Suicid ili samoubistvo.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da bilo ko nedovoljno kvalifikovan ne bi trebalo da ima pravo da se ubije, to je ponizavanje samoubica i njihovog zanata. Zavrsi kurs bajo moj pa se onda ubi, pa da te vidim. Pocele su se kojekakve budale neobrazovane ubijati, tacno da se covek ne ubije.
Ja pijem caj ovdje.Slusam dvije zene pricaju o nekom momku.Kaze eno ubio se,sram ga bilo,pametnije mu je bilo da je ocu pomogao.
 
po PP neka rade sta oce. Javno sprdanje sa samoubistvom je jezivo.
Pa jeste...ali nekad čovek dođe do te tačke u životu kad prosto postane morbidan u tom svom ludilu.
Pričam iz ličnog iskustva, nisam učestvovala u ovoj temi, pogotovo nemam pojma o čemu su pričali na LjiSu, ali umem i ja da se "našalim" da se "normalnim ljudima" okrene i želudac i Zemlja i čukunbaba u grobu
Ja sam pokušala 2 puta suicid pa dajem sebi za pravo da se sprdam sa tim ako mi tako dođe.
Ne očekujem da razumeš, ja normalna nisam...
Samo nisam zla. Ni satanista. A mislim da je to najbitnije, ne biti zao.
Uostalom, pokojni patrijarh je rekao: "Ne postoje samoubice, postoje samo ubice".
Postoje samoubice usled neke psihičke bolesti naravno, ali uglavnom su ljudi naterani da se ubiju (od strane drugih ljudi, namerno, grupno, slučajno, pojedinačno...ali okruženje je u 99% slučajeva okidač).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top