Taker Karlson intervjuiše Putina: Prvi američki novinar s kojim će predsednik Rusije razgovarati od početka rata u Ukrajini

Putin, Tucker & Truth, Scotus Smashes Insurrection, Debt Surge

By Greg Hunter’s USAWatchdog.com (WNW 620 2.9.24)

Tucker Carlson interviewed Vladimir Putin, and the Deep State melted down. They called him a “Mouthpiece for Putin,” a “traitor” and threatened to sanction Carlson. Why? The truth is a powerful thing, and the Deep State wants you to think the lies they are telling you about the Ukraine war are true. This against a backdrop of the US Senate sending another $60 billion for a war that has already cost the lives of 500,000 Ukrainian soldiers. Putin says he is ready to stop the war and negotiate a peace deal. It is dangerous for you to hear that blasphemy when so much money and kickbacks are being made off a war that was lost long ago. Way to go, Tucker!
 
Ех, како је било лепо пре 30-так година, само неколико западњачких светских тв мрежа, преко којих се 24 часа дневно ширила глобалистичка пропаганда, а противници западњачког империјализма нису могли никако да одговоре.

Сада се ситуација променила, и чим су Русија и друге мете империјалистичког напада колико-толико успешно одговориле на медијске нападе, одмах је кренула прича о "фејк њуз", "руској пропаганди", "неслободи новинара у Русији".

Заиста је апсурдно да они који су измислили причу о Садамовом оружју за масовно уништење, "нешкодљивим" западњачким ковид вакцинама, како је Садам убио 2000 кувајтских беба у инкубаторима, пребацују Русији за "фејк њуз".

Апсурдно је да се за слободу новинара у Русији наводно залажу они који држе Асанжа у затвору, који подржавају режим који је убио Гонзала Лиру у украјинском казамату, који су убили новинаре РТС у злочиначком нападу 1999 године, причају о неком наводном прогону новинара у Русији.
 
INTERVJU SA PUTINOM OBORIO SVE MOGUĆE REKORDE Poznato koliko pregleda ima: OVO JE NEZAPAMĆENO U ISTORIJI NOVINARSTVA

Foto: EPA/Gavriil Grigorovsputnikkremlin

CIFRA NEVEROVATNA​

INTERVJU SA PUTINOM OBORIO SVE MOGUĆE REKORDE Poznato koliko pregleda ima: "OVO JE NEZAPAMĆENO U ISTORIJI NOVINARSTVA​


Intervju predsednika Vladimira Putina sa američkim novinarom Takerom Karlsonom dobio je oko milijardu pregleda, izjavila je Margarita Simonjan, glavna urednica medijske grupe Rosija Segodnaja i televizijskog kanala RT, u emisiji "Veče sa Vladimirom Solovjovom" na televizijskom kanalu Rusija 1.

"Zamolio sam kolege da provere gledanost. Komplikovano je i teško, jer treba uzeti sve jezike, sve izvore na kojima je objavljeno, sve stavove u svim izvorima. Uveravam vas da je ova cifra oko milijardu. Ovo je nezapamćeno u istoriji novinarstva."

Taker Karlson, Vladimir Putin
FOTO: AP/GAVRIIL GRIGOROV
Prema rečima menadžera medija, ovaj intervju je postao najupečatljiviji i najuspešniji. Sami Amerikanci u komentarima to nazivaju istorijskim, primetio je glavni urednik.

U noći 9. februara Taker Karlson je na svom sajtu i raznim platformama postavio dvočasovni intervju sa ruskim liderom. Od objavljivanja je dobio više od 170 miliona pregleda na društvenoj mreži X, i više od deset miliona pregleda na Jutjubu. Intervju je objavio i sajt Kremlja.

Putin je u razgovoru sa američkim novinarom rekao da Rusija neće napasti NATO, posebno Poljsku , Letoniju i druge baltičke zemlje. Istovremeno, prema njegovim rečima, strani političari redovno plaše svoje stanovništvo pretnjom iz Moskve, skrećući pažnju sa unutrašnjih problema.

