Što muškarci lažu za visinu

Niža visina nije nedostatak, mana. Nismo ni svi istog gabarita i svako traži svog para. Ovde je pitanje zašto se laže za visinu kao da se ona može sakriti.
а шта сам ја то рекао ако не управо то ?
јао мила мајко.... што ме њакаш без потребе ?

тачно свако тражи свог пара.

лепо рекох да мушкарци одаберу своју категорију. ударати на баш превисоке циљеве је нереално па тако и у висини код одабира ....

ај буди добра. и прочитај шта кажем. јер испада да исто то кажеш али ми ето одржиш лекцију

а шта сам ја то рекао ако не управо то ?
јао мила мајко.... што ме њакаш без потребе ?

тачно свако тражи свог пара.

лепо рекох да мушкарци одаберу своју категорију. ударати на баш превисоке циљеве је нереално па тако и у висини код одабира ....

ај буди добра. и прочитај шта кажем. јер испада да исто то кажеш али ми ето одржиш лекцију
Šta se ljutiš odmah?

Ja nisam nikada dobra, samo dobro raspoložena. Hajde, ne ljuti se sada i ne svađaj se, držimo se teme i visine... možemo preći i na šminku.

Kao što si već navela, smanjuju kilograme.

A desi se i da se u oflajnu pojavi potpuno drugačija osoba od one onlajn.
лажу из прве , врло глупо јер ће се то лако уочити и тежина и висина

али можда лажу на прву зато што мисле да ће кад касниеј продуже контакт и то ћаскање по нету можда ''одобровољит'' ту особу и заинтересоват нечим другим још више, па ће онда те неистине око висине или килограма и изгледа можда лакше да се сваре или пређе преко тога ?

можда је у томе цака

само драстично лагање је глупо , то је баш лако уочљиво

Ne znam za vas ali mi kad nam se neka bass dopada umemo malo da se pogubimo
mozak ne radi nas kako treba tad
па ако мушкарац има рецимо 170 цм а погуби се како ти кажеш на неку од 180 , да некажем и вишљу онда....нек му је Бог у помоћи јер је баш ударио на категорију која није у његовом рангу....

али можда лажу на прву зато што мисле да ће кад касниеј продуже контакт и то ћаскање по нету можда ''одобровољит'' ту особу и заинтересоват нечим другим још више, па ће онда те неистине око висине или килограма и изгледа можда лакше да се сваре или пређе преко тога ?

можда је у томе цака

Da, toliko ću biti interesantna i šarmantna da će zanemariti sve moje sitne laži i nedostatke?

Nikad neću zaboraviti dopisujwmo se mi neko vreme, kaze dečko da je poreklom iz Hercegovine, rek'o extra konačno neki visi od mene i cak mi posle kaze da je 190. Ja dolazim a ono on nizi od mene. I ja ga pitam pa sto si me slagao da si 190 on me gleda zbunjeno i govori a nisam ja to rekao, ja uzela poruke i nasla mu, on me gleda bledo😂😂😂
Sta je sa vama
Pa kad si ti odmah poletela kad si cula da je on iz Hercegovine i zakljucila da je visok. Njemu nista nije drugo preostalo osim da se lupi po junackim plecima i kaze: „190 macko!“ :lol:

Šta se ljutiš odmah?

Ja nisam nikada dobra, samo dobro raspoložena. Hajde, ne ljuti se sada i ne svađaj se, držimo se teme i visine... možemo preći i na šminku.
Само сам те замолио да ми не држиш лекцију и исправљаш ме са нечим што сам управо и ја рекао .
Није шија него врат ...

Ај добро, мир мир...

можда је у томе цака

Valjda tako pokušavaju izbeći to inicijalno odbijanje, zbog visine, kg ili šta već. Posle kada/ako ostvare neki klik s tom osobom, valjda računaju da ce preći preko toga.

Само сам те замолио да ми не држиш лекцију и исправљаш ме са нечим што сам управо и ја рекао .
Није шија него врат ...

Ај добро, мир мир...
Nije bi bila namera da ti držim lekciju, ostao mi dnevnik na poslu ;) Nesporazum.

Gde smo stali?

Back