Tadicevci prebijaju gradjane Beograda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a sta bi ti da mi cutimo da tadicevi ljudi prebijaju gradjane beograda samo zato sto ih isti smatraju lopovima?

eto ja isto tvrdim da je djilas lopovcina kakve nema a vi posaljite nekog vaseg batinasa da mi dokaze da nije.

Марковац - одлична ти је ова тема... умрп сам од смеха...... али је на жалост одмах закључана:

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6459352&postcount=1
 
PREBIJEN
Tadićev telohranitelj Aleksandar Bjelić pretukao Milorada Marčetu iz Boleča jer je pitao predsednika zašto sa sobom vodi lopova

Thumb_DSC_6041.jpg


BEOGRAD - Obezbeđenje predsednika Srbije Borisa Tadića pretuklo je juče oko podneva Milorada Marčetu (57) u Boleču.
Marčeta je na konferenciji za novinare ispričao da se zatekao na ulici dok su lider DS Boris Tadić i Dragan Đilas obilazili opštinu Grocka.

- Tadić je prilazio građanima i pozdravljao se s njima. Rukovali smo se, a ja sam mu rekao: „Svaka čast vama, predsedniče, ali što ste poveli ovog lopova?“ i pokazao sam na Đilasa - ispričao je Marčeta.

Samo tri minuta kasnije, dodaje on, nabildovani mladić iz obezbeđenja vratio se i isprebijao ga.

- Bacio me na betonsku ogradu i udarao pesnicama po licu. Ja sam zapomagao, bila je tu i policija, ali nije reagovala. Jedan policajac je rekao: „Znate ko je on? Ne smemo na njega.“ Marčeta kaže da nije član nijedne stranke, a da se radikalima obratio jer nije znao na koji način da dođe do novinara i ispriča šta mu se desilo.

- Živim u Boleču. Nisam nikada osuđivan niti sam imao problema s policijom - kaže Marčeta.

Aleksandar Vučić, generalni sekretar radikala, koji je sazvao konferenciju za novinare da bi obelodanio incident i zatražio je od policije da otkrije ko je bahati pripadnik predsednikovog obezbeđenja. Kako Kurir nezvanično saznaje, reč je o Aleksandru - Saši Bjeliću, nekadašnjem vozaču pokojnog premijera Zorana Đinđića.

http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-24-04-2008/prebijen

-----------------

Eto to je ta njihova "demokratija" . Nemaju hrabrosti da licno krenu na coveka nego naredjuju svojim batinasima da prebijaju ljude samo zato sto vide istinu...

pa sigurno ce da bije.to nema veze sa stranku ni politiku.taj milorad je uvredio coveka .nemos tek tako da nekog nazoves lopovom.i ja bi ga bio
 
pitali Vučića kako znaju da je čoveka prebilo Đilasovo obezbeđenje, on odgovara "nemojte vi iz medija biti antiradikalski raspoloženi". ovi drugi pričaju kako je pucano na aktiviste DSa, a u stvari su ovi čuli neke pucnje i razbežali se. tako da, te gluposti služe samo da se pali marva. i vidim da se dobro prima.
 
pitali Vučića kako znaju da je čoveka prebilo Đilasovo obezbeđenje, on odgovara "nemojte vi iz medija biti antiradikalski raspoloženi". ovi drugi pričaju kako je pucano na aktiviste DSa, a u stvari su ovi čuli neke pucnje i razbežali se. tako da, te gluposti služe samo da se pali marva. i vidim da se dobro prima.

vucic nista ne tvrdi sve tvrdi ovaj covek .
 
A zasto je otisao kod radikala umesto u urgentni ili u policijsku stanicu ili kod Velje Ilica :lol:?
Pobogu ovo je toliko providno da ne vredi ni komentarisati.

zato sto ni policija nije htela da ga zastiti. sve dok su ga tadiceve siledzije i batinasi prebijali sve je to sa strane mirno gledala policija i nije se mesala.

zato mu je obracanje opoziciji ostalo kao jedino resenje.
 
Da li si Markowac video tog coveka? Da li znas kako je i koliko je udaren? Da li si ga cuo kako prica pa da zakljucis da li laze ili ne?

Ja sam juce pricala sa njim i sama zakljucila da laze bez da mi ispiraju mozak DS-ovci i kompanija.
Isto kao sto ne verujem da je Djilas posten iako sam glasac DS tako ne verujem ni da je bilo tako kao sto ovaj matori prica. Pobogu on dva dana nije oprao tu krv sa nosa i lepo to zavio nego skace okolo i izaziva sazaljenje po necijoj inicijativi.
 
Da li si Markowac video tog coveka? Da li znas kako je i koliko je udaren? Da li si ga cuo kako prica pa da zakljucis da li laze ili ne?

Ja sam juce pricala sa njim i sama zakljucila da laze bez da mi ispiraju mozak DS-ovci i kompanija.
Isto kao sto ne verujem da je Djilas posten iako sam glasac DS tako ne verujem ni da je bilo tako kao sto ovaj matori prica. Pobogu on dva dana nije oprao tu krv sa nosa i lepo to zavio nego skace okolo i izaziva sazaljenje po necijoj inicijativi.


video sam sliku prebijenog starijeg coveka u novinama i njegovu izjavu.

video sam na televiziji kao djilas muca pokusavajuci nemusto da se opravda.

meni dovoljno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top