Žene uzdišu, samo da bi muškarci što prije..

Neno

Elita
Poruka
21.387
Dakle žene uzdišu ili stenju za vrijeme seksualnog odnosa zato što..
kako bi ubrzale partnera i što prije završile sa odnosom,
stenju kako bi poboljšale samopouzdanje svog partnera,
pretvaraju da su doživjele orgazam samo kako bi se njihovi partneri osjećali bolje,
kad im je dosadno ili neprijatno u toku odnosa, i sve to samo kako bi se sve što prijee završilo.
I svakako da žene uzdišu i kada zaista doživljavaju orgazam.

I na kraju, bolje je bilo kako nego nikako, taman i uz lažno uzdisanje, da ne bude kao ono; eto pa *ebi se sam, ak ću da ćutim ko zalivena.

I na kraju, postavlja se pitanje da li su ti udasi i pored svega pravi ili lažni?
Inače naslov nije baš odgovarajući i nasumice je izvučen iz (kon)teksta, tako da ljutnje nema u svakom slučaju.. :)

Mnogo komplikovano i teško izgleda.. :roll: nesmalo kao da su slatki uzdasi - tabu tema. :mrgreen:

Jednostavije rečeno, muškarac ne može da se opusti i u potpunosti uživa sa tihom devojkom koja ne daje nikakve znake. To vrlo često može da smanji muški libido i učini da se on osjeti kako ne radi nešto kako treba.
Načini na koje možete da ispoljite da ste zadovoljne u krevetu i da vam partner prija su različiti - od ubrzanog disanja, stenjanja, pa sve to "bezobraznog govora". Poenta je da to ne zvuči laažno i isforsirano, već ukoliko vam zaista prija partner,. to će doći samo od sebe. Tako ćete dodatno da učvrstite odnos i pokažete da vam takav muškarac zaista prija.

Neke zanimljive i istinite odgovore sam dobio preko pp tako da..
.. može lock ako nije problem? :D

Lično, uzdišem kad mi se uzdiše, stenjem takođe kad mi dođe. Ne mogu da zamislim da uzdišem a hoću da se prekine, to su neki mešani signali. nema od tog sexa ništa dugoročno gledano
Ama pre ili posle svaki seks dosadi. Čovek poželi da sedi, pijucka 'ladno pivo i gleda kako mu se iznad glave razilazi oblak duvanskog dima.

pretvaraju da su doživjele orgazam samo kako bi se njihovi partneri osjećali bolje,
kad im je dosadno ili neprijatno u toku odnosa, i sve to samo kako bi se sve što prijee završilo.

I na kraju, bolje je bilo kako nego nikako, taman i uz lažno uzdisanje, da ne bude kao ono; eto pa *ebi se sam, ak ću da ćutim ko zalivena.

I na kraju, postavlja se pitanje da li su ti udasi i pored svega pravi ili lažni?
Inače naslov nije baš odgovarajući i nasumice je izvučen iz (kon)teksta, tako da ljutnje nema u svakom slučaju.. :)
si razmisljo o noveli sa ovije naslova?

Који је то бедак да си са женом која се фолира у крвету? Бедак за обоје.

Back