СТВОРИЛИ МИТ о "великосрпској" немани да Србију сведу на београдски пашалук!

Uh lepog li pitanja...
Ovako, Srbija treba da bude onoliko velika ili malecka, koliko bi jo trebalo da bude bogata ko LUXEMBURG ?

Samo teško govedo, bio on bilo koji srbin misli da je veličina Srbije zavisi od broja stanovnika ili teritorije.

Sutra bi pristao da Srbija ima stanovnika ko Luxemburg, a da ima takav standard.Znam, znam, sad će čuveni rodoljubi, dostojanstvena sirotinja raja reći: ti bi izdajniče dao i prodao pola srbije sa pare ? Ti su svi u pravu dao bi i 90 % teritorije, gde je život nemoguć, a kako radimo nemoguć je opravdano.

Добро, то је твоје мишљење.
А шта би ти радио са људима који живе на тих 90% територије.
 
Мудар човек је упитан докле су границе његове земље рекао ''онолико колики је домет мог копља''

A naše koplje je u Trnje...niko više u Srbiji ne voli geopolitički Sex i onaj tradicionalni, no oni koji medju noge imaju Mahunu. To je dijagnoza svih naših zala.
 
Србија треба да буде оно где је Сербље: У Старој Сербији, на Косову, Метохији, у Дукљи, Захумљу, Хуму, Босни, Славонији, Загорју, Истри, Срему, Бачкој, Банату!
 
Србија треба да буде оно где је Сербље: У Старој Сербији, на Косову, Метохији, у Дукљи, Захумљу, Хуму, Босни, Славонији, Загорју, Истри, Срему, Бачкој, Банату!


Ceceniji, Ingusetiji, Sjevernom Kavkazu...

nastavi niz...
 
Србија треба да буде оно где је Сербље: У Старој Сербији, на Косову, Метохији, у Дукљи, Захумљу, Хуму, Босни, Славонији, Загорју, Истри, Срему, Бачкој, Банату!

..dabogda se... usro..a neimo ..wc..papira pri ruci...z:poz:..
 
Србија треба да буде оно где је Сербље: У Старој Сербији, на Косову, Метохији, у Дукљи, Захумљу, Хуму, Босни, Славонији, Загорју, Истри, Срему, Бачкој, Банату!

И то све према Уставу СФРЈ...:zskace:
 
..dabogda se... usro..a neimo ..wc..papira pri ruci...z:poz:..

Otvori covjek temu na ljis i opet ima obraza da dolazi odje!!! z:mrgreen:

Помаже Бог, браћо и сестре!
Приметио сам колико се нечастиви увукао међу учеснике ових распри, па сам решио да потсетим како Господ заповеда да се чине полне радње!
Најпре, и оно што је најбитније: полног општења пре Господње заједнице брака, коју може оверити само Србска православна црква, не сме бит!
Као што знамо, и муж и жена морају бити у Србској православној цркви крштени и з Богом зближени!
Најпре, девојачку невиност младе мора скинут младожењин отац, а у његовом отсутству, младожењин дед, старојко, или кум.
Након те особе, са младом, у присуству оца, кума, или старојка са младожењине, или мајке, наке, или куме са младине стране, пар у светој заједници брака почиње општит. Младожења мора бит горе, а млада доле. Младожењин орган мора да набрекне, па стога млада мора да се скине гора, како би својим женским набрекнула младожењин орган. Док креће у полно општење, младожења треба да пази да не проспе одмах семе, већ и младој да омогући да до свог врха дође- постоји једна стара Србска изрека: "Само уз влажна младина усташца, заметнуће је могуће!"
Обратите пажњу на ово!
С вером у Бога и Србље!
 
И то све према Уставу СФРЈ...:zskace:
Социјалистическа Федерациона Република Југославија је била вештачка творевина противу вољи и природној потреби сербскаго народа!
 