Šef države je takođe primetio da su zapadne zemlje počele da shvataju da je strateški poraz Rusije u sukobu sa Ukrajinom je nemoguć, pa treba da razmišljaju o daljim koracima. Moskva je spremna za dijalog, ukazao je predsednik.
 
partner-oponent, premotaj na taj deo
То је само дипломатски речник. Путин покушава да допре до западног јавног мњења и да их подстакне на унутрашњу побуну против америчког кабалистичког система. Али зато, Друг Ким говори оно што и Путин мисли. А знамо да су они у савезу:
1707729679512.png


;)
 
Neverovatna hajka za slobodu govora Putina,

i niko da pita da li je on istu slobodu dao drugima.


Cenzurišu ga, ukidaju, prekrajaju mu govor, zaista sramotno, međutim, nije li možda i on radio isto i još mnogo gore od toga
.
Требало би да сада оде неки руски опозициони новинар и интервјуише Бајдена.

Не верујем да би га Путин спречио или му забранио повратак у Русију.

.
 
Steve Rosenberg, novinar BBCa, vrlo je kritičan, zaprabo maliciozan s gomilom spinova u komentarima, u odnosu na Tuckerov intervju s Putinom pa da se podsetimo kako je izgledao njegov s Lukašenkom:

Белоруски председник Александар Лукашенко уништава новинара Би-Би-Сија Стива Розенберга у овом интервјуу.
 
INTERVJU SA PUTINOM OBORIO SVE MOGUĆE REKORDE Poznato koliko pregleda ima: OVO JE NEZAPAMĆENO U ISTORIJI NOVINARSTVA

Foto: EPA/Gavriil Grigorovsputnikkremlin

CIFRA NEVEROVATNA​

INTERVJU SA PUTINOM OBORIO SVE MOGUĆE REKORDE Poznato koliko pregleda ima: "OVO JE NEZAPAMĆENO U ISTORIJI NOVINARSTVA​


Intervju predsednika Vladimira Putina sa američkim novinarom Takerom Karlsonom dobio je oko milijardu pregleda, izjavila je Margarita Simonjan, glavna urednica medijske grupe Rosija Segodnaja i televizijskog kanala RT, u emisiji "Veče sa Vladimirom Solovjovom" na televizijskom kanalu Rusija 1.

"Zamolio sam kolege da provere gledanost. Komplikovano je i teško, jer treba uzeti sve jezike, sve izvore na kojima je objavljeno, sve stavove u svim izvorima. Uveravam vas da je ova cifra oko milijardu. Ovo je nezapamćeno u istoriji novinarstva."

Taker Karlson, Vladimir Putin
FOTO: AP/GAVRIIL GRIGOROV
Prema rečima menadžera medija, ovaj intervju je postao najupečatljiviji i najuspešniji. Sami Amerikanci u komentarima to nazivaju istorijskim, primetio je glavni urednik.

U noći 9. februara Taker Karlson je na svom sajtu i raznim platformama postavio dvočasovni intervju sa ruskim liderom. Od objavljivanja je dobio više od 170 miliona pregleda na društvenoj mreži X, i više od deset miliona pregleda na Jutjubu. Intervju je objavio i sajt Kremlja.

Putin je u razgovoru sa američkim novinarom rekao da Rusija neće napasti NATO, posebno Poljsku , Letoniju i druge baltičke zemlje. Istovremeno, prema njegovim rečima, strani političari redovno plaše svoje stanovništvo pretnjom iz Moskve, skrećući pažnju sa unutrašnjih problema.

Šef države je takođe primetio da su zapadne zemlje počele da shvataju da je strateški poraz Rusije u sukobu sa Ukrajinom je nemoguć, pa treba da razmišljaju o daljim koracima. Moskva je spremna za dijalog, ukazao je predsednik.

