Sukob Zandarmerije i KPS na pogranicnoj zoni,RAT POCEO!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zashto dva pandura idu zajedno?
jedan zna da chita a drugi da pishe



a zashto se toj "druzini prikljuchi i treci,?
tu jedan (od vas) zna da chita i pishe a ova dvojica chuvaju "genija"


Алергична, комедија си, живота ми. :p;) Не заборави да још који пут истакнеш те своје квалитете. :lol:
 
Алергична, комедија си, живота ми. :p;) Не заборави да још који пут истакнеш те своје квалитете. :lol:

Ma kokoshka kazem ti ja,cas na panduri odvode,cas smo panduri......:roll:

Zamisli koliki mentol trebas da budes pa da tako pokusas da prozoves nekoga :hahaha:

a koji ti beshe, onaj prvi, drugi ili genijA

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Vid mukice :mrgreen:


g075.gif

:mrgreen:

e, Olimpiakose, dalje od 4 denz. neces ni moci...zbog lenjosti...:mrgreen::hahaha:

Ma polako ovde je sve opushceno.......nego vidi poguraj malo alergicnu,pogledaj je kako se koprca mukica........:mrgreen::hahaha:

Ajde pripomogni joj malo,budi drugarica :mrgreen:
 
Sad se nadam da ćeš se ti prvi prijaviti da ideš dole, a za tobom i svi ovi virtuelni agresivci. Sad imate priliku da se dokažete i ja pretpostavljam da vas neće biti duže vreme na forumu jer ćete rizikovati živote u odbrani srBstva? Jesam li u pravu pa makar bio i prvi april?

Прво да антисрпске креатуре у Србији употребимо као живи штит.
 
A ja tebe da mislis ;)
Procitaj moj post na koji si odgovorila,mucni malo glavom pa se vrni......:mrgreen:

Ipak sam malo vise ocekivao od tebe........razocarala si me........the end.....dok ne shvatis naravno :mrgreen:;)

znam ja sta si ti hteo reci...srce malo, ali mi je nesto zao da zavrsim...tek tako..:mrgreen:

sada si mi vec sladak...sa ovim dvomislenim "zamkicama"...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top