Ta li treba banovati inagadadavidu?

Da li treba banovati inagadadavidu?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ljuta_mamba:
ostavte bre coveka na miru,nek pise sta hoce,al ima jedan uslov....mora da bude smesno i zajebancija:)

zato valjda bre i svi dolazimo ovde,da se zezamo,opustimo,nasalimo,mozda nesto i naucimo sto dosad nismo znali,a ima mnogo toga,tako da eto,nek ostane.

elem,imam jedno pitanje,zasto toliko nikova....mislim,rekao si aleksandru da imas samo 1...a sad e ispostavilo da ni shakal nije imao toliko laznih pasosa i alijasa:)


Ma , naravno da imam samo jedan........a koji ce mi , moj vishe nickova???
Ostali su bili rezultat permanentnog banovanja, jer se pre pola godine ovde , na ovom forumu , baskarila mala grupa pede*ra , sa velikom podrskom nekih tadasnjih admina ( mozda i sadasnjih )...

Ko god je pricao suprotno od radikalsko - DSS ovske propagande, bio je neprijatelj naroda, a posto mi nista nisu mogli, radili su ono sto su znali.......da banuju do besvesti.......

To je uvek bilo sredstvo inferiornih.........i istorija se ponavlja ;-)
 
Adema nemaju zasta da banuju,ako banuju adema,onda smo stvarno dno dna postali od ljudi,covek je extra sagovornik,inteligentan,odlicno govori srpski,realan u nekim pogledima,dobro se zajebava....a ako je jedini problem sto je albanac,onda se braco preselite u hrvatsku,tamo su to uradili ceo su jedan narod iselili samo zato jer se drugacije zovu....nemojte da budete takva vrsta fasista
 
ljuta_mamba:
Adema nemaju zasta da banuju,ako banuju adema,onda smo stvarno dno dna postali od ljudi,covek je extra sagovornik,inteligentan,odlicno govori srpski,realan u nekim pogledima,dobro se zajebava....a ako je jedini problem sto je albanac,onda se braco preselite u hrvatsku,tamo su to uradili ceo su jedan narod iselili samo zato jer se drugacije zovu....nemojte da budete takva vrsta fasista


ALOOOOOO BREEEE, ovo je offtopic!!! Sta sad trpas Adema, cak i kao ilustraciju. ? Ovoj Temi to nije POTREBNO, sam za sebe je kuriozitet svoje vrste, /opet ce nepismeni da protumce ovaj rec.../ i ne treba niko da je brani od nje same.
Kad ce te jednom da prestanete da se slihtate glupljim od sebe, da iznosite tudja licna misljenja, ili "Kazite mi, direktore moje licno misljenje..."!!!
Moje predlog je, obzirom da je Imenovani toliko popularan, slobodouman, izuzetan i SVOJ, svi trcimo za tim...dajte da osnujemo Klub obozavalaca Coveka, koji javno Linkom na Forumu, a ne na pp. izrazava svoje impresije i osecanja...Svima - da nam bude uzor, a JA sam Prvi Fan, voli vas Ljiljana, koju ....mnogi ne mir....bas... :-D :-D :-D
img
 
H_K:
Covek konstantno provocira, vredja, itd
Da li ga treba banovati?
Evo neka moderator pogleda rezultate
U pravu si, definitivno ga treba banovati, to je jedan obican prostak , seljacina bre!!! Kad odvali neku glupost ili provokaciju , trepavice mi padaju sa ociju od straha!!! Daj bre tog smoklju izbacite vec jednom iz ovog foruma, nije mu mesto ovde!!
 
lilyl:
ALOOOOOO BREEEE, ovo je offtopic!!! Sta sad trpas Adema, cak i kao ilustraciju. ? Ovoj Temi to nije POTREBNO, sam za sebe je kuriozitet svoje vrste, /opet ce nepismeni da protumce ovaj rec.../ i ne treba niko da je brani od nje same.
Kad ce te jednom da prestanete da se slihtate glupljim od sebe, da iznosite tudja licna misljenja, ili "Kazite mi, direktore moje licno misljenje..."!!!
Moje predlog je, obzirom da je Imenovani toliko popularan, slobodouman, izuzetan i SVOJ, svi trcimo za tim...dajte da osnujemo Klub obozavalaca Coveka, koji javno Linkom na Forumu, a ne na pp. izrazava svoje impresije i osecanja...Svima - da nam bude uzor, a JA sam Prvi Fan, voli vas Ljiljana, koju ....mnogi ne mir....bas... :-D :-D :-D http://www.mysmiles.ru/super_smilies018.gif[/img[/QUOTE]


:lol: :lol: Ne ljuti se na čoveka, ja sam krivac. Prva sam pomenula Adema. A što te ne mir... baš..., baš te briga.
:lol:
 
ljuta_mamba:
Adema nemaju zasta da banuju,ako banuju adema,onda smo stvarno dno dna postali od ljudi,covek je extra sagovornik,inteligentan,odlicno govori srpski,realan u nekim pogledima,dobro se zajebava....a ako je jedini problem sto je albanac,onda se braco preselite u hrvatsku,tamo su to uradili ceo su jedan narod iselili samo zato jer se drugacije zovu....nemojte da budete takva vrsta fasista


eto tako ljepo sve napisa i onda ga na kraju ukenja do daske...cccc :twisted:
 
DOBROSTOJECI:
Ako se za postove , kao što su njegovi , dobija ban , onda će da se pdf svede na radikalsko jednoumlje !
A ti si izgleda da se ne banovanje samo oni postevi gde se samozvano demokratsko jednoumlje velica,a dok sa druge strane ko pokusa da uzvarti kontra merom u korist SRS taj treba da dobije ban, pa vidis, nismo svi mi na forumu iz Krvatske, Velike Albanije, Mudzehistana, a ni domaci strani izdajnici, ima ovde i istinskih patriota!! To sto ti zigoses srbe po tome ko je za EU voleti ga, a ko je protiv EU banovati ga!! Vidis i ja nedelim tvoj stav, pa sta bi trebalo dame banujes??? Nisam nijedan kontekst tvoje reci izvadio da bi te vredjao, iritirao i izazivao kao sto radi pomenuti gore inagada!! Svaki banovani srbin je banovan zbog mnogo manje ruznih reci od ovog!! Pa onda zasto bi se primenjivali dupli standardi. Covek definitivno zasluzuje ban!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top