Taker Karlson intervjuiše Putina: Prvi američki novinar s kojim će predsednik Rusije razgovarati od početka rata u Ukrajini

Čitam sad izjavljuje da je jevrej !
Odgovorio sam mu da će biti i Kinez ako se ukaže potreba :namcor:
U principu to je jedna politička strvina i lešinar !
mozda je i boris godunov jevrejin, mislim kakve su to gluposti? dzonson je neka ruska izdr....

samo laprda da putin sve laze, a dokazi, ili je bio tada tamo, ili nije? zasto je bio?
pa i drugi ga terete, ako koza-putin laze, rog ne laze?! znaci ako putin laze, kako OVA NJEGOVA TORIJEVKA LAZE DA JE ON UBIO MIROVNI PLAN JER JE TO PRAVO/ISPRAVNO DA SE UCINI?
 
Poslednja izmena:
Toliko sam i ja rekao u jednoj anketi na Twiteru , smejali mi se , dodah da je to samo za prvih nedelju dana ,a da će se teme sa iz intervjuom provlačiti do kraja godine po društvbenim mrežama !
Ево врти се и на телевизијама и сви гледају. Мислим да је Карлсон направио прави бум са овим интервјуом.
 
Ево врти се и на телевизијама и сви гледају. Мислим да је Карлсон направио прави бум са овим интервјуом.
pa sinisa mali kada mu kaze u beogradu da njegov sin tinejdzer voli da ga gleda...hehehe

sve cemo vas mi ameri dovesti u red :mrgreen:
 
Ево врти се и на телевизијама и сви гледају. Мислим да је Карлсон направио прави бум са овим интервјуом.
Kako se prešao Skaj-njuz što mu dao otkaz
Biće zanimljiv intervju sa Snoudenom ! ?
 
U principu to je jedna politička strvina i lešinar !
seronja, ali pazi ne negira da je odgovoran za produzetak rata, samo kaze da putin laze, a sebe opravdava time da kao rusija gubi, da je bio u pravu sto je produzio rat

“Around the world people are watching that ludicrous interview with Vladimir Putin conducted by Tucker Carlson,” raged Boris.

“And we must not fall for this tissue of lies, above all the notion that Putin is somehow fated to succeed in Ukraine, on the contrary, he is doomed to fail,” he added.
 
seronja, ali pazi ne negira da je odgovoran za produzetak rata, samo kaze da putin laze, a sebe opravdava time da kao rusija gubi, da je bio u pravu sto je produzio rat

“Around the world people are watching that ludicrous interview with Vladimir Putin conducted by Tucker Carlson,” raged Boris.

“And we must not fall for this tissue of lies, above all the notion that Putin is somehow fated to succeed in Ukraine, on the contrary, he is doomed to fail,” he added.
I posle tog njegovog je izginulo preko 150000 ukrainaca i pitanje koliko rusa ?žSva ta krv je na njegovim rukama
Ali to se lešinara ne tiče i ne dotiče ga :fdlan::bljuc:
 
sve cemo vas mi ameri dovesti u red :mrgreen:
Гледајте у своје двориште, маните се дотеривања света ,,у ред". Лепо рече Путин да то изигравање ,,светског полицајца", од тога највеће штете имају само обични Американци и сама Америка.
 
Гледајте у своје двориште, маните се дотеривања света ,,у ред". Лепо рече Путин да то изигравање ,,светског полицајца", од тога највеће штете имају само обични Американци и сама Америка.
sve je ovo isplanirano pre 50 ili cak 100 godina, zavisi koji deo PLANA te zanima,pa kako mislis sada da se menja?


a koliko je putin pametan [kao vucic], vidimo iz njegove izjave da je ocekivao da bude primljen u zapadni vrli novi svet, padom komunizma

a zasto je potrebno da nam prodaje svoju naivnost ako je svima jasno da je ideoloska suprotstavljenost bila samo alibi za hladni rat?

on cak u tom delu kaze nasi partneri-oponenti, znaci da nije zatucan, sve kapira, ali opet svetu prodaje naivnost, i pazi, rece da nece da ratuje sa natoom?! pa ni sa ukrajinom nije hteo, pa ratuje.

