Quantcast

SUSRET, DRUŽENJE, OKUPLJANJE...

danilo.vucinic

Početnik
Poruka
47
Poštovani,

dana 25. i 26. 12. 2013. u restoranu '' Konoba akustik '', ul. Cara Dušana 13, održaće se gastronomska priča pod nazivom '' T'GA ZA JUG ''. Za Vas će Stambol Geštamov, čuveni srpski kuvar spremati tradicionalna jela Makedonije, Starog Kosova i Vranja. Uživaćete u ukusima samse, propeća, kosovskih mantija, čomleka, selskog mesa, paše uz tarator, kosovski urnebes, ljutenicu, kosovsku i makedonsku pogaču i na kraju zasladiti gurabijama i pitom sa suvim šljivama. Naravno da uz ovakav meni idu odlična vina vinarije Tikveš, kao i sjajne rakije.
Za dobro raspoloženje pobrinuće se izuzetni vokal Dragan Milojević, inače član '' Daniluške '', koji sa Vama peva u četvrtak i vranjanski trubači u petak. A ko će zapevati od estradnih majstora, videćete na samom dešavanju. Takođe, bićete u prilci da saznate kako su nastale i kome su posvećene neke od nezaboravnih pesama ( '' Dimitrijo, sine Mitre '', '' Vranjanka '', '' Magla padnala na dolina ''...). Oficijelni deo traje od 20,30h - 23,00. Cena menija i pića po sistremu all inclusive je 1600 dinara. Rezervacija mesta je obavezna.
Za vas kuva najbolji srpski kuvara, Stambol Geštamov.jpg

natasha64

Aktivan član
Poruka
1.357
Drage moje, ja imam jedan predlog i poziv. Dolazim kući, tj. u Kisač i mogle bi malo da se družimo sledeće subote ili nedelje, kako Vam više odgovara. Mala razmena iskustava, trač partija i prijatan dan u lepom društvu na dvorištu. To je 12 ili 13 juli. Ko je zainteresovan neka se javi. Kod nas ima puno mesta za divne ljude. Možda bi mogla i neku robu da donesem odavde i da pokažem ukrašavanje medenjaka.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.