strašno nizak pritisak

Bila u urgentnom, kod neurologa, to je sve ok, dobila uput za orl u za internistu, ali je problem sto ne postoji nikakav lek za vrtoglavice, a jezive su i traju vec evo 6 dana

I kako sam ja razumela dr nije nizak pritisak uzrok on je verovatno posledica neceg drugog. Da, i kolor dopler vrata da uradim i to su mi dali, mada to moram privatno. Nocas sam do 4 plakala od muke, niti da lezim niti da spavam, ne znam sta cu sama sa sobom, dali su mi i klometol da pijem, da mi smanji mucninu
Postoji kako ne postoji ja sam pila iz istog razloga, lek se zove Cavinton čak može da se kupi u slobodnoj prodaji.
 
Moze da se desi da kako je doslo tako i ode,a moze se desiti da potraje duze.Kod men je to povremeno,ali dugo traje,godinama.
Uh, bre, pa kako funkcionišeš kad ti se to desi? Mislim, ja da sam bila na poslu, ne znam kako bih pregurala, ne bih mogla verovatno bi mi ajncer pao nekome na glavu 😂 danas mi je dosta bolje nego juce, mada nije idealno, ali sad razmisljam zamisli povremeno ovako po 10 dana, bila bih potpuno sprečena da radim
 
Uh, bre, pa kako funkcionišeš kad ti se to desi? Mislim, ja da sam bila na poslu, ne znam kako bih pregurala, ne bih mogla verovatno bi mi ajncer pao nekome na glavu 😂 danas mi je dosta bolje nego juce, mada nije idealno, ali sad razmisljam zamisli povremeno ovako po 10 dana, bila bih potpuno sprečena da radim
Meni se to desi,jednom,ili dvaput mesecno,a desava se vise od 15-ak godina.Ranije mi se i vise desavalo,dok mi internista nije dao lek,koji je pogodio srecom odmah.Ranije nisam pio nikakve lekove za to,t.j. za regulaciju rada srca,pa se desavalo veoma cesto.Inace popio sam dosta Trodona i isprimao istih injekcija i mislim da je to pocelo da se desava od pogresnih fizikalnih terapija,a lekovi i injekcije samo dodali ostalo,da dodje do aritmije i priblizavanja pritisaka.
 
Meni rekli nema leka, legnes, nadjes neki polozaj odgovarajuci i cekas da prodje :D
сачекај ти понедељак и мишљење ОРЛ. не одустај, ако ти је мало боље.;)
у петак, ако се добро сећам, не пропусти интернисту, кад си већ кренула.
можда нешто јесте, а боље да није. :aha:
 
сачекај ти понедељак и мишљење ОРЛ. не одустај, ако ти је мало боље.;)
у петак, ако се добро сећам, не пропусти интернисту, кад си већ кренула.
можда нешто јесте, а боље да није. :aha:
Ma, kakvi da propustim, prvi put u životu jedva cekam da dodjem kod lekara
 

Back
Top