Sukob Zandarmerije i KPS na pogranicnoj zoni,RAT POCEO!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma to ti kazem,i meni je to Sloba rekao 2 dana pre nego sto su ga uhapsili.........AE puni,nishani i PALI!!!
:mrgreen::hahaha:

Kako si jadan. Mislim da sam na temi o Davidoviću i Stroju rekao neke stvari, to je lako proverivo, koje tada nisu bile objavljene i nisu bile u medijima. Uostalom, meni zahvaljuje na albumu jer je onaj snimak Osvalod Moslija dobio od mene, tako da je to jasna stvar, plus neka skeniranja. Ostalo im je uradila, po pitanju grafičke obrade, mala skineta sa imenom grčkom grada. Ječ vidiš sad koliko si se izblamirao?
 
Jesam li u pravu pa makar bio i prvi april?

Aman, ima li medju patriJotama iko umom obdaren? Koji deo ovoga ti nije jasan? Jednostavno ne lišavam se zadovoljstva da mu ovo, jelte, ponovo i ponovo pominjem, a na drugim temama bih spamovao. Ovde može, pa mi bilo zgodno.

Не знам коме су пуна уста патриотизма, мени или теби:roll:. Лако се може закључити читајући постове.
Објасни по чему је меродавна твоја процена патриотизма?
 
Sad se nadam da ćeš se ti prvi prijaviti da ideš dole, a za tobom i svi ovi virtuelni agresivci. Sad imate priliku da se dokažete i ja pretpostavljam da vas neće biti duže vreme na forumu jer ćete rizikovati živote u odbrani srBstva? Jesam li u pravu pa makar bio i prvi april?

ratu se raduje samo onaj ko nikada nije ratovao ili budala koja misli da je to podvig kad ratujesh na tastaturi

ps. naravno, pametno taman koliko i duhovito :dash::dash:
 
Pa de si bre gosn huligan ale ale....:mrgreen::gace:

ALE ALE ALE

Red bi bio i da ti malo "prepravis" ovaj post :mrgreen::rtfm:

sta ti je smesno...ybt?..ovo je morbidna sala! :thumbdown:

:roll:
Nemojte da ga banujete, moderatori...:lol:

Ajde pali.........Shabane ......Bajramovicu:mrgreen::hahaha:

Kako si jadan. Mislim da sam na temi o Davidoviću i Stroju rekao neke stvari, to je lako proverivo, koje tada nisu bile objavljene i nisu bile u medijima. Uostalom, meni zahvaljuje na albumu jer je onaj snimak Osvalod Moslija dobio od mene, tako da je to jasna stvar, plus neka skeniranja. Ostalo im je uradila, po pitanju grafičke obrade, mala skineta sa imenom grčkom grada. Ječ vidiš sad koliko si se izblamirao?

:mrgreen::hahaha::rotf::super:
Delujes kao neka korpirana riba........kako si jadan :hahaha::hahaha:
Molim te prestani da postujes,jer se svakim tvojim postom JA blamiram.......od kada se Firer druzi sa homicima.........:hahaha:

to je kao da se neko nasali da ti je umro neko(daleko bilo)...eto toliko je smesno

Pa zavisi ko da je umro :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
ratu se raduje samo onaj ko nikada nije ratovao ili budala koja misli da je to podvig kad ratujesh na tastaturi

ps. naravno, pametno taman koliko i duhovito :dash::dash:

Ало, човек се шалио, требало би да буде јасно. Него, мене занима одакле ти право да вређаш? Зар су то европске вредности... :roll::p
 
Ti si malo podilkanila ili.....:hahaha:
Nebi mi bilo smesno da je meni neko umre naravno.......bilde.

naravno....nisam ni sumnjala da bi ti bilo jako smesno da nekom drugom neko umre...to valjda u tvom slucaju nije potrebno ni postavljati kao pitanje...:roll:

ali za promenu je smesno da ti nekoga nazoves debilom....:lol:...to razilazenje u "ukusu" sa tobom, moze biti samo kompliment.:mrgreen:
 
Ало, човек се шалио, требало би да буде јасно. Него, мене занима одакле ти право да вређаш? Зар су то европске вредности... :roll::p
ja ne sumnjam da si ti ocharan njegovim "humorom" pa to mu bash i daje na * vrednosti
Ti znas da li ja sebe precenjujem..........aj pali narkomanko :mrgreen:

e za ovo ce *Srb-off da te pohvali, dace ti "bonu
 
ratu se raduje samo onaj ko nikada nije ratovao ili budala koja misli da je to podvig kad ratujesh na tastaturi

ps. naravno, pametno taman koliko i duhovito :dash::dash:

Da je stvarno ratna situacija, 95% tiih virtuelnih heroja bi tražilo neku štelu da se ili oslobode. ili uvale negde daleko od ratnih dejstava.To je iskustvo devedesetih, Političari su se slikali u uniformama, ali recimo na 20 km od linije fronta, a svoji msinovima i rodjacima su sredjivali ili oslobadjanja ili teške pozadine. Prvi je za vojsku bio nesposoban Marko Milošević...
 
naravno....nisam ni sumnjala da bi ti bilo jako smesno da nekom drugom neko umre...to valjda u tvom slucaju nije potrebno ni postavljati kao pitanje...:roll:

ali za promenu je smesno da ti nekoga nazoves debilom....:lol:...to razilazenje u "ukusu" sa tobom, moze biti samo kompliment.:mrgreen:

Pa nazvao sam te je koliko da ne kazem sta treba biti da ako prizeljkujem neciju smrt,prizeljkujem svome ili sebi........

Pa sad cega se pametan stidi time se boodala ponosi :mrgreen:
 
Da je stvarno ratna situacija, 95% tiih virtuelnih heroja bi tražilo neku štelu da se ili oslobode. ili uvale negde daleko od ratnih dejstava.To je iskustvo devedesetih, Političari su se slikali u uniformama, ali recimo na 20 km od linije fronta, a svoji msinovima i rodjacima su sredjivali ili oslobadjanja ili teške pozadine. Prvi je za vojsku bio nesposoban Marko Milošević...

e, pa nemoj tako, njegovi roditelji su imali jako veliku ulogu u svim ratovima, pa valjda i on "nosi te zasluge
 
Pa nazvao sam te je koliko da ne kazem sta treba biti da ako prizeljkujem neciju smrt,prizeljkujem svome ili sebi........

Pa sad cega se pametan stidi time se boodala ponosi :mrgreen:

ma, ne ti samo prizeljkujes rat....to je tako slatko...

p.s. ja nisam pricala o prizeljkivanju, vec o tvom neslanom humoru....

ovo boldovano ti znas najbolje, 100%:mrgreen:
 
ALE ALE ALE

Red bi bio i da ti malo "prepravis" ovaj post :mrgreen::rtfm:
:roll:
Ajde pali.........Shabane :mrgreen::hahaha:

:mrgreen::hahaha::rotf::super:
Delujes kao neka korpirana riba........kako si jadan :hahaha::hahaha:
Molim te prestani da postujes,jer se svakim tvojim postom JA blamiram.......od kada se Firer druzi sa homicima.........:hahaha:

Pa zavisi ko da je umro :mrgreen:

Nemam reči, ali stvarno nemam za ovakve gluposti koje čitam, Em su otvorio debilnu temu, a poznato je da ti prvi ne bi smeo da odeš u rat, em i dalje pričaš stvari o kojima nemaš pojma. BTW, nikad ga nisu zvali fuhrer, to su mediji izmislili, uglavnom Gradjanski list.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top