Sud završio istragu o ubistvu gardista, čeka se izjava Ratka Mladića

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ljubota

Poznat
Poruka
9.909
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/332104/Sud-zavrsio-istragu-o-ubistvu-gardista-ceka-se-izjava-Ratka-Mladica

Znači godinama sam pisao na ovom forumu o likvidaciji momaka na Topčideru,i o tome kakvog čoveka Srbija slavi i koga smatra za heroja.
Forumski nacionalisti i šovinisti su me napadali al šta je sad???
Čovek koji je tolike godine zemlju držao kao taoca i koji je naneo najveću sramotu u našoj istoriji,ugasio je i dva mlada života...
Voleo bih danas da čujem neko novo herojstvo našeg generala kojim bi se opravdala ova ubistva i ove sramote načinjene Srbiji.
 
Vukčević: Mladić nije bio u Karašu kada su ubijeni vojnici

Haški optuženik Ratko Mladić nije se 5. oktobra 2004. godine nalazio u vojnom objektu Karaš na Topčideru kada su na tom mestu smrtno stradala dvojica gardista, izjavio je tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević.

Upitan o zahtevu porodica gardista, Dragana Jakovljevića i Dražena Milovanovića, da se Mladić ispita u istrazi u vezi sa smrću njihove dece, Vukčević je televiziji B92 rekao da „sa sigurnošću može da kaže da Mladić u to vreme nije bio u Karašu”.

http://www.politika.rs/rubrike/Hron...-bio-u-Karasu-kada-su-ubijeni-vojnici.lt.html
 
Vukčević: Mladić nije bio u Karašu kada su ubijeni vojnici

Haški optuženik Ratko Mladić nije se 5. oktobra 2004. godine nalazio u vojnom objektu Karaš na Topčideru kada su na tom mestu smrtno stradala dvojica gardista, izjavio je tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević.

Upitan o zahtevu porodica gardista, Dragana Jakovljevića i Dražena Milovanovića, da se Mladić ispita u istrazi u vezi sa smrću njihove dece, Vukčević je televiziji B92 rekao da „sa sigurnošću može da kaže da Mladić u to vreme nije bio u Karašu”.

http://www.politika.rs/rubrike/Hron...-bio-u-Karasu-kada-su-ubijeni-vojnici.lt.html

Pa nekad se sa sigurnošću tvrdilo da uopšte i nije u Srbiji,kao da ga vojska nije ni čuvala.
To je lično izjavio tada Boris Tadić...
Čudo šta novi momenti donose...
 
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/33...ubistvu-gardista-ceka-se-izjava-Ratka-Mladica

Znači godinama sam pisao na ovom forumu o likvidaciji momaka na Topčideru,i o tome kakvog čoveka Srbija slavi i koga smatra za heroja.
Forumski nacionalisti i šovinisti su me napadali al šta je sad???
Čovek koji je tolike godine zemlju držao kao taoca i koji je naneo najveću sramotu u našoj istoriji,ugasio je i dva mlada života...
Voleo bih danas da čujem neko novo herojstvo našeg generala kojim bi se opravdala ova ubistva i ove sramote načinjene Srbiji.


Težak je tebi život ... a biće još teži kad ti NATO žvalavci dobiju šut u doope i odlete preko granice.
 
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/332104/Sud-zavrsio-istragu-o-ubistvu-gardista-ceka-se-izjava-Ratka-Mladica

Znači godinama sam pisao na ovom forumu o likvidaciji momaka na Topčideru,i o tome kakvog čoveka Srbija slavi i koga smatra za heroja.
Forumski nacionalisti i šovinisti su me napadali al šta je sad???
Čovek koji je tolike godine zemlju držao kao taoca i koji je naneo najveću sramotu u našoj istoriji,ugasio je i dva mlada života...
Voleo bih danas da čujem neko novo herojstvo našeg generala kojim bi se opravdala ova ubistva i ove sramote načinjene Srbiji.

To je samo izjava advokata o nekakvom anonimnom pismu koje je u rangu pisama koje je Šojić sam sebi pisao.Ti si ljubota neki psihički bolesnik.
 
Nisu samo oni nastradali zbog kukavice mladica vec i vojnici u Leskovcu. Samo, sada, ja mislim da bi bio red pozvati sve na odgovornost sto su vodili "istrage" o smrti ovih ljudi. Sta ce biti sa njima, verovatno ce proci nekaznjeno....

Ne samo u Leskovcu,širom svijeta od Bangladeša do centralne amerike stradaju i vojnici i civili što ovako što u saobraćajkama,sve zbog Ratka Mladića.
 
Ne samo u Leskovcu,širom svijeta od Bangladeša do centralne amerike stradaju i vojnici i civili što ovako što u saobraćajkama,sve zbog Ratka Mladića.

Ti sad pokusavas da budes duhovit? Ako ti je to cilj, nisi uspeo, ispao si budala.
Postoji nesto sto se zove nesrecan slucaj, o ovo su sve ubistva! kako te nije sramota da pricas tako? Jesi li zamislio kako je tim roditeljima?
Ratko Mladic je obicna kukavica!
 
Poslednja izmena:
njima stiglo pismo :hahaha:


ako su ti momci stvarno ubijeni ,onda su ih ubili strani agenti i njihove marionete u srbijici

Ma da verovatno ih je ubio NATO agresor jer su im iznenada otkazali poslušnost...
Volim takve likove i ideje sa takvim stepenom inteligencije...Sreća pa vas oma dosta...
Verovatno je i Đinđić po tebi, ubio samog sebe a pritom i slučajno ranio svog telohranitelja...
A i one vezane u Srebrenici su likvidirali francuzi i holanđani potpomognuti britanskom tajnom službom...
 
Ti sad pokusavas da budes duhovit? ako ti je to cilj, nisi uspeo, ispao si budala.
Postoji nesto sto se zove nesrecan slucaj, o ovo su sve ubistva! kako te nije sramota da pricas tako? Jesi li zamislio kako je tim roditeljima?
Tim roditeljima sigurno nije lako.Ostali su bez sinova,a pri tome vlasti skrivaju prave krivce iza imena dede kome se sudi u Haagu.Na taj nacin je najlakse zataskati pravu istinu,jer deda nama mogucnost da se brani u Srbiji...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top