Introverti ili ekstroverti

Koje su vam licnosti milije introvertne ili ekstrovertne

• Ukupno glasova
    18
Jedini ekstovert da je imao ludacku auru zvijezde,da su mu mase klicale i imitirale ga to je Dijego Maradona.Posebno se to vidjelo kada je dosao na Marakanu sa Kusturicom da sutira loptu.Iako je Kusturica veliko ime,pored Maradone je djelovao kao obican lik iz kvarta neprimjetan i beizrazajan a lik je samo tako obrazovan sjajan reditelj itd.Vidite Maradonu pa kada pozdravlja one obicne ljude po kafanama Beograda kada im mase iz auta to je tako spontano,orginalno sa nekom aurom da covjek i koji ne voli da radi te stvari zeli da ga imitira i da odradi to,jer ne djeluje to sirovo,napadno

To je jedini ekstovert da je zvijezda,e sada imate Mek Gregora koji ima tu matricu al je napadni klovn plus lik je komedija da se neko smije dok ga gleda i jede cips i kokice
A ne zna se ko je veći ekstrovert da li Maradona da li Kusturica.

Bred Pit, Đoković, Leonardo DiKaprio i da ne nabrajam više. I za njima kliču mase. Imaš nešto protiv ektrovertnih ljudi pa misliš da svi tako razmišljaju. Moje mišljenje samo i ništa više.

A ne zna se ko je veći ekstrovert da li Maradona da li Kusturica.

Kusturica i nije primjer zvijezde al je veliko ime ima tezinu al pored Dijega je djelovao kao ja analticki ili bilo koji drugi obicni lik sa foruma.Dijego je opet produkt velike ere u svijetu ne samo na sportskom polju.Velika era daje te velike azdaje tv kamere,ljudi koji opijaju kameru pogledom,ili hodom,nacinom na koji piju vodu puse cigarete velike 70 i 80 e godine.Danas je doba mediokriteta u svim oblastima zivota,cast izuzecima.

Kusturica i nije primjer zvijezde al je veliko ime ima tezinu al pored Dijega je djelovao kao ja analticki ili bilo koji drugi obicni lik sa foruma.Dijego je opet produkt velike ere u svijetu ne samo na sportskom polju.Velika era daje te velike azdaje tv kamere,ljudi koji opijaju kameru pogledom,ili hodom,nacinom na koji piju vodu puse cigarete velike 70 i 80 e godine.Danas je doba mediokriteta u svim oblastima zivota,cast izuzecima.
Znam sve to, ali Kusta je čovek željan pažnje i publiciteta kao i svaki ektrovert.

Nisam nadmen,ali posteno govoreci sada da mi u kucu udje Dejvid Bekam,znam da mi je usao u kucu poznati lik sa tv koji je samo dobrog izgleda nikakva to zvijezda mi ne bi bila ne bih bio fasciniran,niti da mi u kucu uce ne znam Milos Bikovic kao da mi je piljar usao u kucu samo sto ovoga tv kamera snima a piljar je nevidljiv ok visok dobro izgleda al obican lik

img.png

Bio bih fasciniran da sam upoznao licno Maradonu,Gadafija,Rezu Pahlavija,Alen Delona,Tita,Kastra.Ne bih Delonom bio fasciniran jer je lijep i da sam zensko nego zato sto je super harizmatican,slojevit lik,sa fascinirajucim facijalnim ekspresijama i zivotom teskim koji ga je debelo obiljezio i pojacao to naelektrisanje koje ima u svojoj auri kada se pojavi,da mi slomi prozor od kuce ne bih bio ljut nego bi zapalio cigar sa njim kupio fore od njega i smijao se ono kao iz 60.Naelejtrisanje ima to koje ima i Maradona i Kastro, velike zvijezde to imaju

E sada da mi udje Bekam u kucu kao da gledam vostanu figuru ili zombija,obican frigidni lik iz kraj,onako malodusan,smoran,bezirazajan,kao neki radnik na skeli

Političari su skoro svi ekstrovetri. Bar ovi glavni i najviđeniji. Ako se neko olterećuje rejtinzima i popularnošću.

Jesu oni ekstroverti ali zavise svi oni od introverta,jer lako ce drzava zamjeniti ekstovertne ljude a intovertne tesko.

Primjer su naucnici introverti, neko treba da izumi sva ta najnovnija cuda tehnologije koja jednoj drzavi daju moc.E sada drzava uvijek moze da zamijeni vojnika ili bilo kojeg funkciinera to je sablon hijerarhija opstaje svakako.E sada ako izgubi naucnika tesko ce nabaviti novog jer ih ima manje dragocjeni su,i ne postaje se svaki dan naucnik a treba ti 2 decenije da skolujes novu generaciju naucnika.Od njih zavise i vojna industrija,i zdravstvo i svi zivi a ne mogu se zamjeniti kao svi drugi.

Imas i ove ekstovertne sto vole da se sire sa bijesnim autom,ali to auto koliko god bilo bijesno izumio ga je i usavrsio neki introvertni lik sa naocarama, ekstovertn tu moze najvise da vozi taj auto ili da zamijeni gume i motor opravi a to mozemo svi nauciti,i oni zavise mnogo

Rusi i Ameri se hvali mnogim izumima kojima pokazuju svoju moc,al na tim izumima rade introverti zatvoreni u nekim labatatorijama ili salama.Ne kaze se dzabe um caruje a sila klade valja

Back