Quantcast

Swingeri 8)

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
36.830
mAximA:
Ja sebe smatram "svetskom zenom sirokih svatanja:)" ali po tom pitanju sam pravo zatucana! Mozda nakon deset godina braka promjenim misljenje ali sada stvarno ne bih pristala na swing ili bilo koju drugu vrstu egzibicionizma!

Svetska sila si..Pravilno razmishljash i to me dojmi...

zelenooka

Domaćin
Poruka
3.949
kosmopolit:
interesuje me sta forumasi misle o swingerima ...
da li bi i vi pristali ( a u braku ste sa osobom koju strasno volite ) ako bi vam bracni drug tako nesto predlozio ?
kako bi reagovali ? :roll:
d066.gif

Evo, ovako nekako bih reagovala...

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
245.978
Gryphon:
@Kucka, da ne bi otvarali jos jednu temu.
Voleo bih i da razjasnimo povezanost t.j. ne povezanost swinga sa prevarom.
Pa mi molim te iznesi tvoje razmisljanje zbog cega swing nije prevara.

Zasto mislis da je prevara?? Sta uopste u odnosu dvoje ljudi ( da suzimo) znaci prevara. Postoji takozvana, fizicka prevara..jedno se krese sa strane a da drugo ne zna a pri tom je i emotivno ili ti kako god hoces vara..znaci kao licnost..ne postuje i slicno..To je drugi vid prevare.Ima i onaj treci ali on nema veze sa sexom...Swing kao i sam sex je u samim nasim glavama. Znaci sto ste slobodnijeg uma i shvatanja nista Vam nije neobicno i sve je moguce...pitanje je onda samo da li to zelite ili ne.Sam swing je stvar dogovora i zajednicke odluke oba partnera kao i obostrane zelje za tim..Kod swinga sem sexualne privlacnosti drugih emocija nema...zanci swingeri se dogovore budu zajedno...mislim u cemu je tu problem..posle toga vratis se kuci sa svojom partnerkom ili partnerom , zenom, muzem i nastavljate dalje svoj zivot.

Znaci swing nije prevara jednog od partnera jer u njega oba partnera dobrovoljno i dogovorno ulaze....

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
@ kucka

Prevara je celokupan cin, ne moze da se razdvaja na dogovore.
Po meni je prevara i kad bih kresnuo nekoga pred mojom devojkom
(A ona ne ucestvuje direktno) to je po meni fizicka prevara,
koja je u mnogo blazoj formi od druge oko koje smo se slozili.
Znaci meni da devojka kaze kresni ovu, i ja je kresnem to nije prevara.
Po meni nelogicno. Ja sam izdao njenu ljubav i predao se drugoj osobi(pa makar i fizicki i na njen nagovor) pa makar i na sekund. Razumes, znaci ja sam u tom trenutku mislima bio okrenut nekom drugom.
Ne mozes da se yebes sa nekim bez i malo emocija, to ti je pogresna pretpostavka.
Ili sebe obmanjujes ili to nikad nisi dozivela. Ne mozes da se yebes kao lutka da prostis.
Znaci to je prevara, samo u mnogo blazoj i zamaskiranoj formi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.