nece ga niko ni pitati,. samo se nastavlja plan star pola, ako ne ceo vek. eu ce da gori, ili rusija

preporucujem https://www.voltairenet.org/
 
I posle tog njegovog je izginulo preko 150000 ukrainaca i pitanje koliko rusa ?žSva ta krv je na njegovim rukama
Ali to se lešinara ne tiče i ne dotiče ga :fdlan::bljuc:
sta mislis ovaj risi sunak je bolji? par godina do sada ili 10 narednih godina? sta mislis u narednih 10, ne samo u krajini, vec i drugde, da ce manje da pogine?
ja tebi i duletu objasnjavam da je sve ovo plan star pola i ceo vek, ne odlucuju seronje kao ova dva engleska pm's, vec samo izvrsavaju PLAN
https://www.voltairenet.org/article220409.html
UK Prime Minister Rishi Sunak travelled to Kiev where he addressed the Verkhovna Rada on 12 January. He signed a new security agreement for the next 10 years and announced an increase in Ukraine’s military funding for the purchase of aerial and maritime drones. He announced that London was embarking on a long war against Russia, Iran and North Korea.
 
Karlson je populista, isto kao i Tramp.
Netačno. Očigledno nisi upoznat sa njim. Postoje ljudi koji jednostavno imaju potrebu da kažu stvari naglas, a pogotovo kada znaju da im se glas daleko čuje.

Prvenstveno ga interesuje šta je dobro za Ameriku, jer kad je dobro za Ameriku onda je dobro i za njegovu decu, unučiće... Zato je i "opsednut" liderima drugih zemalja koji takvu politiku sprovode u svojim zemljama, kao recimo Orban ili Putin, a svojevremeno i Tramp.
 
Karlson je populista, isto kao i Tramp.
a sta nam vi de-populisti nudite, kao jehovini svedoci, armagedon, apokalipsu?
tramp obecava mirovni sporazum u roku od odmah, a engleski PMs, i bivsi dzonson, i sadasnji sunak, produzetak rata za narednih 10 godina? kome je u interesu ubijanje, osim djavolu, covekoubici od iskoni plus vojno-industrijskom kompleksu? van pameti je vasa retorika kojom su vam fejk njuz oprali mozgove, da se svet umesto da razvija, depopulise jer "moramo da porazimo rusiju" - ne znam samo kako ako ona ima najvise nukl. bojevih glava i sve vise se poravnava sa kinom, indijom, glob. jugom, dok kolektivni zapad polako tone u ambis duznickog ropstva... veliki reset, zlatna milijarda? da cekamo narednu inkarnaciju, da mastamo da smo neki 100% smrtonosni virus u njoj, kao onaj englez, koji bi isto da nas depopulise? vi mrzite ljudsko bice, covecanstvo, samoubijte se, a nas ostale ostavite na miru
 
a zasto je potrebno da nam prodaje svoju naivnost ako je svima jasno da je ideoloska suprotstavljenost bila samo alibi za hladni rat?
Најбољи начин да превариш противника је да га увериш у своју наивност. Високе су то школе, обични људи и форумаши попут тебе и мене не могу да потпуно сагледају тај дипломатски речник који стратези и државници попут Путина користе.
Путин сада игра на крсту незадовољства народа у самој ЕУ и у Америци, јер обичним људима овај рат ништа добро није донео, напротив економски и политички интереси ЕУ и САД су добро уздрмани, криза је огромна.

У таквој ситуацији,Путин је у предности јер Русија је стабилна и јединствена, док је западни друштво потпуно подељено, у тоталној кризи. Нови светски поредак слаби.
 
Најбољи начин да превариш противника је да га увериш у своју наивност.
pa, naravno da svi vec sve znamo, da je on zapravo kupovao vreme, ali opet ne mozes svetu otvarati oci, a i dalje glumeti naivka, razumes? ili otvaramo karte SVE, ili ne, a ovo jedna po jedna ne mislim da je pametno
и форумаши попут тебе и мене не могу да потпуно сагледају тај дипломатски речник који стратези и државници попут Путина користе
on sada prosto gradi imidz, koristi priliku, jer je medijska blokada, pa nije u redu ratovati, a da ne znas pozicije suparnika, jedino da je zapad zadebilio 100%, pa ni ukre nisu toliko glupe, nego su bre korumpirane, milijarde 100, ogromne su to pare
Путин сада игра на крсту незадовољства народа у самој ЕУ и у Америци, јер обичним људима овај рат ништа добро није донео, напротив економски и политички интереси ЕУ и САД су добро уздрмани, криза је огромна.
prosecnog amera ne zanima geopolitika, ne dopire mu do svesti, ne razmislja zasto placa 100 milijardi da se porazi rusija, osim da amerika ostane na vrhu proizvodnje oruzja sto znaci da placamo sami sebi tih 100 milijardi bar 90%, plus nasledjeni amozitet iz hladnog rata
pa vidis i neki ovde kazu tramp populista, do juce je bio putinova pudla!
У таквој ситуацији,Путин је у предности јер Русија је стабилна и јединствена, док је западни друштво потпуно подељено, у тоталној кризи. Нови светски поредак слаби.
ja mislim da ni putin ne racuna na tu kartu, evo ni ja nemam pojma, kako smo mi to u americi podeljeni vise nego bilo gde drugde? kazem ti, amera samo zanima sport, kocka i da klopa, kao i srbina, samo sto ovde nije kriza kao tu - znaci, bolje se boj srpske podeljenosti, ako mene pitas
 
