Sukob Zandarmerije i KPS na pogranicnoj zoni,RAT POCEO!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
МА БРЕ ГРКА ЗА АДМИНИСТРАТОРА ,МАЈСТОР НАВУКО СИ МЕ ,КАД САМ ВИДО НАСЛОВ ПОШО САМ БРЕ У ДВОРИШТЕ ДА ИСКОПАМ ПРАГУ КАД СЕ СЕТИХ АЈ ДА ИПАК ПОГЛЕДАМ ТЕМУ

eto vidis, mogla je srcka da te strefi i da budes na pola puta do "boja na Kosovu"...zbog ove "posalice" :evil:
 


eto vidis, mogla je srcka da te strefi i da budes na pola puta do "boja na Kosovu"...zbog ove "posalice" :evil:

Pa to ti ja i pricam.........opushteno :hahaha:

I ako priželjkuješ to radiš tako da prodje pored tebe. Nemaš ti muda za tako nešto. Ima ona narodna "lako je tudjim k**cem gloginje mlatiti!

Ajde ne prdi......:hahaha:
Ja sam u odseku medj' prvima na spisku za frks zato se nemoj ceshtai tamo gde te ne svrbi...........yebote koji si ti kompleksash od coeka :thumbdown:

:hahaha::hahaha::rotf:
 
Pa to ti ja i pricam.........opushteno :hahaha:



Ajde ne prdi......:hahaha:
Ja sam u odseku medj' prvima na spisku za frks zato se nemoj ceshtai tamo gde te ne svrbi...........yebote koji si ti kompleksash od coeka :thumbdown:

:hahaha::hahaha::rotf:

a pod kojim "imenom su te "metli" na spisak
OLIMPIJAKOS
OLIMP
AINMAR............ili si za tu priliku uzeo neki "slavni nick, onako radi utiska
 
sta ti je smesno...ybt?..ovo je morbidna sala! :thumbdown:
Ма шта се љутиш!:think:
Ипак је 1.април - па ко се упеца сам је крив!:mrgreen:
П.С.
А шта нас може да "изненади" сем таква нека "информација" - а по мени и није нешто морбидно! Као нисмо се малко тукли , па нам сад ово морбидно!? Ма, 'ајте молим вас!:mrgreen:
 
Pa to ti ja i pricam.........opushteno :hahaha:



Ajde ne prdi......:hahaha:
Ja sam u odseku medj' prvima na spisku za frks zato se nemoj ceshtai tamo gde te ne svrbi...........yebote koji si ti kompleksash od coeka :thumbdown:

:hahaha::hahaha::rotf:

не ,него су могли да ме увате на радару док возим прагу ка југу

pre ce biti da vas zajedno voze, i ne prema jugu vec tu , malo blize.......kako se ono zove :think::think: a da KBC
 
Nemam reči, ali stvarno nemam za ovakve gluposti koje čitam, Em su otvorio debilnu temu, a poznato je da ti prvi ne bi smeo da odeš u rat, em i dalje pričaš stvari o kojima nemaš pojma. BTW, nikad ga nisu zvali fuhrer, to su mediji izmislili, uglavnom Gradjanski list.

Ae pali,nemoj da penish sto si se navukao ko veverica :mrgreen:

Ma da opshte je poznato........:hahaha:
 
Ма шта се љутиш!:think:
Ипак је 1.април - па ко се упеца сам је крив!:mrgreen:
П.С.
А шта нас може да "изненади" сем таква нека "информација" - а по мени и није нешто морбидно! Као нисмо се малко тукли , па нам сад ово морбидно!? Ма, 'ајте молим вас!:mrgreen:

bas zbog toga sto smo se mnogo tukli mi i nije smesno...:(
 
Naravno da sam uzeo slavni nick-moje ime i prezime...:mrgreen::rtfm:

Opet ispade kokoshka.....eeeeee :hahaha::rotf::hahaha::rotf::rotf::super:

И теби! Не умеш ни комуницирати на пристојан начин, а дајеш себи за право да коментаришеш понашање других. :hahaha:
zashto dva pandura idu zajedno?
jedan zna da chita a drugi da pishe

не ,него су могли да ме увате на радару док возим прагу ка југу

a zashto se toj "druzini prikljuchi i treci,?
tu jedan (od vas) zna da chita i pishe a ova dvojica chuvaju "genija"

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top