Taker Karlson intervjuiše Putina: Prvi američki novinar s kojim će predsednik Rusije razgovarati od početka rata u Ukrajini

Koliko domaći tupsoni puše Putinove bljuzge upravo je komično.
No ti su birali i Nestorovića, a u Zagrebu Možemovce.

Glupost, opskurantizam, ignorantizam, primitivizam i logička nesposobnost su univerzalni i prevlavajući.
Pišeš neki samokritički post?

И Совјети су мислили тако, па се ујединиле Две Немачке. Никад не реци никад, стари. ;)

Je li ti je poznat podatak da su sjevernokoreanci prosječno doslovno niži i fizički slabiji od južnokoreanaca, a isti narod, je li bi mogao pogađati zašto je to tako? :per:

Je li ti je poznat podatak da su sjevernokoreanci prosječno doslovno niži i fizički slabiji od južnokoreanaca, a isti narod, je li bi mogao pogađati zašto je to tako? :per:
Зашто је то тако, ево помно чекам да сазнам још и то. :lol:

Путин не лаже.26.11.23. и Наталија Мосејчук интервјуисала Давида Арахамију, лидера партије „Слуга народа“ Зеленског;„Када смо се вратили из Истанбула Борис Џонсон је дошао у Кијев и рекао да са њима нећемо ништа да потписујемо и да идемо у рат.
GF7LvkXX0AAUW-w

Путин не лаже.26.11.23. и Наталија Мосејчук интервјуисала Давида Арахамију, лидера партије „Слуга народа“ Зеленског;„Када смо се вратили из Истанбула Борис Џонсон је дошао у Кијев и рекао да са њима нећемо ништа да потписујемо и да идемо у рат.
GF7LvkXX0AAUW-w
Ma daj, jel' to neka fora? Boris Džonson dolazi u Kijev da im kaže da ne potpisuju ništa i da idu u rat? Pa ko bi normalan uopšte poverovao u to? Ma ovo zvuči kao loša sapunica. Sigurno su Rusi nešto smislili da diskredituju Zapad.

Putin očigledno ima previše vremena da izmišlja priče ili je možda previše gledao ruske serije. Ko bi se i u šta uopšte kladio kad je reč o Putinu? Pa čovek bi mogao prodati i čiča Guriju veš maštajući o svojoj veličini. Ajde, dajte ljudi, budimo ozbiljni.

Ma daj, jel' to neka fora? Boris Džonson dolazi u Kijev da im kaže da ne potpisuju ništa i da idu u rat? Pa ko bi normalan uopšte poverovao u to? Ma ovo zvuči kao loša sapunica. Sigurno su Rusi nešto smislili da diskredituju Zapad.

Putin očigledno ima previše vremena da izmišlja priče ili je možda previše gledao ruske serije. Ko bi se i u šta uopšte kladio kad je reč o Putinu? Pa čovek bi mogao prodati i čiča Guriju veš maštajući o svojoj veličini. Ajde, dajte ljudi, budimo ozbiljni.
Ma jok, taman sposla...:) Dekret, koji je naravno idiotski se donosi slučajno....Dekret o zabrani pregovora s rusijom, znači, zabranjujem sebi da pregovaram....sačuvaj bože mozga bolesnog...
Medjutim, zar to nije u funkciji svesti zapadnih elita? Recimo, kanade koja ima u zakonu zabranu rada neofašista, koja podržava fašizam? Naravno, guvernera bira engleska kruna....kao i u australiji....fašizam je ideologija zapada, a amerika izvršilac....

potpisujem 100%!

ne moze od nas amera da se trazi da zavrnemo rukav i primimo pelc, i mars u rat, - to je bezumlje, vec mora da su cuje i nasa strana antivaksera, premda ih skat riter nije pomenuo tj,. nas, vec samo koristim analogiju, i paralelu da vam opisem dokle je ispiranje pameti doguralo - mi sada tvrdimo da je rat sa rusijom neizbezan, a da nam se brani i da cujemo sta misli strana koju trebamo da satremo u tom ratu, jer je navodno i propagandni rat bitan, samo protiv koga, njih ili nas kojima se pere pamet?! to je definicija oprane pameti, i zato je skat u pravu, ovaj intervju ce se tak analizirati u buducnosti... cista desetka! 100%

mi moramo da znamo protiv koga se borimo, ko su ti rusi koje mi hocemo da satremo upumpavanjem milijardi u njihove neprijatelje.
zasto mi to hocemo da uradimo, i da li su ti novci, te milirade dovoljne, ili cemo da damo i nasu krv, kao jadne ukre.

Taker se sastao sa Vučkom. I izgleda uradio intervju...
taker je zbunjeni genije! samo da ostane u zivotu dovoljno... molite se za njega svi.
ne znam sta bih vam jos rekao....

osim navijacima, 'ocu da vidim transparent na tekmama:

TAKERU, SRBINE!

Poslednja izmena:
Smorio Volodja sa polucasovnom tiradom od Olega do Kulina bana Ruse i nase kremljobotice. Prosecan Amer glasac Trampa izgasio u roku od minut-dva.
smorio je vas koji nemate istoriju, nego kradete tudju, srpsku, a mi ameri cemo znati da cenimo sve istorijske lekcije, dok vi kmecite

krivo vam sto taker intervjuise naseg vucka, opet ste ljubomorni?

ajde "danke dojcland" ocemo da nam otpevate... :mrgreen:

Песков: Сада би сви хтели да интервјуишу руског председникаКремљ је последњих дана примио неколико десетина захтева за интервју са Владимиром Путином од највећих светских медија, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.„
Пристигли су захтеви из Америке, Француске, Италије, Аустрије, Аустралије, из многих земаља света, из највећих медија“, рекао је представник Кремља.

Back