Što muškarci lažu za visinu

Nije mi okej jer sam 177
јасно све.

види ја сам имао овде тему која говори да височији мушкарци имају ипак већи избор жена од они нижих... што је и природно . а да нижи углавном иду код још нижих од себе или бар исте висине као што су они

да видиш комплексе који су ту тек пробујали! :rotf:

поскочише и ти нижи али и оне премале даме које имају такве или имаше скоро све такве за своје изабранике, ко да сам им трн у око забо

тако и ти са овом темом, чек да те рапсале
 
Nikad neću zaboraviti dopisujwmo se mi neko vreme, kaze dečko da je poreklom iz Hercegovine, rek'o extra konačno neki visi od mene i cak mi posle kaze da je 190. Ja dolazim a ono on nizi od mene. I ja ga pitam pa sto si me slagao da si 190 on me gleda zbunjeno i govori a nisam ja to rekao, ja uzela poruke i nasla mu, on me gleda bledo😂😂😂
Sta je sa vama

Naslov teme: zasto muskarci lazu za to i to.
Opis: jedno jedino iskustvo gde je jedan slagao.

Generalizacija na osnovu jednog uzorka 🤔
 
ali koliko tup i očajan treba da bude neko ko dozvoli da budi tako nasankan.
A ne znam.
Ocito je prica koju takve „zavodnice“ pricaju neverovatno dobra, pa ne mogu da se odvoje od njih. I nadaju se nekom vidjaju, cekaju.
Jos su takve zenske stekle iskustvo i tacno znaju kako da i one njima glancaju ego, o sebi hvalospeve, o njemu hvalospev i to postane svakodnevna navlakusa.
 
па виђи да ти ја кажем као неко из црне горе (прије се више од пола црне горе звало стара херцеговина а потом се цг састојала из брда и нахија у шта је спадао и херцеговачки део, углавном ми се гледамо ко један те исти народ)


и нема ПРАВОГ херцеговца испод 180
Ovo je istina. Mi dinaroidi smo najviši ljudi na planeti, ako neki nije visok, onda je nekakav kratkonogi Sloven.
 
A ne znam.
Ocito je prica koju takve „zavodnice“ pricaju neverovatno dobra, pa ne mogu da se odvoje od njih. I nadaju se nekom vidjaju, cekaju.
Jos su takve zenske stekle iskustvo i tacno znaju kako da i one njima glancaju ego, o sebi hvalospeve, o njemu hvalospev i to postane svakodnevna navlakusa.
Da.

Tu je i fenomen zvan catfishing... ima svega po bespućima svemrežja.
 

Back
Top