Што мушкарци код оцене изгледа девојке...

Ко је боља риба? :mrgreen:

  • Наташа Беквалац :bljak:

  • Марија Шерифовић :per:


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nije, ali ima keš :p

Ti nisi povrsna ni malo,ti gledas samo prave vrednosti:hahaha::hahaha::hahaha:

Elem,tema je debilna samo tako.Msm aj sada ja vas da pitam devojke ko je lepsi?
Rejnolds ili Busemi(ili kako se vec cita)?
ryan-reynolds1.jpg
ILI
stevebuscemi.jpg

Meni je kod devojke vazno:
1.DA nije ruzna
2.Da je pametna
3.Da mi odgovara kao covek
4.DA je zenstvena
sve ostalo je ....ili je + ili je -,ali ne pravi mnogo razlike
-ja mislim da ne trazim mnogo
Sto se Bekvalac tice,moze za jednu noc i vise nikada da je ne vidim
 
pa sad... marija bi, kada bi se ulozila oderedjena cifra u nju, i izgledala kao zensko
Jao, ima ona emisija Pod nož na Novoj... :D

natasa,
koliko god pumpala i usta i sise, i dalje ima sklop lobanje tipican za muskarce, te moze eventualno da izgleda
kao lijepa kobila
:eek:
Ja to nisam uočila... :dontunderstand:


Ti nisi povrsna ni malo,ti gledas samo prave vrednosti:hahaha::hahaha::hahaha:
Naravno, to sam napisala u šali ;)

Elem,tema je debilna samo tako.
Dosadno mi bilo:(
Tema nije Koja je lepša, nego zašto se devojke upoređuju prema Nataši, kojoj malo njih može da parira, a ne prema Mariji od koje je svaka forumašica bolja riba :evil:

Msm aj sada ja vas da pitam devojke ko je lepsi?
Rejnolds ili Busemi(ili kako se vec cita)?
ryan-reynolds1.jpg
ILI
stevebuscemi.jpg
Ovaj prvi je lepši. :lol:

Meni je kod devojke vazno:
1.DA nije ruzna
2.Da je pametna
3.Da mi odgovara kao covek
4.DA je zenstvena
sve ostalo je ....ili je + ili je -,ali ne pravi mnogo razlike
-ja mislim da ne trazim mnogo
Sto se Bekvalac tice,moze za jednu noc i vise nikada da je ne vidim
Hahaha! Kladim se da bi svakoj forumašici našao manu i da ti nijedna ne bi bila po ukusu :p
 
...zavisi od toga sta podrazumevamo pod dobrom ribom...ako gledamo fizicki izgled jasno je kristalno koja je sladja ali ako uzmemo u obzir i druge parametre ne bih ja okarakterisala Mariju kao akrepa...ima ona svoje klvalitete i to bas one koji su jasni nekvaliteti kod Natase...pri tome nisam primetila da je Natasa parametar...makar ne meni....
Skoro podudarno sa mojim postom:)
 
He goxy pa mi se obicno slazemo:zag:

...vidi cak i da zanemarim njen muzicki stil, odevni neukus, iznosenje intime na izvol'te ponovo mi ne bi bila parametar...meni licno...jednostavno ukusi su razliciti...ja preferiram zene kao sto su Natali Imbrulja, Kristi Tarlington, En Hatavej...ne mogu protiv sebe...:dontunderstand:...tako da sam prema Natasi i njoj slicnim krajnje indiferentna...
 
He goxy pa mi se obicno slazemo:zag:

...vidi cak i da zanemarim njen muzicki stil, odevni neukus, iznosenje intime na izvol'te ponovo mi ne bi bila parametar...meni licno...jednostavno ukusi su razliciti...ja preferiram zene kao sto su Natali Imbrulja, Kristi Tarlington, En Hatavej...ne mogu protiv sebe...:dontunderstand:...tako da sam prema Natasi i njoj slicnim krajnje indiferentna...
Retko se s nekim složim,lepo:):zag:
 
Eh, ko da ti je bilo teško da pogodiš kada sam u Klubu plavuša Krstarice... ;)
Otkrila si Ameriku :p

...ali ja ne idem u klub...obzirom na to da sam tamna ridjokosa pa logicno da ne zavirujem u klub plavusa....samo se oseca sta pokusavas i nije fer prema Mariji uopste...postavi sliku, sta znam...Emine Jahovic na primer i Natase pa ces onda videti objektivnu reakciju, jedna prirodna a druga vestacka...eto ideje:heart:...ako ti je stalo do realnijih komentara:heart::heart:
 
...ali ja ne idem u klub...obzirom na to da sam tamna ridjokosa pa logicno da ne zavirujem u klub plavusa....samo se oseca sta pokusavas i nije fer prema Mariji uopste...postavi sliku, sta znam...Emine Jahovic na primer i Natase pa ces onda videti objektivnu reakciju, jedna prirodna a druga vestacka...eto ideje:heart:...ako ti je stalo do realnijih komentara:heart::heart:
Pa, nije u tome fazon ako su obadve jako atraktivne ;)
Tema je: zasto muskarci obicne zene uporedjuju sa izuzetno atraktivnim javnim licnostima kada one nemaju mogucnosti kao ove da odu na plasticne operacije, na sva ta ulepsavanja pa tako ne mogu da im pariraju.
Zasto ih ne uporede sa nekim nedoteranim kao sto je Marija Serifovic...?

Izvini, nemoj se uvrediti, ali ti mene iz teme u temu ne kontas, svaki moj post pogresno protumacis, :evil: i ispadne da sam rekla nesto sto mi nije bilo ni nakraj pameti ;)
Npr. ovo sad sto si napisala... nisam fer prema Mariji :roll:
Meni ona nije lepa ali je volim kao muzicara i sviđaju mi se njene pesme, i sviđa mi je sto ostaje na povrsini pored svih silikonki ;)
 

Back
Top