Da li treba ukinuti Crvenu Zvezdu i Partizan?

A zašto su baš njegovu ženu vređali?!?
Možda zato što vam je i dalje u glavi ona njegova trojka s kojom je i počela serija naših pobeda u derbijima (ako se ne varam, možda grešim) ? Možda zato što lika zabole uvo ko ste vi i prosto igra košarku ?

Otkud ja znam ... nisam toliki smrad da vređam bilo čiju ženu i nikada ničiju ženu ne bih nazvao kurvom pogotovo ženu koja je upravo proslavila svojoj ćerci prvi rođendan. (https://www.blic.rs/zabava/nemanja-...ndan-isplivale-fotografije-sa-slavlja/sy78yq3)

Lepa devojka, sasvim normalna, već 10 godina su zajedno i znaš .. ona je ***** .. strašno ...

I da ne bude da sam za Zvezdu .. rekao sam već u prvoj postavci da ne branim ni jedne ni druge jer postoje i ispadi Delija gde su vređali Džikićevu majku (https://sportske.net/vest/kosarka/delije-vredjale-dzikicevu-majku-251272),

U tom istom članku kaže sledeće ... .

Nije prvi put da navijači "večitih" prave ovakve ispade, a svakako da ovaj spada među one najodvratnije, u ravni sa mokraćom iz Železnika i uvredama "Grobara" za porodicu Milana Gurovića.

Dokle bre više ?!?!?!

Možda zato što vam je i dalje u glavi ona njegova trojka s kojom je i počela serija naših pobeda u derbijima (ako se ne varam, možda grešim) ? Možda zato što lika zabole uvo ko ste vi i prosto igra košarku ?

Otkud ja znam ... nisam toliki smrad da vređam bilo čiju ženu i nikada ničiju ženu ne bih nazvao kurvom pogotovo ženu koja je upravo proslavila svojoj ćerci prvi rođendan. (https://www.blic.rs/zabava/nemanja-...ndan-isplivale-fotografije-sa-slavlja/sy78yq3)

Lepa devojka, sasvim normalna, već 10 godina su zajedno i znaš .. ona je ***** .. strašno ...
Ne znam kome to "nama"?
Ja ne navijam za Partizan.

A otkud znaš da nije *****?
Kako izgleda na slikama više liči na kurvu nego na sasvim normalnu.
Mislim, to je moje zapažanje na osnovu slika, ne poznajem dotičnu.
Čim se takve pesme skandiraju, tu ima verovatno nečega.

Ne znam kome to "nama"?
Ja ne navijam za Partizan.

A otkud znaš da nije *****?
Kako izgleda na slikama više liči na kurvu nego na sasvim normalnu.
Mislim, to je moje zapažanje na osnovu slika, ne poznajem dotičnu.
Čim se takve pesme skandiraju, tu ima verovatno nečega.

E vidiš upravo ovim tvojim nebuloznim shvatanjem se verovatno vode i mnogi maloumni umovi koji tako vređaju nečiju porodicu

A da joj ti možda nisi držao sveću pa misliš da svojim izgledom podseća na kurvu ? Da je nisi možda kresnuo kod Brankovog mosta pa znaš nešto što mi ne znamo ?

Ko bilo kome daje dojam da ima takvo mišljenje o nekome koga i ne zna

Opet kažem ... ne branim ni jednu ni drugu stranu ali ovo već prelazi u nepopravljivo

E vidiš upravo ovim tvojim nebuloznim shvatanjem se verovatno vode i mnogi maloumni umovi koji tako vređaju nečiju porodicu

A da joj ti možda nisi držao sveću pa misliš da svojim izgledom podseća na kurvu ? Da je nisi možda kresnuo kod Brankovog mosta pa znaš nešto što mi ne znamo ?

Ko bilo kome daje dojam da ima takvo mišljenje o nekome koga i ne zna

Opet kažem ... ne branim ni jednu ni drugu stranu ali ovo već prelazi u nepopravljivo
Polako Bili, smiri se.
Ako hoćeš da gledaš predstavu ideš u pozorište, ne na fudbalsku ili košarkašku utakmicu.
Zna se istorija sportskih igara, to je uvek bila arena sa gladijatorima.
Svi ti sportisti su masno plaćeni da trpe ovakve stvari. Očigledno je da većina ima stomak za to, u protivnom bavili bi se drugim poslom.

Ono sto hoću da kažem a ti očigledno ne shvataš je, činjenica da si ti kao deo severa i mnogi drugi koji podržavaju i gledaju Zvezdu i Partizan krivi za ovo stanje u sportu.
Vi arenu činite arenom.

