Taker Karlson intervjuiše Putina: Prvi američki novinar s kojim će predsednik Rusije razgovarati od početka rata u Ukrajini

Tuckere- Moskva nema crnce ni pakistance i sličnu ekipu s kojom ne možeš napraviti ništa i koji rade nered ako ih ne držiš pod mačem ili pendrekom.
Nema ih ni u Varsavi, Pragu, Budimpesti. Bratislavi, Sofiji, Bukurestu, Zagrebu, Ljubljani, Viljnjusu, Rigi i Talinu, iako je sve to EU iliti ''truli zapad''.
 
Sto bi tucker ganjao ljudska prava ako mu je bitno da se zavrse ratovi u svetu?
Svaka budala bi zaebala razgovor sa putinom o miru radi agende ljudskih prava a to nijedna drzava ne postuje, jel tako?
Dakle sta dobija time sto ubada putina za opoziciju , a ne otvara dijalog za svetski mir..


Gluposti...ali ljudi vole da mere duzinu kite pa to ti je...

Mislim da novinar je to i rekao , nebitno mu je ljudska prava kad se svuda krse, bitno mu je da se nesto formira sto bi bilo onda obavezujuce na medjudrzavnom nivou , jer to onda donosi veca ljudska prava...
 
ТАЦКЕР ЦАРЛСОН:„Дакле, људи који говоре: 'Ох, Путин је управо дозволио да се убију Навалјни прошле недеље'—они су идиоти.
Они заправо не знају ништа. Они су исти људи који су нам рекли да ће Украјина победити.Стварно?
Русија има 100 милиона људи више и далеко дубље индустријске капацитете.То је сулудо.
Ниједна особа ван Сједињених Држава није ни на тренутак помислила да Украјина може да победи. Можда навијају за Украјину, а можда и не.
Мислим, ко зна, али што се тиче чињеница, информацијска пустиња у којој живии Америка је заиста, заиста застрашујућа.
Понекад помислим да можда просечан Севернокорејац зна више о томе шта се дешава у свету од просечног Американца који гледа НБЦ Невс јер је тако искривљена слиока дешаванја
.Лажи су као вакуум... ти ни не знаш... као две чињенице које сам управо навео:Русија има 100 милиона људи више и капацитете да произведе седам пута већи број артиљеријских граната од свих НАТО чланица.
То су само две чињенице за које нисам сигуран да је просечан човек у овој земљи икада раније чуо.
А то су одлучујуће чињенице у копненом рату.Имате ли више људи? Имате ли више материјала? Имате ли више граната за хаубице?
И људи који доносе ове одлуке, попут Ентонија Блинкена.
Антхони Блинкен? Не могу да верујем да је тај тип државни секретар. Каква осредњост. Зар он то не зна, или је у питању нешто друго?
Они су само толико неупућени да је то супер застрашујуће."
GG2NQgTaEAAvOxr
 

Георгиј Костенко: Путин не сматра СВО борбом добра и зла, светим или метафизичким ратом

BY СТАЊЕ СТВАРИ on 23. ФЕБРУАР 2024. • ( 13 )

Путин је у интервјуу Карлсону јасно рекао да није оцрковљен човек. Присуствовање службама сматра неважним, промовише „религију у срцу“ и сматра да се Православље суштински не разликује од других религија Русије
 
"Gospodine Putin, Budumpeštanskim memorandumom je Rusija svojim potpisom garantirala teritorijalnu cjelovitost Ukrajine, a zauzvrat se Ukrajina odrekla nuklearnog oružja. Ne da je netko treći krenuo okupirati i anektirati teritorije Ukrajine pa da Rusija usprkos potpisa nije reagirala, nego je to učinila upravo Rusija, vašom naredbom.
Kako se, gospodine Putin, osjećate kada kršite potpisan sporazum i dokazujete da Rusima nikada ne treba vjerovati, ma što rekli ili potpisali? "
E moj avvaxe Carlsone, samo da ti nacrtam kako izgledaju muda. Lako je lagati o Dominionu kada Fox plaća billion dolores, malo je teže pokazati da imaš ikakve dimenzije jajčeka. Sirotinja samo takva, nikakvo čudo da je heroj svim poštenim teoretičarima.
 
"Gospodine Putin, koji je vaš stav o paktu Motlotov-Ribbentrop, koji je za posljedicu imao rusku suradnju s nacistima i okupaciju iz komadanje i aneksiju Poljske, pola nacistima, pola SSSR-u? Sramite li se suradnje s nacistima?"


najgledaniji intervju u istoriji politike

besan si zbog toga znam z:D
 
najgledaniji intervju u istoriji politike

besan si zbog toga znam z:D
Pa gle, i Prijović je najgledaniji koncert, znači li to da je to najbolja muzika?
Meni je drago zbog intervjua, jer sam oduvijek tvrdio da je tvoj idol Tucker bezmudna sirotinja (sličan se sličnom raduje) a sada je i dokazao da je takav. Razlog da ga voliš još i više. :lol:
 
Pa gle, i Prijović je najgledaniji koncert, znači li to da je to najbolja muzika?
Meni je drago zbog intervjua, jer sam oduvijek tvrdio da je tvoj idol Tucker bezmudna sirotinja (sličan se sličnom raduje) a sada je i dokazao da je takav. Razlog da ga voliš još i više. :lol:
#teskoe 👆
 

Back
Top