СТРАТЕГИЈА ЗЛА

King 7:
zainteresovana:
Бл započeo revoluciju protiv ateizma pod punom ratnom spremom! :lol: :lol: :lol:
Samo, koji bi hrišćanski poklič bio adekvatan onom 'Džihad, džihad!'? Čudo da ti je jednom čaršaf (slova) smislen. Ima tu logike - mislim, ima tu logike da sam rođena pod srećnom zvezdom, pa ovo nisi postovao na temi 'Ateizam'. :P
Hm... Sve, sve, ali: 'То је изазов апостолском завету ,,жена да се боји свога мужа,,' :roll: Apostolski zaveti su manje vredni od Božije reči, ili je bar Biblija stariji zapis, ako ništa drugo, mislim na ono: I stvori Bog čoveka po obličju svome, po obličju Božijem stvori ga; muško i žensko stvori ih. I blagoslovi ih Bog, i...' :roll:
Nisi sve procitala: Uze Bog i stvori zenu od rebra Adamovog.
I ovo: " A zeni rece: tebi cu mnoge muke zadati kad zatrudnis, sa mukama ces decu radjati i volja ce tvoja stajati pod vlascu muza tvojega i on ce tebi biti gospodar."

eto... chita bibliju a meni nece da odgovori jedno jednostavno pitanjce :(

Bitisanje 3:22...
 
bolnicar2000:
crow:
Aurora Aurea:
Što bezbožnike i antihriste toliko plaši pominjanje Hristovog imena. Kome se to ne dopada neka ide na B92 (kad počne da prima nove članove: ... po Sorosovom i Solaninom izboru ...)

ne plashi, mene zivcira kad mi se retad pravi pametan.


ZATO TI KAZES MALO ALI IZUZETNO GLUPO :lol:

pa naravno, ortodoxi su uvex u pravu ;)
 
Zainteresovana, pa ti lako ne znas da su Mojsijeve knjige SAMO u Starom Zavetu, a apostolske SAMO u novom...

O cemu si ti u stvari pricala...?

Kakvi apostolski zapisi...

KNJIGA POSTANJA je deo STAROG zaveta i pisana je hiljadama godina pre jevandjelja! Tu se jasno kaze da "Bog pusti tvrd san na Adama i uze mu jedno rebro, a mesto popuni mesom..."
Posle izgnanstva iz Raja (ponovo STARI ZAVET) on zenama predvidja POKORNOST muzu, itd...

Apostolska dela su iskljucivo delovi NOVOG ZAVETA i pisana su u PRVOM VEKU NOVE ERE!

Eremita ti jasno govori, ali ne kapira da ti ne znas da je stari zavet stariji bar 2000 godina od Jevandjelja.
 
crow:
King 7:
zainteresovana:
Бл započeo revoluciju protiv ateizma pod punom ratnom spremom! :lol: :lol: :lol:
Samo, koji bi hrišćanski poklič bio adekvatan onom 'Džihad, džihad!'? Čudo da ti je jednom čaršaf (slova) smislen. Ima tu logike - mislim, ima tu logike da sam rođena pod srećnom zvezdom, pa ovo nisi postovao na temi 'Ateizam'. :P
Hm... Sve, sve, ali: 'То је изазов апостолском завету ,,жена да се боји свога мужа,,' :roll: Apostolski zaveti su manje vredni od Božije reči, ili je bar Biblija stariji zapis, ako ništa drugo, mislim na ono: I stvori Bog čoveka po obličju svome, po obličju Božijem stvori ga; muško i žensko stvori ih. I blagoslovi ih Bog, i...' :roll:
Nisi sve procitala: Uze Bog i stvori zenu od rebra Adamovog.
I ovo: " A zeni rece: tebi cu mnoge muke zadati kad zatrudnis, sa mukama ces decu radjati i volja ce tvoja stajati pod vlascu muza tvojega i on ce tebi biti gospodar."

eto... chita bibliju a meni nece da odgovori jedno jednostavno pitanjce :(

Bitisanje 3:22...
Pojasni.
 
crow:
bolnicar2000:
crow:
Aurora Aurea:
Što bezbožnike i antihriste toliko plaši pominjanje Hristovog imena. Kome se to ne dopada neka ide na B92 (kad počne da prima nove članove: ... po Sorosovom i Solaninom izboru ...)

ne plashi, mene zivcira kad mi se retad pravi pametan.


