SUSRET, DRUŽENJE, OKUPLJANJE...

Ma nema sanse.Ne mogu da se potrefim na tri strane odjednom.Radim torte za svadbu u Indjiji koje nose u ptek do tri,a onda palim za Curug i tamo me ceka dekoracije mladenacke i na kraju se ispostavilo da je snajka u guzvi pa ima jos 13.A ona bas nije vicna saranju,vec placa zenu koja joj to radi?!?!?!?!PA naravno da cu da joj pomognem.
 
drage moje dame i gospodo ( u manjini),

Pošto sam se dogovorio sa Teta Irom i Tanjom za vreme našeg susreta u Carskom lovu da one preuzmu organizaciju vezano za zainteresovane članice i članove Krstarice, te da konačni spisak i preuzimanje vaučera obavimo 28.08. očekujem da ćemo sutra znati sve. Što se mene tiče, ja zaista nisam imao vremena, zbog organizacionih obaveza, da budem na forumu. Obzirom da pomenute dame imaju moj broj telefona, a i ja njihov,očekujem da ćemo se sutra čuti. Za kraj, još malo zazubica. POZDRAV !
 

Prilozi

  • borsc.jpg
    borsc.jpg
    21,3 KB · Pregleda: 4
  • pirogi.jpg
    pirogi.jpg
    16,5 KB · Pregleda: 6
  • ruska vodka 2.jpg
    ruska vodka 2.jpg
    13,4 KB · Pregleda: 4
E dok vi cekate svoj dan, mi smo juce coporatvno navalili na aqua park. Moje mladje dete kaze kva-kva park. Ko nije bilo nije video sta je radost u decijim ocima !!! Ono je raj u Srbiji. Prelepe boje , voda perfektno cista a i sve ostalo. Ceo dan idu cistaci i sklanjaju i najmanji papiric! Ima 5 kompleksa tobogana a ako ih brojim pojedinacno - cek malo - 17 +-1 od najmanjih do najstrmijih, pecurki sa vodom 3, masazeri za jakim mlazom 3, lezaljki pored bazena bezbroj ali ALI sve se napune u prvih 15min od otvaranja.
I sve brojke su zanemarljive kad vam kazem da cim se spustimo i uletimo u vodu, taman ovu moju zabicu izvucem na povrsinu a ona kaze IDEMO OPET! Jedva smo je dvaput posusili peskirom ne bi li razmenili koju rec sa Kokom i Radetom. A -ha! Kako je lepo kad u svakom gradu imas nekog svog. I njihovi decaci su tu negde sa godistima sa mojim curama i super su se uklopili.A mi smo pricali i pricali i pricali pa sve nastavili i posle na njihovoj terasi.. Cekale su po strani i ruze i slagovi a i neki ledici, jer deca nisu htela da podju a ni mi...

Suvisno je reci kako su ljudi iz Mastaonice, opusteni, smireni, mastoviti i kako je lepo u nedogled sa njima pricati..
Malo mi je tesko da se danas vratim u krug zivota
 
Danas do podne moram da znam tacno ko sve ide na Puskinove gozbe jer sam se dogovorila sa gospodinom Danilom da odem i podignem vaucere. Tako da vas molim da mi se lepo javite da znam tacan broj.
Jedva cekam to vece da se lepo opustim od sveg ovog rada i dam svojoj dusi na volju.:cmok2::cmok2:
 

Back
Top