojem me obaveštavaju da ne primaju posete...
jer su posete rezervisane samo za kupce.
odgovorila sam da ja i jesam potencijalni kupac...
muž mi je rekao da nisam normaLNA...
ali smatram da kada se parkiram sa vozilom..možda mi i poveruju:lol:
 
LePiaf:
Automobilizam je jedno, vozhnja automobila drugo. Jedina (pametna) upotreba vozila koja razvijaju preko 150km/h jeste u takmicharske svrhe. Onaj ko na "obichnom" putu nagari preko te brzine je ili 1) pandur 2) moron, i to opasan moron...

...не дели епитете тако брзо...проблем је што у таквим колима 150 (а и много више) нећеш осетити и осећаћеш се савршено сигурно...док ће ти се у кецу трести гаће и на 120...Да не причам о снази мотора и могућности тренутног убрзања, па углавном и бољем кочионом систему и унапређеној сигурности...Једина паметна ствар у забрани таквих аутомобила би била у томе што би избегао ситуације да се чешеш 3 дана што те је неки пандур одрапио...:roll:
 

Back
Top