Swingeri 8)

vracar:
Uvrnuto.To me samo asocira na one parove kojima je uzasno dosadno,pa vise ne znaju sta bi,pa kao ajde da probamo i to.


Nemoj da se iznenadish da ako jednog dana dosadish svom suprugu - on iz razloga
da vam brak ne bude monoton predlozi varijantu 2+1 ili vetj neku slicnhu...Shta tjesh
uraditi ? Supruga puno volish itd itd...
 
Psihologue:
Nemoj da se iznenadish da ako jednog dana dosadish svom suprugu - on iz razloga
da vam brak ne bude monoton predlozi varijantu 2+1 ili vetj neku slicnhu...Shta tjesh
uraditi ? Supruga puno volish itd itd...
Gde ce se udavati/zeniti uopste za nekog sa swing idejama... pa takav neko nije ni za vezu a ne za brak...
takvi su samo za kres seme... i to sa 5 kurtona navucenih... :lol:
 
Psihologue:
Nemoj da se iznenadish da ako jednog dana dosadish svom suprugu - on iz razloga
da vam brak ne bude monoton predlozi varijantu 2+1 ili vetj neku slicnhu...Shta tjesh
uraditi ? Supruga puno volish itd itd...
Ne bi se iznenadila,ali mislim da to ne bih mogla.A ti pricas kao da imas iskustva u tome.He,he!
 
@Kucka, da ne bi otvarali jos jednu temu.
Voleo bih i da razjasnimo povezanost t.j. ne povezanost swinga sa prevarom.
Pa mi molim te iznesi tvoje razmisljanje zbog cega swing nije prevara.
 
Psihologue:
Zene ne vole ovu temu a na njoj su...Ali tu se krije neshto drugo...Dve devojke na
jednoj odvratnoj temi po njih govori samo da nemaju frajere i izashle u lov..

Ne to samo pokazuje koliko su pogledi skuceni, teme za razgovor ogranicene,a pogledi na zivot smesni.....i koliko jos tabua postoji da se cak i najobicniji razgovor na neku od njih i pokusaj definisanja istih svodi na banalni cuveni muski stav ..nemaju frajere pa posle u lov...skoro ne procitah nesto tako ..ali ajde..neka ti bude.. uzivaj u svojim zabludama.
 
Sa jos jednim bracnim parom, mene to uvek asocira na neke ustogljene dosadnjakovice. :D
Ima vec jedna tema o svingu valjda, a jel moze neko da nam isprica neko konkretno iskustvo.
Kako ste se osecali u toj situaciji? Kako sujeta? Da li ste posle pricali o tome?
Da li uopste mozete da slusate kako mu/joj je neko drugi privlacan?
 
Psihologue:
Zene ne vole ovu temu a na njoj su...Ali tu se krije neshto drugo...Dve devojke na
jednoj odvratnoj temi po njih govori samo da nemaju frajere i izashle u lov..


Ako nesto ne volis to ne znaci da ne mozes da imas svoje misljenje o istom...u stvari logicno je ako o necemu imas stav (pozitivan ili negativan) da taj stav zelis i da izneses negdje! Znaci, nema tu nikakvog lova na vjestice ili vjestce...kako god...
I zasto mislis da je zenama ova tema manje simpaticna nego muskarcima? Imas statistiku?
 
kučka:
Ne to samo pokazuje koliko su pogledi skuceni, teme za razgovor ogranicene,a pogledi na zivot smesni.....i koliko jos tabua postoji da se cak i najobicniji razgovor na neku od njih i pokusaj definisanja istih svodi na banalni cuveni muski stav ..nemaju frajere pa posle u lov...skoro ne procitah nesto tako ..ali ajde..neka ti bude.. uzivaj u svojim zabludama.


Prvo nisam u zabludi ima shesto chulo za tebe...Nemoj to toliko ozbiljno da shvatash.
Drugo sam tvoj naziv malo me odaljava-zamisli da sam ja stavio umesto PSIHOLOGUE
MR PENIS I shta bi ti pomislila...
 
mAximA:
Ako nesto ne volis to ne znaci da ne mozes da imas svoje misljenje o istom...u stvari logicno je ako o necemu imas stav (pozitivan ili negativan) da taj stav zelis i da izneses negdje! Znaci, nema tu nikakvog lova na vjestice ili vjestce...kako god...
I zasto mislis da je zenama ova tema manje simpaticna nego muskarcima? Imas statistiku?

MAKSIMA ne odnosi se to na tebe vetj na KUCKU I VRACAR...Koja je veza izmedju njih
to samo ja za sada pretpostavljam..Vidim da si pratila neke moje postove...
 
Ja sebe smatram "svetskom zenom sirokih svatanja:)" ali po tom pitanju sam pravo zatucana! Mozda nakon deset godina braka promjenim misljenje ali sada stvarno ne bih pristala na swing ili bilo koju drugu vrstu egzibicionizma!
 
Psihologue:
Prvo nisam u zabludi ima shesto chulo za tebe...Nemoj to toliko ozbiljno da shvatash.
Drugo sam tvoj naziv malo me odaljava-zamisli da sam ja stavio umesto PSIHOLOGUE
MR PENIS I shta bi ti pomislila...

Savrseno bi ti pristajao...kao i meni moj..:-D Uzivaj i proveravaj s vremena na vreme to sesto culo ...cisto preventive radi..;-)
 

Back
Top