Što muškarci lažu za visinu

Ma gde znam...ne znam ni ko sam ja. Stalno neko pita ko sam bila pre. Pre čega...ništa mi nije jasno.
Nebitno.
Aaa, mislila si na Šećernuvunu. Zbunilo me to M, nisam uhvatio foru. 😆

Da, video sam da te @Jugoslav Čvarak proziva nešto. Njemu za osvetu samo poželiš da živi u Splitu i u susjedstvu ima osobe tamnije boje kože, gore kletve mu nema.
 
Aaa, mislila si na Šećernuvunu. Zbunilo me to M, nisam uhvatio foru. 😆

Da, video sam da te @Jugoslav Čvarak proziva nešto. Njemu za osvetu samo poželiš da živi u Splitu i u susjedstvu ima osob ode tamnije boje kože, gore kletve mu nema.
Lule je protjerana ex-moderatorica s politike.
Klela se u Žiku Poksovca.

KUPLERAJ U PARLAMENTU: Manekenka ubica dolazila u Skupštinu kod ljubavnika!


Živjela je ili živi u Kini, totalno je poprimila oblik kineskog čajnika, zaboravila je da je jednom davno bila ponosna Vojvođanka.
 
Nikad neću zaboraviti dopisujwmo se mi neko vreme, kaze dečko da je poreklom iz Hercegovine, rek'o extra konačno neki visi od mene i cak mi posle kaze da je 190. Ja dolazim a ono on nizi od mene. I ja ga pitam pa sto si me slagao da si 190 on me gleda zbunjeno i govori a nisam ja to rekao, ja uzela poruke i nasla mu, on me gleda bledo😂😂😂
Sta je sa vama
pa zar nije jasno zašto je lagao?
Nego ne reče nam jesi li ga kresnula....ili ti je sad zao što je mali...
 
Kud ga dozva opet.

E da, skoro na nekoj temi postavili linkove ka starim porukama i hop- iskoči J-vova ljubaf Nona :heart:
Stvarno nemam pojma ko je to, ali vidim da je ostavila velike rane na njegovo srčeko.

lonely jim carrey GIF
 

Back
Top