Tadićev ćale je mason

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel vi zaludjenici mozete bar jednom da se manete vise dnevne politike i da gledate malo shire. Pustite partijsku pripadnost. Znao je on dobro sta treba da radi, kao sto i ovi sada znaju.

mene stvarno zanima tvoje misljenje oko simbola na partiskim zastavama u srbiji....cini mi se da tamo ima previse trouglova....znaci li to nesto...ili sam ja malo paranoican...
 
GodIsADJ
Ризикујем да наљутим многе са форума, али ради истине треба рећи да су у питању будалаштине (мислим на рептиле), којима они успешно годинама замлаћују народ. Пирамида Моћи изгледа овако:


jezuitsko_rabinska_koalicija_cir-1.jpg
kud mi bas tu dole sa drogerantima ? :sad2:
 
GodIsADJ
Ризикујем да наљутим многе са форума, али ради истине треба рећи да су у питању будалаштине (мислим на рептиле), којима они успешно годинама замлаћују народ. Пирамида Моћи изгледа овако:


jezuitsko_rabinska_koalicija_cir-1.jpg

Nisi shvatio uopste price o Reptilima. Reptili su KRALJEVSKE PORODICE I ARISTOKRATIJA koje se nalaze na piramidi koju si izneo. Dakle ako razmatramo Reptile, ne vladaju reptili oni su samo stvorili 13 porodica koje su njihovi hibridi i to je to. To mnogo objasnjava zasto su se vladajuce porodice vekovima bavile satanizmom i zrtvovanjima. Razlog je zbog njihove specificne genetike jer im treba krv i zato sto je satana u stvari reptil. Koliko god na prvi pogled ta prica zvucala neozbiljno, toliko ako bolje pogledate je mnogo mnogo logicnije nego sto se cini.
 
Nisi shvatio uopste price o Reptilima. Reptili su KRALJEVSKE PORODICE I ARISTOKRATIJA koje se nalaze na piramidi koju si izneo. Dakle ako razmatramo Reptile, ne vladaju reptili oni su samo stvorili 13 porodica koje su njihovi hibridi i to je to. To mnogo objasnjava zasto su se vladajuce porodice vekovima bavile satanizmom i zrtvovanjima. Razlog je zbog njihove specificne genetike jer im treba krv i zato sto je satana u stvari reptil. Koliko god na prvi pogled ta prica zvucala neozbiljno, toliko ako bolje pogledate je mnogo mnogo logicnije nego sto se cini.


Reci da se shalis?! :sad2:
 
Nisi shvatio uopste price o Reptilima. Reptili su KRALJEVSKE PORODICE I ARISTOKRATIJA koje se nalaze na piramidi koju si izneo. Dakle ako razmatramo Reptile, ne vladaju reptili oni su samo stvorili 13 porodica koje su njihovi hibridi i to je to. To mnogo objasnjava zasto su se vladajuce porodice vekovima bavile satanizmom i zrtvovanjima. Razlog je zbog njihove specificne genetike jer im treba krv i zato sto je satana u stvari reptil. Koliko god na prvi pogled ta prica zvucala neozbiljno, toliko ako bolje pogledate je mnogo mnogo logicnije nego sto se cini.

http://3.***************/_NYrwodRDioo/SZyydOjwpkI/AAAAAAAAA9o/1s1t-_k6Q7I/s200/bensedin.jpg
 
Reptili su KRALJEVSKE PORODICE I ARISTOKRATIJA koje se nalaze na piramidi koju si izneo. Dakle ako razmatramo Reptile, ne vladaju reptili oni su samo stvorili 13 porodica koje su njihovi hibridi i to je to. To mnogo objasnjava zasto su se vladajuce porodice vekovima bavile satanizmom i zrtvovanjima. Razlog je zbog njihove specificne genetike jer im treba krv i zato sto je satana u stvari reptil.

K'o sto sam rekao, ko god citira Icke-a je osvedoceni umobolnik.

I veruje u guster-ljude.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top