Strani jezik u skolama

Torrente-BG:
Pa eto. Od mene samo najpametniji predlozi dolaze :)

Ja sam hteo italijanski,spanski ili portugalski ali morao ruski. I nekoliko godina kasnije u mojoj bivsoj osnovnoj uvode italijanski.Eto ti ga na. Inace u skoli sam imao i angolce ( deca od nekih vojnih atasea i oficira koji su bili na obuci u JNA) tako da sam vise znao portugalski nago ruski. Ispred mene sedeo Karlos Pitagros da Silva. :)

Foder o russian
Eu gosto somente das meninas russian
:lol:
ja sam videla da od mog ruskog nema vajde pa naucila spanski i krenula nemacki.deset godina ode ko da ih nikad nije bilo :lol:
 
U Ribnikaru je program za francuski jako lep, knjige se dobavljaju iz Francuske i iz Kanade, mnogo su zanimljivije od uobicajnih knjiga, radi se jako puno na konverzaciji mnogo manje na pravilima po kojima se gradi neko vreme, tako da se mnogo manje buba...
 
А ја нешто целог живота решавам да почнем да учим руски за своју душу.... Мени је то најнежнији и најоштрији језик на свету...и ја се јежим кад слушам руске песме ко та професорица..:lol: ..и заљубљена сам у руску књижевност, у руске филмове, у руску музику...а и један Рус ми је био баш ммммм....ал ми није пао шака, нажалост! 8-)
 
Ne nauce bas nesto u skolama,pogotovo ovi mali,mladji sin je drugi razred devetogodisnje i taj engleski,koji uci u skoli zove: bebi engleski,a onaj koji uci na kursu zove: pravi. Valjda zato sto je 3g ucio u vrticu,i ovo sad sto rade u skoli je cak ispod tog vrtickog nivoa,uglavnom boje i crtaju.....
 

Back
Top