Ja ne bih mogao da navijam za klub koji vodi Ostoja, Čović, Terzić i slični.
Ne bih mogao da budem član tih grupa i deo toga. Hiljadama navijača to ne smeta, zašto bi se takvo stanje menjalo?

Ono sto hoću da kažem a ti očigledno ne shvataš je, činjenica da si ti kao deo severa i mnogi drugi koji podržavaju i gledaju Zvezdu i Partizan krivi za ovo stanje u sportu.
Vi arenu činite arenom.

Ja ne bih mogao da navijam za klub koji vodi Ostoja, Čović, Terzić i slični.
Ne bih mogao da budem član tih grupa i deo toga. Hiljadama navijača to ne smeta, zašto bi se takvo stanje menjalo?

to što sam par puta otišao na sever ne znači da bi ikad dozvolio sebi da vređam nečiju porodicu ...

To ko vodi Zvezdu i Partizan se vidi u tome da dođe grupa navijača koja kaže igračima ajde stisnite petlju pa izađite na teren

Ne vode Partizan ni Zvezdu ovi koje si napomenuo nego ih vode Šavija, Belivuk, Arkan i tako ti ... oni se pitaju šta će biti i kako će biti

Не знам власничку структуру стадиона.
Oba stadiona su upisani kao korisnici FK Crvena Zvezda nad Rajkom i Sportsko drustvo Partizan. Svuda i svima pise da je vlasnik R.Srbija,cak i tvoj stan ali korisnik si ti. Za razliku od ova dva korisnici su velikom vecinlm opstine ,Ofk BGD,Karadjordje N.Sad i ostali ali ima i gde je i korisnik R.Srbija.
Kada bi se prodavalo novac ide onom upisanom u vlasnickom listu kao korisnik u ovom slucaju Fudbalskom klubu Zvezda i Jugoslovenskom sportskom drustvu Partizan.Drzavi upisanoj kao vlasnik ide porez.

Pojavom grupa navijača na stadionima je sve ono što ima veze sa fudbalom izgubilo vrednost.

Najsvežija činjenica je košarka od sinoć ... 'ladno dolaze franjevci i kažu svojim košarkašima da slučajno ne izlaze na teren kad je utakmica prekinuta. Pre toga ti isti navijači vređaju nečiju decu, nečiju trudnu ženu, itd.

O slučaju Belivuk i samlevanju ljudi, Arkana kao vođe Delija itd. ne bi trebalo da se troši reči jer svi znamo šta se tu dešavalo.

Da ne računam da se dešavalo mnogo puta da fudbaleri što Zvezde, što Partizana stoje ispred grupe navijača kao pokondirene tikve sa glavama u pod dok ih ovi prosto stavljaju na stub srama i pevaju im tako pogrdne pesme do te mere da ja da sam fudbaler te iste Zvezde ili Partizana bi istog momenta otišao iz tog kluba i nikad se više u životu ne bih vratio.

Nažalost, ti navijači su sada najčešća publika koja dolazi na stadione i sa neke strane puni kasu i jednog i drugog kluba (sezonske karte) jer su većina ostalih digli ruke od dolaženja zbog takvih. Kad je neka evropska utakmica ljudi dođu u nadi da će eto da se makar potrude ti isti navijači da se prikažu u Evropi kako treba kao da je ta Evropa pala sa Marsa pa ne vidi snimke šta ti isti navijači rade na domaćim utakmicama.

Ne znam šta bih rekao. Lično sam bio deo severa više puta i prosto ne osećaš se sigurno jer eto može da se desi da prosto nekom staneš na žulj i da te prebije bez ozbira što si navijač istog kluba koji prosto bi trebao da bude u istom timu sa istim pogledima. Da ne računam činjenicu da više nisi siguran ni da u rođenom dvorištu šetaš sa oznakama nekog kluba ako nekom drugom padne roletna i prosto hoće da te bije jer eto obukao si Zvezdin dres a on je franjevac ili obratno.

Ponavljam sa početka ... pojavom tih istih grupa navijača na stadionima je sve ono što ima veze sa fudbalom izgubilo vrednost tako da ništa drugo ne preostaje nego da se nadamo da će doći neka bolja vremena.

Srbija ne može bez Partizana i Zvezde i to je činjenica. Da, igra se sport i u drugim gradovima ali to nije ni približno nivou koji se radi i koji se gradi u ova dva kluba, hteli mi to da priznamo ili ne.

