Златни грб града Бањалука Јелени Триван

A zašto da ne šta je vama taj Vučić ili Dodo međed svete krave pa ne možete bez njih?
Zato što su vam oni sa N1 isprali mozak da ne vidite da nije u pitanju Dodik nego RS: da je neko drugi na njegovom mestu i da isto tako odbija svaku pomisao o “cjelovitoj BiH” bilo bi isto i s njim.

Zato što su vam oni sa N1 isprali mozak da ne vidite da nije u pitanju Dodik nego RS: da je neko drugi na njegovom mestu i da isto tako odbija svaku pomisao o “cjelovitoj BiH” bilo bi isto i s njim.
Slobina škola ne napadaju oni Srbiju zbog Miloševića nego Miloševića zbog...

Poslednja izmena od moderatora:

Pogledajte prilog 1530036

Zlatni grb grada Banjaluka Jeleni Trivan

Prestižno priznanje za nesebičnu podršku i posvećenost promociji Banjaluke i Republike Srpske

Pogledajte prilog 1530039

12.04.2024

Skupština grada Banjaluka odlučila je da, povodom Dana grada – 22. aprila, generalnoj direktorki kompanije m:tel Jeleni Trivan dodijeli prestižno priznanje Zlatni grb grada Banjaluka, za izuzetan doprinos u razvoju grada, njegovanju odnosa s drugim gradovima i vrhunske rezultate u privredi.

Ova značajna nagrada dokaz je koliko je Trivan, otkako je na čelu kompanije m:tel, učinila za Banjaluku, Republiku Srpsku ali i cijelu BiH, kako kroz uspješno poslovanje najveće kompanije, tako i kroz društveno odgovorni rad, sponzorstva i donacije u svim oblastima - od sporta, kulture, obrazovanja, zdravstva, do privrede i podrške razvoju sigurne i moderne tehnološke zajednice.

Govoreći o Banjaluci, Trivan je ranije istakla da je malo vremena bilo potrebno od dolaska na mjesto direktorka m:tel-a da se poveže sa Banjalukom i njenim građanima. Kroz godine neumornog rada i predanosti, Jelena Trivan je postala simbol posvećenosti i inspiracija za mnoge, te istinski primjer kako jedan pojedinac može ostaviti trajan i pozitivan uticaj na svoje okruženje.

“Stalno me pitaju prijatelji kada ću menjati posao, misleći valjda da je svaki posao van Beograda kazna. Ja sam Banjaluku birala, nije mi se desila. Birala sam je kao žena sa Kosova koja veruje da razume Republiku Srpsku i da mogu, sem posla koji obavljam, da uradim mnogo i za obične ljude”, govorila je ranije Trivan.

Priznanje Zlatni grb grada Banjaluka generalnoj direktorki kompanije m:tel Jeleni Trivan biće uručeno na ovogodišnjoj svečanosti obilježavanja Dana grada.

link
Nekad zdušno podrzavala Ds i Tadića. Sad ovog i odmah direktorka u ni manje ni vise u MTS.

Misliš na Bošnjakistan?
Da, ali onako kako ga je Andrić navodno opisao, pojma nemam da li je autentično, ali liči na njega.

Ko u Sarajevu provodi noć budan u krevetu, taj može da čuje glasove sarajevske noći. Teško i sigurno izbija sat na katoličkoj katedrali: dva posle ponoći. Prođe više od jednog minuta (tačno sedamdeset i pet sekundi, brojao sam) i tek tada se javi nešto slabijim ali prodornim zvukom sat sa pravoslavne crkve, i on iskucava svoja dva sat posle ponoći. Malo za njim iskuca promuklim, dalekim glasom sahat – kula kod Begove džamije, i to iskuca jedanaest sati, avetinjskih turskih sati, po čudnom računanju dalekih, tuđih krajeva sveta! Jevreji nemaju svoga sata koji iskucava, ali bog jedini zna koliko je sada sati kod njih, koliko po sefardskom, a koliko po eškenaskom računanju. Tako i noću, dok sve spava, u brojanju pustih sati gluvog doba bdi razlika koja deli ove pospale ljude koji se budni raduju i žaloste, goste i posprema četiri razna, među sobom zavađena kalendara, i sve svoje želje i molitve šalju jednom nebu na četiri razna crkvena jezika. A ta razlika je, nekad vidljivo i otvoreno, nekad nevidljivo i podmuklo, uvek slična mržnji, često potpuno istovetna sa njom.

guzonja je učio na slobinim greškama ne isplati se direktno konfrontirati sa zapadom ali valja prodavati tu neku nacionalističku priču slepcima zarad rejtinga a u realnosti je više nego servilan zato ga i drže na vlasti
Ne moraš više.Uverio si nas sve da je Dodik u sukobu sa zapadnjacima iz ličnih razloga a ne zato što zapadnjaci prema Srpskoj imaju neprijateljske namere.

Ne moraš više.Uverio si nas sve da je Dodik u sukobu sa zapadnjacima iz ličnih razloga a ne zato što zapadnjaci prema Srpskoj imaju neprijateljske namere.
Opet država to sam ja sindrom,Dodo međed a i guzonja se protive ukidanju RS i ako niko to i ne traži opet će tvoj guzonja na pinku i hepiju da čita neka debilna saopštenja šta on ima da poruči strancima ali to je sve za domaću upotrebu samo nikako to da shvatiš

Opet država to sam ja sindrom,Dodo međed a i guzonja se protive ukidanju RS i ako niko to i ne traži opet će tvoj guzonja na pinku i hepiju da čita neka debilna saopštenja šta on ima da poruči strancima ali to je sve za domaću upotrebu samo nikako to da shvatiš
Znači Dodik laže da stranci nameću slabljenje Srpske kroz otimanje nadležnosti i prenos istih na zajedničke institucije sa MHF ?

Poslednja izmena:

Back