Što muškarci lažu za visinu

Nebitno mi je koliko si visok
Opet spominjes generalizaciju koje ovde na mojoj temi nema
Nisam prozvala sve muškarce, rekla sam vwc jednom desava se da i zene i muškarci lazu za ovakve stvari, nisam nista generalizovala ili rekla kako ste svi vi isti bla bla
Shvati kako hoces
тачно .

тема је јасна.
зашто неки мушкарци лажу за висину?

ко каже да је федерик лагао ?

па његову висину сви знамо са фотки.... и јел био неки проблем ? није наравно

Pa da niste osetljivi na te cm ne bismo ni obraćale pažnju na iste. Ko o čemu vi o cm. I opet.. eto... da li je žena skrenula temu? Ne nije.
занчи није ''у све ми дирај у породицу не'' или ''све ми дирај само у матер не''

већ у све ми дирај ал у центриметражу никако!

Nebitno mi je koliko si visok
Opet spominjes generalizaciju koje ovde na mojoj temi nema
Nisam prozvala sve muškarce, rekla sam vwc jednom desava se da i zene i muškarci lazu za ovakve stvari, nisam nista generalizovala ili rekla kako ste svi vi isti bla bla
Shvati kako hoces
"Što muškarci lazu za visinu" je naslov teme. Uopste nije generalizacija.

Isto bih reagovao i da je neki muskarac otvorio temu "Zasto zene lazu za kilazu".

Kapiras?

занчи није ''у све ми дирај у породицу не'' или ''све ми дирај само у матер не''

већ у све ми дирај ал у центриметражу никако!

Ma to je sve glupost! Sve nam je u genima, samo se bezveze jedimo zbog nečega na šta ne možemo da utičemo.
Ja lažem samo za godine, svakako mi ne veruju kad iskreno kažem koje sam godište :manikir:
Ja sam ponosna na svoje godine :manikir: i bore :vnaocare:. Ja to godinama skupljam. Strpljivo.

Season 9 Lol GIF by The Office

Isto bih reagovao i da je neki muskarac otvorio temu "Zasto zene lazu za kilazu".

Kapiras?
Izvini što sam zaboravila da stavim "neki" sad ću da promenim samo zbog tebe
Čitaj temu i prepisku, nigde ništa nisam generalizovala, ali eto tebi je taj naslov zapao za oko
Žao mi je što sam vrv viša od tebe

Kapiras?
ако је лијепа у лицу , то се онда прогледа...

али ако у лицу није лијепа не знам колко да је згодна

и да наравно ако је премалих ногу ...

само ногате буразеру

не мислим на стопала

Back