Rekao je taj lažov da neće napasti ni Ukrajinu, pa eto :kafa:
 
.
Требало би да сада оде неки руски опозициони новинар и интервјуише Бајдена.

Не верујем да би га Путин спречио или му забранио повратак у Русију.

.
Добра идеја, само ”интервјуише Бајдена”, на шта ли би то личило? :mrgreen:
 
Керови су пуштени са ланца , било је само питанје дана
Елон Маск је позван да сведочи у оквиру истраге Комисије за хартије од вредности о законитости његове куповине друштвене мреже Твитер.
Блоомберг преноси.Судски позив долази непосредно након што је Муск обећао Такеру Карлсону да неће блокирати интервју са Владимиром Путином на Кс (бивши Твитер)!
GGH6gSDWYAA6MYr
 
Керови су пуштени са ланца , било је само питанје дана
Елон Маск је позван да сведочи у оквиру истраге Комисије за хартије од вредности о законитости његове куповине друштвене мреже Твитер.
Блоомберг преноси.Судски позив долази непосредно након што је Муск обећао Такеру Карлсону да неће блокирати интервју са Владимиром Путином на Кс (бивши Твитер)!
GGH6gSDWYAA6MYr
Западна ,, демокрација".
 
Москва оставља пријатнији утисак од било ког града у Сједињеним Државама, рекао је амерички новинар Такер Карлсон током говора на самиту Светске владе у Дубаију.„За мене је било шокантно да је Москва, у којој никада раније нисам био, највећи европски град са 13 милиона људи, много лепша од било ког града у мојој земљи. Нисам имао појма о томе. <... > То је много чистији, безбеднији и естетски лепши. Његова архитектура, храна и услуге су бољи него у било ком граду у Сједињеним Државама."Карлсон је као један од индикативних аспеката руске престонице издвојио метро у коме је провео осам дана.„Ако не можете да користите метро, што многи људи истичу у вези са Њујорком, јер је тамо превише опасно, онда почињете да се питате шта је сврха лидерства“, рекао је он.
 
Москва оставља пријатнији утисак од било ког града у САД - Такер Карлсон током свог говора на самиту Светске владе у Дубаију.„Шокирао ме је што је Москва, у којој никада раније нисам био, највећи европски град са 13 милиона људи, много лепша од било ког града у мојој земљи. Нисам имао појма о овоме. <... > Много је чистије, безбедније и естетски лепше. Његова архитектура, храна, услуге су бољи од било ког града у Сједињеним Државама."Карлсона је посебно импресионирао московски метро.„Ако не можете да користите метро, на шта многи људи истичу у Њујорку јер је превише опасан, онда почињете да се питате шта је сврха лидерства“, рекао је он. - преноси ФРВЛ
 
:klap:
ВЛАДИМИР ПУТИН:
„Мислим да је ваш Карлсон – када кажем „ваш“, мислим да је он представник ваше новинарске професије – опасна особа.
И зато.Јер, да будем искрен, мислио сам да ће се понашати агресивно и постављати ова такозвана оштра питања.
Нисам само био спреман на ово, већ сам то желео, јер би ми то дало прилику да и оштро одговорим, што би, по мом мишљењу, дало одређену специфичност целом нашем разговору.
Али он је изабрао другачију тактику; неколико пута је покушао да ме прекине, али је ипак, за једног западног новинара изненађујуће, био стрпљив, слушао је моје дуге дијалоге, посебно оне везане за историју.
Није ми дао разлог да урадим оно на шта сам спреман.
Тако да, искрено, нисам пуно уживао у овом интервјуу.
Али он је стриктно следио свој план и остварио га је.
Али колико је то на крају било смислено, није на мени да судим.
То је за гледаоце, слушаоце или можда читаоце примљеног материјала који морају сами да донесу закључке."
GGXIsFAb0AEAgPM
 

Back
Top