СТВОРИЛИ МИТ о "великосрпској" немани да Србију сведу на београдски пашалук!

A gde je u toj tvojoj priči vera,čovečnost...gde je Hrist,ako si se svega toga odrekao,u čije ime i sa kojim razlogom?I,ne reče mi u kojoj si ti zemlji živeo?

Ne razumijem baš ovo oko Isusa, daj pojasni malo.. kakve On ima veze sa vašom oružanom pobunom?
 
У другом светском рату Хрвати и Муслимани су убили више од милион Срба.
Само у Јасеновцу су убили око 700000 Срба, и тако направили највећи српски подземни град Јасеновац.
Нису Срби могли веровати доброј ћуди Хрвата и Муслимана, морали су се бранити.
Да се Срби нису бранили у овоме рату, не би српског увета остало на територији бивше Хитлерове Хрватске.
То што би се Хрвати и Муслимани, после уништења Срба, тукли око превласти у "БиХ" злочиначки како су били против Срба, то за Србе не би била никаква утеха. Убијеним Србима таква утеха би била бесмислена. Ту утеху нека задрже Хрвати и МУслимани за себе.
 
У другом светском рату Хрвати и Муслимани су убили више од милион Срба.
Само у Јасеновцу су убили око 700000 Срба, и тако направили највећи српски подземни град Јасеновац.
Нису Срби могли веровати доброј ћуди Хрвата и Муслимана, морали су се бранити.
Да се Срби нису бранили у овоме рату, не би српског увета остало на територији бивше Хитлерове Хрватске.
То што би се Хрвати и Муслимани, после уништења Срба, тукли око превласти у "БиХ" злочиначки како су били против Срба, то за Србе не би била никаква утеха. Убијеним Србима таква утеха би била бесмислена. Ту утеху нека задрже Хрвати и МУслимани за себе.

Problem je u tome što je Jasenovac iskusno upotrebljen za zastrašivanje Srba, preko ratnohuškačkih medija. Na taj način, ljudi su se pripremali za rat i za istrebljenje samo na osnovu propagande. Da je za stolom sve dogovoreno kao što je trebalo do rata ne bi ni došlo. Ali tu je o5 bio The Balcanean Butcher...
 
Ne razumijem baš ovo oko Isusa, daj pojasni malo.. kakve On ima veze sa vašom oružanom pobunom?
Ja se ne sećam da sam imao neku oružanu pobunu...valjda misliš na srpski narod u RS ili Krajini...pa preko Rusa je Milošević saznao da tu teritoriju treba da otpiše pa je to tako bilo...a imajući u vidu njihova iskustva sa susjedima i veliku ljubav sa te strane,morali su da se isele što je deo hrvatskog naroda shvatio kao veliku pobedu mada ja smatram da je to civilno stanovništvo vrlo laka meta ...
e,sad,vidiš,da vam crkve ne služe samo za slikanje i ceremonje venčanja i sahrana nego da su vam put u srce hrišćanske vere onda bi video da sve u životu što radiš treba da polazi iz srca i da se završava u srcu...da SVE IMA VEZE SA HRISTOM a ne da budeš vernik kada tebi odgovara i po potrebi a da taj SRPSKI narod tretiraš kao stoku koja nema prava ni na šta...kad malo pročitaš o delovanju ustaša i Jasenovcu valjda ćeš shvatiti strahove tih ljudi...
A ja nikada nisam učestvovao u bilo kakvoj oružanoj pobuni pa tako ne shvatam zašto bi ti i ja pucali jedan u drugog ...
 
Problem je u tome što je Jasenovac iskusno upotrebljen za zastrašivanje Srba, preko ratnohuškačkih medija. Na taj način, ljudi su se pripremali za rat i za istrebljenje samo na osnovu propagande. Da je za stolom sve dogovoreno kao što je trebalo do rata ne bi ni došlo. Ali tu je o5 bio The Balcanean Butcher...
Jasenovac je sam po sebi dovoljno strašan...nisu potrebni mediji da bi neko izvukao pouku iz čitave priče...
 
Jasenovac je sam po sebi dovoljno strašan...nisu potrebni mediji da bi neko izvukao pouku iz čitave priče...

Ali mediji su godinu dana pre rata pričali o tome kako će ustaše da pokolju sve Srbe, i time su podgrevali situaciju i pripremali naciju za rat.
 
Problem je u tome što je Jasenovac iskusno upotrebljen za zastrašivanje Srba, preko ratnohuškačkih medija. Na taj način, ljudi su se pripremali za rat i za istrebljenje samo na osnovu propagande. Da je za stolom sve dogovoreno kao što je trebalo do rata ne bi ni došlo. Ali tu je o5 bio The Balcanean Butcher...

Ма, јок, болан, ПРОБЛЕМ ЈЕ У ТВОЈОЈ ГЛАВИ за све теме које се односе на српски народ ( сигурно и шире, али ме то не интересује, као што ме не интересује проблем у твојој глави).
Тачка.
 
Ма, јок, болан, ПРОБЛЕМ ЈЕ У ТВОЈОЈ ГЛАВИ за све теме које се односе на српски народ ( сигурно и шире, али ме то не интересује, као што ме не интересује проблем у твојој глави).
Тачка.

Nije tačka nego zarez, gospodine psihijatre z:) Bolan si ti, i to u glavu.
 
Jasenovac je sam po sebi dovoljno strašan...nisu potrebni mediji da bi neko izvukao pouku iz čitave priče...

Управо, али најбитиније је да су Хрвати својим потезима смиривали ситуацију јер они никако нису хтели да застраше Србе, ту је одма Туђман причао о миру са Србима о братској љубави, а ови наши пропагандисти натерали народ да мисли да он уствари прича о нечем другом.
 
Управо, али најбитиније је да су Хрвати својим потезима смиривали ситуацију јер они никако нису хтели да застраше Србе, ту је одма Туђман причао о миру са Србима о братској љубави, а ови наши пропагандисти натерали народ да мисли да он уствари прича о нечем другом.

Daleko od toga da su smirivali, ali rata ne bi bilo da su se ova dva pokojna skota dogovorila da. Ali naprotiv, oni su se dogovorili da se malo ratuje i gine, pa da se onda Srpska vojska povuče, a da Hrvati u Oluji proteraju preostalo goloruko stanovništvo. Zatim da se to stanovništvo naseli u Vojvodini i na Kosovu. To je bio njihov podli plan.
 
Daleko od toga da su smirivali, ali rata ne bi bilo da su se ova dva pokojna skota dogovorila da. Ali naprotiv, oni su se dogovorili da se malo ratuje i gine, pa da se onda Srpska vojska povuče, a da Hrvati u Oluji proteraju preostalo goloruko stanovništvo. Zatim da se to stanovništvo naseli u Vojvodini i na Kosovu. To je bio njihov podli plan.

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Чекај бре како знаш ти за овај план?
Па лично сам наложио да се о овоме не прича никоме када сам Слоби предао овај план, то мора да ти је рекао онај рептил, или си ти можда један од масон?
Сад цу да ти посаљем пп са тајним руковањем можда припадамо истом реду.
 
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Чекај бре како знаш ти за овај план?
Па лично сам наложио да се о овоме не прича никоме када сам Слоби предао овај план, то мора да ти је рекао онај рептил, или си ти можда један од масон?
Сад цу да ти посаљем пп са тајним руковањем можда припадамо истом реду.

To je bila javna tajna da su se dogovorili. Tu teoriju sam negde pročitao nekih godinu dana pre oluje, što znači da je tu nešto bilo... Nešto zlo.
 

Back
Top