STARIJI MUSKARAC

Sva mi je ok, kada je u pitanju zrela devojka dakle 25+ samostalna, sa zavrsenom skolom, koja radi, zaradjuje i ima svoj zivot.

Ali ima sam prilike da gledam i klinke od 18 19 sa tipovima od 45+ ono je zaista no comment.......i sve se vade na neku ljubav....
 
marlоn:
Aco.... ljubav čini čuda....

Hahahhahaha, posebno u restoranu Frans izmedju kilnke od 17-19 godina i debelog pokvarenjaka biznismena od 50+ :) cini cuda.....ja samo ne znam i taj jadni kako je glup
za to koliko ga kosta ta sponzorusica za tu veceru, ode i uzme vrh kurvu ruskinju ili moldavkui i da **** 2 sata ako toliko i moze da izdrzi
 
U pravu bre ove zene ovde... kazu da si dileja. Kakav bre debeli.. pa još biznismen. Suv, sirotan, napušten od sviju, ima tužne krupne oči i recituje Jesenjina...ono znaš "Crni čovek", u parku na klupi. Tebi samo pitchka u glavi....cccc..... LJUBAV Aco, LJUBAV.... Ma.. ne razumeš ti to...:D
 
Zoyzoynaki:
Pa da pristanem!!! :) ....prosio me covek...ozenio bi me bez razmisljanja...pri tom je stranac...ma ne znam ni sama.Mislim da se mnogo premisljam...a ne mogu bez njega i samo dzabe patim.J**** okolinu i roditelje....trebalo bi da gledam sebe i svoja osecanja!! :-D
Maco....i ja bila u same shit.....i stisla petlju i odlucila se za zvog strendzera....a okolina se navikla. Kad oni vide tebe srecnu voljece oni i njega. Trust me.
 
Ne znam gde je ta granica, dokle moze a dokle ne i da li uopste postoji. :???:
Mislim da 13 godina nije drasticno.
Licno ne volim mladje i ne mogu da se zamislim sa nekim dosta mladjim od sebe.
Bila sam sa covekom 20 godina starijim sa svoje 24 (ne, nisu vec pominjane kombinacije u pitanju ;-) ), i tada mi je bas prijalo iako to ima svojih problema. Dosta me je 'ocvrstio', pomogao mi da prodjem kroz neke svoje emotivne nedoumice i lavirinte i uglavnom sam dobila sve pozitivno iz te razlike u godinama.
Paradoksalno, ali danas (gotovo 10 godina kasnije) ne bih mogla da budem sa nekim 20 godina starijim. :shock:
 
Becky Thatcher:
Ja ne maltretiram ljude s pričama o osiromašenom uranijumu u vodi koja se najviše kupuje i kupljenim sertifikatima i gomilom bakterija u vodici koju sam već skoro skroz popila - zato tišina tamo :lol:

Ja se uozbiljila, pihh čuj - dva ispita ne mogu da spremim a tako malo mi treba, kako dovatim knjigu dobijem napad plača i strčim do dole po žvake od lubenice, nove orbit - bakteriološki ispravne, koje ne štete zubima, znaš :lol:
e, da, te su strava, i ja ih kupujem :D
inače, što se tiče teme - stariji muškarci, pogotovo 13 godina stariji (mislim, previše je!!!) - bljuuuv!!!!!!!!
 
mammy:
Maco....i ja bila u same shit.....i stisla petlju i odlucila se za zvog strendzera....a okolina se navikla. Kad oni vide tebe srecnu voljece oni i njega. Trust me.
As well :p Moja rodbina uopste nije bila odusevljena mojim izborom, ali to im ni najmanje nije smetalo da bez blama i pardona traze od njega razne usluge, tipa vize, kupovine kola, posla, mnogo sam im nesto postala draga i sve su postali jako brizni i pazljivi od kada je stranger u nasoj familiji :mrgreen:
 
Bolje da cutim..........kada sam imala 17 godina,moja velika ljubav je bio tip koji je bio 20 godina stariji od mene.Sta reci,veza je bila veoma burna,ja klinka on vec zreo covek,mnogo smo se svadjali i jos vise voleli........zaista me je voleo,mislim da ni jedan muskarac me nije obozavao koliko i on.Posle 2 godine intezivne veze smo raskinuli,zbog mojih mladalackih ludosti.Pet dana posle raskida,otisao je u Nemacku i nije se vracao 3 godine.Ali za svaki rodjendan,Novu Godinu i ostale praznike javljao se........nikada necu zaboraviti taj 10 april 1993.......posle tri godine srela sam ga na mestu gde smo razgovarali prvi put.........samo se nasmejao,i zagrlio me........i sve je krenulo iz pocetka..........ali ga tada vise nisam volela kao pre njegovog odlaska.........mada sam idalje bila luda za njim,i tih godina mi je nedostajao.Sa njim sam bila do kraja njegovog zivota,koji se nazalost zavrsio na veoma surov nacin.....odneo ga je crni talas...............i mislim da su svi posle njega bili samo blede kopije moje jedine i prave ljubavi........i mislim da takva ljubav moze da uspe,ako je prava.
 
Gazdarica:
Ja ne merem previse starije od sebe... Ne privlace me i toJ je toJ...
Ali, ko voli, zasto da ne?
Postoje mnogo bitnije stvari od razlike u godinama...


Nisu nu mene nikad privlacili ali to se jednostavno desi.Nikad nisam ni pomislila da bi mogao da mi se svidi neko stariji od mene 10+ ali hemija je cudo.....ja pristala i mislim da se nisam pokajala!A prica je pocela sinoc...a kako ce se zavrsiti videcemo! :-D
 
Emily_Bg:
Bolje da cutim..........kada sam imala 17 godina,moja velika ljubav je bio tip koji je bio 20 godina stariji od mene.Sta reci,veza je bila veoma burna,ja klinka on vec zreo covek,mnogo smo se svadjali i jos vise voleli........zaista me je voleo,mislim da ni jedan muskarac me nije obozavao koliko i on.Posle 2 godine intezivne veze smo raskinuli,zbog mojih mladalackih ludosti.Pet dana posle raskida,otisao je u Nemacku i nije se vracao 3 godine.Ali za svaki rodjendan,Novu Godinu i ostale praznike javljao se........nikada necu zaboraviti taj 10 april 1993.......posle tri godine srela sam ga na mestu gde smo razgovarali prvi put.........samo se nasmejao,i zagrlio me........i sve je krenulo iz pocetka..........ali ga tada vise nisam volela kao pre njegovog odlaska.........mada sam idalje bila luda za njim,i tih godina mi je nedostajao.Sa njim sam bila do kraja njegovog zivota,koji se nazalost zavrsio na veoma surov nacin.....odneo ga je crni talas...............i mislim da su svi posle njega bili samo blede kopije moje jedine i prave ljubavi........i mislim da takva ljubav moze da uspe,ako je prava.

A sta je to crni talas? Neko ga koknuo?
 
Die Cinderella:
As well :p Moja rodbina uopste nije bila odusevljena mojim izborom, ali to im ni najmanje nije smetalo da bez blama i pardona traze od njega razne usluge, tipa vize, kupovine kola, posla, mnogo sam im nesto postala draga i sve su postali jako brizni i pazljivi od kada je stranger u nasoj familiji :mrgreen:
moji su kulturni....ne traze otvoreno...:lol:
aj pozdravi strendzera ;)
 

Back
Top