''Tetke''-mlade devojke

Najlepše uspomene iz detinjstva imam sa svojom tetkom, maminom sestrom.
Imala sam 5- 6 godina kada je otišla u drugi grad da studira.
Jedva sam čekala vikende da budemo zajedno.
Vodila me svugde, obasipala ljubavlju i poklonima.

Ceo život mi je bila podrška, čak i kada se udala i imala svoju decu - do dana današnjeg.


Ne razumem ovakve komentare iz teme, ne razumem šta je loše što se voli sestrino, bratovljevo, ili dete rođaka?!
Upravo to, to je nesto najlepse i najprirodnije na svetu.
 
mozda koriste decu za samopromociju, ko one pacenice sto snimaju ju tjub klipove o lupam kuvanju, sad one tu kao nesto kuvaju a u prvom planu sise i dekolte do pupka. tako i te mozda, uhvate jadno dete kao trojanskog konja i uvale se s njim u brdo socijalnih interakcija da bi ispromovisale svoju jebozovnost sto sirem auditorijumu
To je da navuku džemperaše rumene na kuvam perem rađam sistem.

Kada se nude sve može a posle boli glava i ništa ne valja. Tako nekako u suštini funkcioniše ženski mozak u tri crte.
 
Nisam mislila na prave tetke,nego vise te vrste mladih devojaka koje su onako nafrakane,vestackog izgleda,koje nemaju decu a vezuju se za tudja.Ja nekako mislim da se takve nikad ne udaju,jer ti opasni momci se vucaraju sa takvim devojkama koje im verovatno prenose i polne bolesti,jer ih imaju vise,kao majke da ce moci danas sutra da oblace svoje dete i da ga vode u skolu,sumnjam, a sanse da ih ozeni neki milijarder su jedan naspram milion.I onda mi deluju da su lenje,da ustaju samo da idu da treniraju,da namestaju kosu,kako bi se budile ujutru da vode dete u skolu,ne znaju kucne poslove pa i bogat muz bi trazio da mu kuvas.

E Boga ti... Ma nema, tebe će baš neko da pita da li da se nafraka, sa kim će da se vucara i čiju će decu da vole!
Šta tebe bole uši što neko nema decu? Kako te uopšte nije sramota tako nešto da pišeš i komentarišeš? Samo čist idiot može sebi da da za pravo nekome da pametuje što nema decu. I još pride, da mu serre zato što voli nečiju tuđu! Otkud ti znaš, možda neko fizički ne može da ima decu, u današnje vreme, biti fizički sposoban da imaš zdrav i normalan porod je čisto bogatstvo.
Ali ne, tu je reinbou vomn da trubi nekome što nema svoje dete i voli tuđe. Evo ja imam skoro 40 godina, nemam decu, kad bi mi neko pametovao i držao moralno etičke lekcije o tome, u tri lepe peezde materine bih ga poslao iz momenta!
 
1w3x3e.jpg


🐈 🐈 🐈 🐈 🐈 🐈 🐈 🐈 🐈 🐈 🐈 🐈 🐈 🐈 🐈 🐈
 
E Boga ti... Ma nema, tebe će baš neko da pita da li da se nafraka, sa kim će da se vucara i čiju će decu da vole!
Šta tebe bole uši što neko nema decu? Kako te uopšte nije sramota tako nešto da pišeš i komentarišeš? Samo čist idiot može sebi da da za pravo nekome da pametuje što nema decu. I još pride, da mu serre zato što voli nečiju tuđu! Otkud ti znaš, možda neko fizički ne može da ima decu, u današnje vreme, biti fizički sposoban da imaš zdrav i normalan porod je čisto bogatstvo.
Ali ne, tu je reinbou vomn da trubi nekome što nema svoje dete i voli tuđe. Evo ja imam skoro 40 godina, nemam decu, kad bi mi neko pametovao i držao moralno etičke lekcije o tome, u tri lepe peezde materine bih ga poslao iz momenta!


manje shljoke tebra. bracki savet
 

Back
Top