pa, naravno da svi vec sve znamo, da je on zapravo kupovao vreme, ali opet ne mozes svetu otvarati oci, a i dalje glumeti naivka, razumes? ili otvaramo karte SVE, ili ne, a ovo jedna po jedna ne mislim da je pametno
Јасно је рекао- Русија ће истерати своје. Тачка. Где ћеш јасније?
То што он прича да САД највише страдају од рата, да је он за мир, то је порука за ваше гласачко тело, да срушите јастребове из власти и да дође до још већег расцепа у вашем друштву. Јерџ обичан човек у Америци нема никакве користи од ратова које САД воде.
prosecnog amera ne zanima geopolitika, ne dopire mu do svesti, ne razmislja zasto placa 100 milijardi da se porazi rusija, osim da amerika ostane na vrhu proizvodnje oruzja sto znaci da placamo sami sebi tih 100 milijardi bar 90%, plus nasledjeni amozitet iz hladnog rata
Управо о томе и говори Путин. Рат исцрпљује Америку, ја вам нисам непријатељ,они што воде вашу државу су вам непријатељи, срушите их.
Путин суптилно позива на дестабилизацију Америке.
А КГБ вероватно ради свој део посла.
ja mislim da ni putin ne racuna na tu kartu, evo ni ja nemam pojma, kako smo mi to u americi podeljeni vise nego bilo gde drugde?
Белци, црнци, изолационисти, јастребови, ционисти, антиционисто, ови они, итд.
 
Јасно је рекао- Русија ће истерати своје. Тачка. Где ћеш јасније?
to za SVO rece jasno, denacifikacija i demilitarizacija ua.
То што он прича да САД највише страдају од рата, да је он за мир, то је порука за ваше гласачко тело, да срушите јастребове из власти и да дође до још већег расцепа у вашем друштву. Јерџ обичан човек у Америци нема никакве користи од ратова које САД воде.
nece se desiti, i ponavljam ti: amer zna da kada kazemo "pomoc" ovom onom, mi zapravo pomazemo nasu vojnu industriju, jer ona ameriku cini brojem 1 u svetu, a ne hamburger ili coca-cola! pa prosecni ameri vozi pick-up na posao koji kosta duplo, ili 3x vise od obicnog commuter auta, a vidi da su vozila 50% uvozna; e, sad zamisli da amerika mora da uvozi oruzje, umesto da ga izvozi? nezamislivo! zato imamo ratove, tvoja pretpostavka da nemamo koristi je pogresna, i onda se nastavljas sa tvrdnjama koje su em opasne, em iluzija, nece se desiti, nezamislivo, mastas
Управо о томе и говори Путин. Рат исцрпљује Америку,
mi mislimo rusiju i eu, i sta cemo sad?
ја вам нисам непријатељ
partner-oponent, premotaj na taj deo
kazem ti, amera samo zanima sport,

A Super Bowl Ticket Costs Roughly 11.7% Of The Median Household Income


"...the average price for a Super Bowl ticket on the secondary market is $9,024..."
 
Poslednja izmena:
IMG_20240211_213515_620.jpg
 
:klap::heart:
„Ви говорите о питањима која не можете доказати.
Ви обликујете перцепцију. А перцепција је да је Русија крива.
А ово је пропаганда. Ви сте део пропаганде. -- Марија Захарова

 
Neverovatna hajka za slobodu govora Putina,

i niko da pita da li je on istu slobodu dao drugima.


Cenzurišu ga, ukidaju, prekrajaju mu govor, zaista sramotno, međutim, nije li možda i on radio isto i još mnogo gore od toga
Nema nikakve cenzure.
Putin je dosadni luđak, i negova blebetanje puše samo tupani.
Tko god je imao strpljenja da posluša dva njegova velika govora, razmisli o njima, vidi da se radi o osobi
koja u interviewu s Carlsonom nije iznije upravo ništa nova. To je isto laprdanje bez veze, laž na laž, projekcija na projekciju.

To puše samo idioti, ako uopće imaju strpljenja da poslušaju ta telalenja...

awZ6jAy_460swp.webp
 

Back
Top