Quantcast

Swingeri 8)

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
36.830
vracar:
Uvrnuto.To me samo asocira na one parove kojima je uzasno dosadno,pa vise ne znaju sta bi,pa kao ajde da probamo i to.

Nemoj da se iznenadish da ako jednog dana dosadish svom suprugu - on iz razloga
da vam brak ne bude monoton predlozi varijantu 2+1 ili vetj neku slicnhu...Shta tjesh
uraditi ? Supruga puno volish itd itd...

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Psihologue:
da vam brak ne bude monoton predlozi varijantu 2+1 ili vetj neku slicnhu...Shta tjesh
Gde ce se udavati/zeniti uopste za nekog sa swing idejama... pa takav neko nije ni za vezu a ne za brak...
takvi su samo za kres seme... i to sa 5 kurtona navucenih... :lol:

vracar

Zainteresovan član
Poruka
249
Psihologue:
Ne bi se iznenadila,ali mislim da to ne bih mogla.A ti pricas kao da imas iskustva u tome.He,he!

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
@Kucka, da ne bi otvarali jos jednu temu.
Voleo bih i da razjasnimo povezanost t.j. ne povezanost swinga sa prevarom.
Pa mi molim te iznesi tvoje razmisljanje zbog cega swing nije prevara.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
245.939
Psihologue:
Zene ne vole ovu temu a na njoj su...Ali tu se krije neshto drugo...Dve devojke na
jednoj odvratnoj temi po njih govori samo da nemaju frajere i izashle u lov..

Ne to samo pokazuje koliko su pogledi skuceni, teme za razgovor ogranicene,a pogledi na zivot smesni.....i koliko jos tabua postoji da se cak i najobicniji razgovor na neku od njih i pokusaj definisanja istih svodi na banalni cuveni muski stav ..nemaju frajere pa posle u lov...skoro ne procitah nesto tako ..ali ajde..neka ti bude.. uzivaj u svojim zabludama.

tralalala

Zainteresovan član
Poruka
496
Sa jos jednim bracnim parom, mene to uvek asocira na neke ustogljene dosadnjakovice. :D
Ima vec jedna tema o svingu valjda, a jel moze neko da nam isprica neko konkretno iskustvo.
Kako ste se osecali u toj situaciji? Kako sujeta? Da li ste posle pricali o tome?
Da li uopste mozete da slusate kako mu/joj je neko drugi privlacan?

mAximA

Zainteresovan član
Poruka
126
Psihologue:
Zene ne vole ovu temu a na njoj su...Ali tu se krije neshto drugo...Dve devojke na
jednoj odvratnoj temi po njih govori samo da nemaju frajere i izashle u lov..

Ako nesto ne volis to ne znaci da ne mozes da imas svoje misljenje o istom...u stvari logicno je ako o necemu imas stav (pozitivan ili negativan) da taj stav zelis i da izneses negdje! Znaci, nema tu nikakvog lova na vjestice ili vjestce...kako god...
I zasto mislis da je zenama ova tema manje simpaticna nego muskarcima? Imas statistiku?

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
36.830
kučka:
Ne to samo pokazuje koliko su pogledi skuceni, teme za razgovor ogranicene,a pogledi na zivot smesni.....i koliko jos tabua postoji da se cak i najobicniji razgovor na neku od njih i pokusaj definisanja istih svodi na banalni cuveni muski stav ..nemaju frajere pa posle u lov...skoro ne procitah nesto tako ..ali ajde..neka ti bude.. uzivaj u svojim zabludama.

Prvo nisam u zabludi ima shesto chulo za tebe...Nemoj to toliko ozbiljno da shvatash.
Drugo sam tvoj naziv malo me odaljava-zamisli da sam ja stavio umesto PSIHOLOGUE
MR PENIS I shta bi ti pomislila...

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
36.830
mAximA:
Ako nesto ne volis to ne znaci da ne mozes da imas svoje misljenje o istom...u stvari logicno je ako o necemu imas stav (pozitivan ili negativan) da taj stav zelis i da izneses negdje! Znaci, nema tu nikakvog lova na vjestice ili vjestce...kako god...
I zasto mislis da je zenama ova tema manje simpaticna nego muskarcima? Imas statistiku?

MAKSIMA ne odnosi se to na tebe vetj na KUCKU I VRACAR...Koja je veza izmedju njih
to samo ja za sada pretpostavljam..Vidim da si pratila neke moje postove...

mAximA

Zainteresovan član
Poruka
126
Ja sebe smatram "svetskom zenom sirokih svatanja:)" ali po tom pitanju sam pravo zatucana! Mozda nakon deset godina braka promjenim misljenje ali sada stvarno ne bih pristala na swing ili bilo koju drugu vrstu egzibicionizma!

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
245.939
Psihologue:
Prvo nisam u zabludi ima shesto chulo za tebe...Nemoj to toliko ozbiljno da shvatash.
Drugo sam tvoj naziv malo me odaljava-zamisli da sam ja stavio umesto PSIHOLOGUE
MR PENIS I shta bi ti pomislila...

Savrseno bi ti pristajao...kao i meni moj..:-D Uzivaj i proveravaj s vremena na vreme to sesto culo ...cisto preventive radi..;-)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.