Sutra nam je divan dan,divan dan,divan dan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tara

Buduća legenda
Poruka
35.576
nasem pobri rodjendan,rodjendan,rodjendan....
Tacno je da mozda nikada necemo saznati koiko godina puni,da li je za obdaniste ili za staracki dom,ali nek nam je on srecan...Nek pojede jos mnogo sitnih kolaca i torti, nek bude veseo i nasmejan i nek i nama navlaci osmeh na lice...I da,umalo da zaboravim,nek mu dupence ostane onako belo i malo,kao vanilica...
Dragi pobro srecan rodjendan...
Elem,pitanje za vas jeste kako se osecate na dan vaseg rodjendana,ocekujete li tada nesto posebno,jeste li tuzni,ili mozda euforicni?Kako provodite taj dan,tu noc?
 
nasem pobri rodjendan,rodjendan,rodjendan....
Tacno je da mozda nikada necemo saznati koiko godina puni,da li je za obdaniste ili za staracki dom,ali nek nam je on srecan...Nek pojede jos mnogo sitnih kolaca i torti, nek bude veseo i nasmejan i nek i nama navlaci osmeh na lice...I da,umalo da zaboravim,nek mu dupence ostane onako belo i malo,kao vanilica...
Dragi pobro srecan rodjendan...
Elem,pitanje za vas jeste kako se osecate na dan vaseg rodjendana,ocekujete li tada nesto posebno,jeste li tuzni,ili mozda euforicni?Kako provodite taj dan,tu noc?

е, хвала ти побратиме од срца, а ово за дупенце надам се да ми желиш да буде као ванилица али празна, мислим без џема:lol:
 
bradice mili,
od mene sa severa sveta duuuugo putuju cestitke i poljubice...
postari su nevidjeno pokvareni i bezobrazni....uhvatim ih ponekad kako na cosku moje ulice stoje sa pismima i mrznu se, ali ne odustaju hoce da ukradu ono najbolje....ali ovog puta sam za tebe spakovala poklon u carobnu kutijicu da niko ne provali unutra!

ona najludja zelja koju mozes da smislis..........e ta!
ziv mi i veseo bio :)
srecan rodjaaaaaaaaa
nut_


tara, obozavam rodjendane
jos vise volim kada znam da je neko morao da proseta preko celog grada da se organizuje i pronadje kod nekog net da bi pobri na ova nacin cestitao rodju, svaka cast majushna :)
 
bradice mili,
od mene sa severa sveta duuuugo putuju cestitke i poljubice...
postari su nevidjeno pokvareni i bezobrazni....uhvatim ih ponekad kako na cosku moje ulice stoje sa pismima i mrznu se, ali ne odustaju hoce da ukradu ono najbolje....ali ovog puta sam za tebe spakovala poklon u carobnu kutijicu da niko ne provali unutra!

ona najludja zelja koju mozes da smislis..........e ta!
ziv mi i veseo bio :)
srecan rodjaaaaaaaaa
nut_


tara, obozavam rodjendane
jos vise volim kada znam da je neko morao da proseta preko celog grada da se organizuje i pronadje kod nekog net da bi pobri na ova nacin cestitao rodju, svaka cast majushna :)




pa dobro...necemo sad pretjerivati:)
 
ja ne znam kome je to rodjendan :?

na dan rodjendana sam ko i svaki drugi.
desavalo mi se i da se probudim i da ne znam da mi je rodjendan dok me neko ne nazove ili posalje poruku.
ne znam,valjda jer mi je krajem jula i niko nije tu pa niti sam volela da slavim niti da pravim euforiju oko toga,a i sta koji moj da slavim,samo sam zvanicno godinu dana starija...bzvz...aj jedino sto ustekam tada pare za rodjendan,to je super,i torta...
mada poslednjih nekoliko godina nisam cak ni bila u zemlji za rodjendan...:|

obozavam hanibalku i bansi i patim sto nisam ko one i ko sve otale zene sa foruma
fala gospoja volim i ja vas :)
 
Hepi brtdej 2 u, Chvaj, ne znam šta bih ti poželeo da ti se sigurno svidi,
pa ću da se projektujem. Znači, da jedeš vruću pitu (i picu :mrgreen:) svaki
dan, da sanjaš uvek vruće snove, i da ih iste takve i proživiš.
-I evo ti 'obrada' jednog 'HITA'. :D
-Tačnije, samo je 'lokalizovano'

Peachy needs a fast car
Peachy needs a break
Peachy dont need good luck
cos Peachy never fakes
Hell always make it look good
Youll always see him smile
Give Peachy a few inches and he'll give you back a mile.

Pozzzzzzzzzzzz. :)
 
Srecan rodjendan.. 66-ti :-D:-D:-D

Rodjendani....sta mislim o njim..ne znam ..svoj ovogodisnji rodjendan sam prvela sama u stranom gradu i drzavi..Tako sam htela..bilo je iskustveno..isla sam sama ulicama, pila makijato sama,rucala sama..setala i setala ..telefoni su zvrckali ..porucice samo stizale..nisam se javljala ni odgovarala.. i ..prosao je taj dan..
 
happy-birthday-1.gif
 
e hwala josh jedared swima koji su, a i onima koji tje, a i onima koji neyje da mi chestitaju rodjish a narochito sarmi, denny, nutteellii, i narawno tsu i i swim onima koji smo pobili i onima koji su uspeli da pobegnu i swim moderatorima i adminu i nindza kornjachama i baltazaru i gustawu i peri trti i sa' tje mi dodju gosti i torta i meze i piwo i tananana robert prosinechki tanana:) :) :)
 
O,da i danas nam je divan dan,neko negde daleko brani neki rad..i tom nekom ja yelim mnoogo srece...
elem za svoj rodjendan sam obicno zbunjena,a osecanja su mi pomesana...obozavam poklone,bez lazne skromnosti,tj obozavam da otvaram poklone,i ne podnosim kada mi je poklon bzv upakovan tj kada se vidi da nije ulozeno truda u njegovo pakovanje...volim kada se vidi da ga je uakovala osoba koja mi poklanja,da bude svojstveno samo toj osobi...e sada sam preterala...:-?
 
Mrsho...sta mislis :)))))

nego ne znam ona slova na reveru...jel da ih okacim sa leve ili sa desne strane hahha :)))

ljubi Nut svoje najvaznije navijace
(oini koji su me probudili u noci pre odbrane negde oko keca, mogu slobodno da se nadaju osveti!!!) :))))

jbt, pa da li imate predstavu koliko ste mi vazni???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top