Što muškarci lažu za visinu

😂😂😂😂
Ja sam mislila da nema Hercegovaca ispod 180
па виђи да ти ја кажем као неко из црне горе (прије се више од пола црне горе звало стара херцеговина а потом се цг састојала из брда и нахија у шта је спадао и херцеговачки део, углавном ми се гледамо ко један те исти народ)

и нема ПРАВОГ херцеговца испод 180

Valjda tako pokušavaju izbeći to inicijalno odbijanje, zbog visine, kg ili šta već. Posle kada/ako ostvare neki klik s tom osobom, valjda računaju da ce preći preko toga.
Pa jeste brate, a zamisli smaras se s nekom zenskom danima, izadji ovo ono, legnete, skine se, kaze ti: houcu da voudimo ljubav i ono vadzajner ko da je svirala petardu.
1708978585244.png

A ti iz pristojnosti nisi hteo da ispitas da ne dobijes samar i da te ne opanjkava kod vedrane rudan.

Još kad bih stala na štikle, NE ŽELIM DA ZAMIŠLJAM
па добро то је одувјек било.

да се у висини траже. па и да он буде вишљи и кад она обуче штикле.

природа.

реци ми ко је коме први послао информације о висини?

ти њему или он теби ?

па добро то је одувјек било.

да се у висини траже. па и да он буде вишљи и кад она обуче штикле.

природа.

реци ми ко је коме први послао информације о висини?

ти њему или он теби ?
On meni, ja sam ga pitala, tj rekla sam mora da si visok i onda on haha pa da znas.... 190 🤣

Pa jeste brate, a zamisli smaras se s nekom zenskom danima, izadji ovo ono, legnete, skine se, kaze ti: houcu da voudimo ljubav i ono vadzajner ko da je svirala petardu.
Pogledajte prilog 1505436
A ti iz pristojnosti nisi hteo da ispitas da ne dobijes samar i da te ne opanjkava kod vedrane rudan.
Isusati, splašio si me sad.

Ali, da, i žene lažiraju sve i svja. Znaš ono nekad kad se obeščašćena devojka nije mogla udati, pa se njena majka mučki, pod okriljem prve bračne noći, ušunja u mladenačku sobu i zaprska postelju kokošjom krvlju.

Tako ti je sad i ovo s shopom, filterima, kutom slikanja i ostalim.

Pogledajte prilog 1505436
Idi bre Napokone, preplasi me.
Ma kolika je verovatnoca da joj bas tako izgleda? Cisto sumnjam da je takvih puno.

Ma ne, nosim ih svaki dan, nego sam mislila da je nezgodno kada je muškarac pored mene niži, a ja još na štiklama. Ne ide!
па не иде ...
али онда унапријед бирај госпођице госпођо партнера са одрешеном центиметражом да се тако одразимо (што би реко хер жика павловић) ако волиш да носиш штикле :mrgreen:

Back