Ima likova (znam ih lično) koji su tu zaista samo zbog ljubavi prema klubu. Troše svoje vreme, novac ali su velika manjina u toj priči.

Autorska tema.

Ovo ne samo sto je politicka tema, vec u Srbiji ne postoji tema koja je vise politicka od ove.

Crvena Zvezda i Partizan su postali kancer drustva. To vise nisu samo subvencionisani gubitasi i ekonomski problem, vec mnogo vise od toga. To je takva simbioza sve politike, svih pandura, i svih drzavnih krimosa u Srbiji, kakva se retko vidja cak i u slicnim drustvima.

Ja razumem tu fiksaciju Sluzbe sa ova dva kluba, oni njih koriste da svo maligno u drustvu drze na jednom mestu, da bi ih tako lakse kontrolisali, ali to je i problem. Drustvo je nemoguce kontrolisati, a to posebno vazi za maligne obilke u drustvu.

Ova dva kluba su postala najmalignija stvar u srpskom drustvu, sto dovoljno govori kakav je to stepen bolesti, jer je konkurencija bas velika.

Na pitanje: 'Kada ce biti bolje u Sribiji?', odgovor je jasan: 'Kada vidite da su ukinuti Crvena Zvezda i Partizan'.

Naravno, to se nece desiti, i pre ce Sunce prestati da sija nego da se ovo desi, ali mozemo da sanjamo.
Drzava im daje sve više i više para , a oni su gori i gori pogotovo medjusobno.

Скинути са буџетске дроге!

Ovo je resenje.

Pazi kakav je apsurd da igraci KOJI SU NA BUDZETU imaju plate u milionima evra godisnje, NA BUDZETU, rezultati im nikakvi (medjunarodni), a lekari imaju platu 1000 EUR ili nesto jace mesecno.

Znaci bolest i to BOLEST NAS KOJI TO SVE TRPIMO I PLACAMO.

Za fudbal me zabole koliko i da li ima snega na Novom Zelandu.

Sto se tice imovine neka placaju zakup ako je zemljiste i stadioni drzavno vlastnistvo. A na zaradu klubova ima da placaju porez. Iz budzeta NISTA.

Ja se bavim jednom kulturnom aktivnoscu amaterski, mnogo vise novca zasluzujemo nego ijedan igrac ili klub, a dobijamo onu stvar. Ne vidim NIKAKVU razliku izmedju drustva gde se ja bavim aktivnoscu i ovih klubova. I na koji nacin onda oni dobijaju milione evra godisnje, a mi ni dinar (da pojasnim, i da dobijamo neke pare mi clanovi nismo placeni, to ide na placanje prostorija, struje i sl, i eventualno za placanje troskova putovanja kad se ide negde da se nastupa - znaci ne govorim ja o parama za MENE LICNO, kao sto je to u fudbalskim klubovima)

Ovo je resenje.

Pazi kakav je apsurd da igraci KOJI SU NA BUDZETU imaju plate u milionima evra godisnje, NA BUDZETU, rezultati im nikakvi (medjunarodni), a lekari imaju platu 1000 EUR ili nesto jace mesecno.

Znaci bolest i to BOLEST NAS KOJI TO SVE TRPIMO I PLACAMO.

Za fudbal me zabole koliko i da li ima snega na Novom Zelandu.

Sto se tice imovine neka placaju zakup ako je zemljiste i stadioni drzavno vlastnistvo. A na zaradu klubova ima da placaju porez. Iz budzeta NISTA.

Ja se bavim jednom kulturnom aktivnoscu amaterski, mnogo vise novca zasluzujemo nego ijedan igrac ili klub, a dobijamo onu stvar. Ne vidim NIKAKVU razliku izmedju drustva gde se ja bavim aktivnoscu i ovih klubova. I na koji nacin onda oni dobijaju milione evra godisnje, a mi ni dinar (da pojasnim, i da dobijamo neke pare mi clanovi nismo placeni, to ide na placanje prostorija, struje i sl, i eventualno za placanje troskova putovanja kad se ide negde da se nastupa - znaci ne govorim ja o parama za MENE LICNO, kao sto je to u fudbalskim klubovima)
Pa da nam se i kultura upropasti kao i fudbal? Ne mirim se s tim.

.
Очигледно од скоро пратиш кошарку, па си овако изненађен.

Вређање породица са све децом у кошарци постоји одавно.

Os-W8l51-Kf-Ap6q-LB78-Be4a9.jpg

Сачувано је и овде.
.

Poslednja izmena:

Back