SUSRET, DRUŽENJE, OKUPLJANJE...

Smestaj moze privatno da se nadje i uglavnom je oko 800-900 din. krevet po nocenju.
Vecina onih koji preko godine izdaju sobe za studente, preko leta te iste sobe izdaju turistima. To znam, jer moja svekrva tako radi. Ima jednu sobu s krevetom i obicno dvoje prespavaju (znaci za 900din, tj 800 ako ostanu vise od jedne noci za oboje)
Moja majka zivi nesto dalje, pa nema tako cesto goste, ali i kod nje recimo dolazi majka sa dvoje dece i prenoce u jednom (doduse bracnom krevetu).
Kod akva parka na zidu ima puno izlepljenih oglasa za izdavanje soba, pa nikada nije problem za smestaj. I to su uglavnom neke sobe koje su blizu na 300-400 metara od akva parka.

Kod nas ima dva kreveta slobodna (e ovo za vas besplatno), ako neko hoce da prenoci, samo da ne bude u isto vreme, vas nekoliko...mada mozemo da prostremo jorgane po podu :lol:
 
Moji odose, a ja ostadoh da rintam :sad2: Mozda stignem jos i da skoknem oko 5 bar na sat vremena, ali...

Nemojte mnogo da se razmisljate, nego odlucite i hajde. Vesna Korica je valjda krenula za Srbiju, svratice u Jagodinu (doduse neznam kada, nije mi odgovorila na poruku :sad2:, verovatno sam je opet kasno poslala)
Leto se zavrsava, nema tu mnogo filozofije, samo odlucite koji dan, meni je sve jedno, ja sam tu :lol: Imamo samo jos sledecu nedelju.
Pa, kada vecini odgovara??? Hajde izjasnite se.......
 
Malo slika onoga što ćete konzumirati na PUŠKINOVIM GOZBAMA
 

Prilozi

  • saslik4.jpg
    saslik4.jpg
    26,7 KB · Pregleda: 6
  • Nury,s1 str. paradajz, s 2 susam,olive oil i tamjan.jpg
    Nury,s1 str. paradajz, s 2 susam,olive oil i tamjan.jpg
    23,4 KB · Pregleda: 6
  • blinji.jpg
    blinji.jpg
    13,8 KB · Pregleda: 6
  • borsc 2.jpg
    borsc 2.jpg
    23,6 KB · Pregleda: 5
  • peljmeni.jpg
    peljmeni.jpg
    19,2 KB · Pregleda: 5
Uh,jedva pročitah šta ste sve pisali dok me nije bilo.Pa prvo da se zapišem ovde...

Hvala onima koji su mislili na mene i tipovali da ćemo se videti,ali moram da kažem da nećemo.Razloga ima dosta,ali našlo bi se i vremena i volje,no novčanik kaže nešto drugo.Tek sam se vratila sa odmora,dvoje dece mi kreću u školu,pa bez obzira koliko me privlačilo druženje,ipak je to izdatak koji ne mogu trenutno sebi da priuštim.Verujem da će biti divno i želim vam lep provod.A u principu,mene više od gozbe tj.jelovnika uvek više privlači priča sa vama,i razmenjivanje iskustava,tako da se ovaj put nećemo videti.

Hvala i Koki na pozivu,ali ja još samo danas odmaram,a već od sutra nastavljam po starom.Sve do kraja oktobra,kada u stvari za mene počinje godišnji odmor.Mada mi je ta ideja sa akva parkom genijalna.Drugi put...

Sve ostavljam za drugi put :(...
 
Jehali na trojki s bubenjcami,
a vdali meljkali aganjki...
Eh,kagda bi mnje ceper za vami,
dušu bi razvejats at taski !

DAROGIJ DLJINAJU,
PAGODIJ LUNAJU,
DA S PESNJEJ TOJ
ŠTO VDALJ LETIT ZVENJA,
I S TOJ STARINAJU,
DA S SEMISTRUNAJU,
ŠTO PO NOČAM
TAK MUČILA MENJA.

Da vihadzits , pelji mi zadarom,
panaprasnu noć za nočjo žglji,
jeslji mi pakončalji sa starim
tak i noči eti atašlji...

REFREN

V dalj radnuju novimi putjami,
nam athine jehalj suždeno,
jehalji na trojke z bubenjcami,
da ceper prajehalji davno...

REFREN

la,la,la,laj la,la,
la,la,la,laj,la,la,
la,la,la,laj,
la,la,la,la,la,laj
la,la,la,la,la,laj
................

vežbajte sa ovom verzijom.TETE IRO, PUSTITE GLAS !!!:pivce::vatromet::orkestar:

 
Poslednja izmena:

Back
Top