ZATO TI KAZES MALO ALI IZUZETNO GLUPO :lol:

pa naravno, ortodoxi su uvex u pravu ;)

И Фашистички смрад да каже нешто вредно
 
Je li BL. Stavili par kompjutera u Kovin. E pa znas sta . Nisu trebali.
Iako ovo kazem onako malo saljivo, stvarno mi nekad vase izjave (Aurora i BL prevashodno) deluju malo nenormalno. Ljudi oladite malo. Vratite se u stvarnost. BL ponekad delujes isto kao i oni mudzahedini koje toliko prezires. Da te ne citiram bas, ali rekao si nesto tipa da je ovo borba do poslednjeg. Jos samo da stavis 10 kg exploziva oko sebe i isti si mudzahedin.
A tek to sto je svako cije se misljenje razlikuje od tvog neki komunista, fasista, zionista, mason itd. to je tek druga prica. Sto se tebe tice najbolje je da se vratimo u srednji vek i da se svi totalno pokoravamo crkvi.

King
Ona prica oko oduzimanja komjutera. Vidim selektivno si citao. Ima tamo jedno veliko ALI ako nisi primetio.
 
_guru_:
Je li BL. Stavili par kompjutera u Kovin. E pa znas sta . Nisu trebali.
Iako ovo kazem onako malo saljivo, stvarno mi nekad vase izjave (Aurora i BL prevashodno) deluju malo nenormalno. Ljudi oladite malo. Vratite se u stvarnost. BL ponekad delujes isto kao i oni mudzahedini koje toliko prezires. Da te ne citiram bas, ali rekao si nesto tipa da je ovo borba do poslednjeg. Jos samo da stavis 10 kg exploziva oko sebe i isti si mudzahedin.
A tek to sto je svako cije se misljenje razlikuje od tvog neki komunista, fasista, zionista, mason itd. to je tek druga prica. Sto se tebe tice najbolje je da se vratimo u srednji vek i da se svi totalno pokoravamo crkvi.

King
Ona prica oko oduzimanja komjutera. Vidim selektivno si citao. Ima tamo jedno veliko ALI ako nisi primetio.

Борба јесте до последњег, али у ПРАВОСЛАВЉУ ЈЕ ЗАБРАЊЕНО СМАУБИСТВО ТАКО ДА ОНО САЕКСПЛОЗИВОМ НЕДОЛАЗИ У ОБЗИР.
СУПРОТНО МИШЉЕЊЕ ОД ПРАВОСЛАВНОГА ЈЕ ЈЕРЕС И СЕКТАШЕЊЕ. НАЗОВИ ГА КАКО ХОЋЕШ(комунизам, фашизам, масонство)СВЕ ЈЕ ТО ЈЕРЕС И СЕКТАШЕЊЕ.
 
ЈОШ САМО НЕШТО:
Храбро исповедање вере
Бој се Господа, сине мој! да не изгубиш припремљени ти венац, да не будеш одбачен од Христа у таму најкрајњу и муку вечну. Храбро стој у вери и, ако је неопходно, с радошћу трпи прогоне и друге невоље, јер ће са тобом бити Господ... и Свети Мученици и Исповедници са радошћу ће гледати на твој подвиг. (Св. Антоније Оптински)
________________________________________
Борба
Борећи се (данас) за Крст Часни ти се бориш за једини прави пут живота, за једну живу истину, и за једини истинити живот (...) А ко год се за то бори, ако и умре живеће, ако и погине победиће.
(Св. Николај Жички
________________________________________

Пасивност
Сваки слуга који чувајући свој мир није урадио ништа да би зауставио лопове од провале у кућу свог господара, биће осуђен од његовог господара као лукави лопов иако није ништа урадио да му помогне.
(Св. Симеон нови Богослов)
________________________________________
 

Back
Top