У јево те....
Шта се ово дешава....
Некима на овом форуму је и сама реч СРБИЈА....велика....
Не могу да докучим одакле ти комплекси....
И све очекујем да ће неки вајни модератор, сваког момента да затвори ову тему,
баш због тих, којима је и сама реч СРБИЈА мрска...
z:hm:
 
У јево те....
Шта се ово дешава....
Некима на овом форуму је и сама реч СРБИЈА....велика....
Не могу да докучим одакле ти комплекси....
И све очекујем да ће неки вајни модератор, сваког момента да затвори ову тему,
баш због тих, којима је и сама реч СРБИЈА мрска...
z:hm:

To od malena zadojeno z:mrgreen:
 
To od malena zadojeno z:mrgreen:

Па не знам Емили, да ли је задојено, да ли уопште има било какве везе
са васпитањем....? .Пре бих рекао, као шти једном написах,
да су то фрустрације и лично незадовољство, изазвано
сопственим рођењем у границама Србије...
z:(
 
Ух....Ово је толико интелектуално...и силовито...мушки....
Морам да додам....
Ако први пут водиш љубав с девојком, одвуци је у каду.
Када га погледа кроз воду, чиниће јој се дужим.
z:mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Социјалистическа Федерациона Република Југославија је била вештачка творевина противу вољи и природној потреби сербскаго народа!

Тачно - али је ипак формирана а одредбе тог Устава су јасне ДА КОНСТИТУТИВНИ НАРОДИ ИМАЈУ ПРАВО НА САМООПРЕДЕЉЕЊЕ... и......тачка.......
 
y.ebale vas vise i teritorije, i velika srbija, i velika rusija................
bitnije je valjda kako se zivi u nekoj zemlji od njene velicine...............mislim
bar za normalnog coveka

Мислим да си погрешно схватио, ово је било више питање о томе шта се дешава у неким главама које су, изгледа, ослепеле од мржње.
 
Купи себи.....
64-str3-mil-kos-07-08.jpg
 
Ti imaš ozbiljnih problema. Možda imaš maniju gonjenja...Bolje se obrati stručnjaku dok ne bude kasno z:poz:

Не брини о томе. Чињенице су у питању.
МИЛИОН Срба је у претходном рату 1992-95 МОРАЛО напустити своје куће и отићи у безбедније крајеве.
Вероватно их је, по твоме, гонила "манија гоњења".
Твој цинизам је идиотски. Коме и чему служиш, ништа природније.


Да ти не наводим да су ФАШИСТИ убили преко МИЛОН Срба у другом светском рату.
Вероватно због нечије "маније" - ти знаш чије???!!!!

СМРТ НАТО ФАШИЗМУ - СЛОБОДА СРПСКОМ НАРОДУ !!!!
 
Poslednja izmena:
Ахаха.... са оних курсева : кројење и шивење.........z:lol:

кројење?
Шивење?
Мема шансе, за те курсеве је ипак потребан одређени ниво интелигенције, мислио сам на курс описмењавања за одасле.
 
Е, ај сад немој да закукаш да се затвори тема ....
Ако је затворе, знамо ко је разлог, јел ....:per::per::per::per:

На једној си данас већ то урадио .....

ona je bila glupava do bola..........a ova je jos gluplja.......

VELIKA SRBIJA........originalno u p**** m******.........z:Dz:Dz:D
 
tebi da odgovaram na pitanja??

sta si ti , mentolu???.......inspektor kluzo ???.......

ja ne odgovaram ni pred istraznim organima.......a odgovaracu pred tobom, kljakavi....z:D

Дадо, вређаш колеге,
дискриминишеш их због претпостављеног инвалидитета ....

Па може ли то након што сте усвојили Закон о забрани дискриминације ????
 
кројење?
Шивење?
Мема шансе, за те курсеве је ипак потребан одређени ниво интелигенције, мислио сам на курс описмењавања за одасле.

heftanje...........z:D
 

Back
Top