Tadićev ćale je mason

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
GodIsADJ
Докле ћете бре да заглупљујете народ са позитивношћу масона?! Масони се налазе на средини пирамиде моћи и служе да привуку у чланство људе гладне моћи и новца, како би преко њих контролисали и пљачкали одређене државе.

Они су само параван иза кога се крију римокатоличка и јудаистичка црква.

A na vrhu su Reptili?
 
Haha David Icke - pa to je onaj superbolid sto tvrdi da su Dzordz Bus i engleska kraljica gusteri.

I ti to citas?

Negiraš pravu istinu?

Sumnjiv si mi. Da ti nije deda ''pio pivo'' sa ''građevinskim radnicima''?

to da li Tadic radi za gustere ili ne, to ne znamo

Ha! Pa to možda ti ne znaš!

njihov plan o Svetskoj Vladi sprovodi Tadic

Izgleda da konačno shvataš da je Tadić ključni šraf u konstruisanju Svetske Vlade od strane masona, judeopapista i Anunakija? Biće nešto od tebe.
 
Cale mu je mason i to je fakat,ja to znam i pre nego sto je iko igde cuo za Borisa uopste.
c010.gif

ma pre nego sto ga je Ljuba napravio...
uostalom sta se zalite kad oni brane Kosovo,a o evropi tek po nesto kazu...???
 
GodIsADJ
Докле ћете бре да заглупљујете народ са позитивношћу масона?! Масони се налазе на средини пирамиде моћи и служе да привуку у чланство људе гладне моћи и новца, како би преко њих контролисали и пљачкали одређене државе.

Они су само параван иза кога се крију римокатоличка и јудаистичка црква.



A na vrhu su Reptili?
Ризикујем да наљутим многе са форума, али ради истине треба рећи да су у питању будалаштине (мислим на рептиле), којима они успешно годинама замлаћују народ. Пирамида Моћи изгледа овако:


jezuitsko_rabinska_koalicija_cir-1.jpg
 
the Hound of Ulster
Ako je Bog na vrhu, onda sam ja OK sa tom bogougodnom semom.
Они тврде да говоре у име Бога,тј. да их је он овластио да га заступају на Земљи. Дал је то тако, то је већ друго питање.



Azathoth
Ризикујем да наљутим многе са форума, али ради истине треба рећи да су у питању будалаштине (мислим на рептиле)

Ma i ti si Njihov.
Сас рептили?!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top