STARIJI MUSKARAC

Prevelike razlike realno u zivotu slabo opstaju, mada ima i takvih veza koje traju. Cesto uz razna svesna ili nesvesna odricanja i neostvarenja koja se uglavnom vremenom manifestuju kroz licno nezadovoljstvo. Moze da bude interesantno na krace staze u smislu ..iskustva.Mislim da treba razmisljati o tome kada stariji muskarac( o njima je rec iako ima i veza gde je zena mnogo starija od muskarca) bioloski i mentalno pocinje da posustaje( ne uzimajte za primer pojedinacne slucajeve) za mnogo toga sto mladju zenu od njega pocinje godinama ,iskustvom i saznanjima da interesuje( nije samo sex u pitanju) ..U tome je problem.
 
esperanca137:
sta cu kad vooooooleeeeeem hehehe narocito dobos tortu:D
al nikako da je pojedem,jer me ti stalno izbegavas8) - plasis se da ne obrstim celu poslasticarnicu:p
Dogovorio sam sa onim kinezom... on ce me vadi kod tebe u zamenu za istu.. ti cepaj tortu.. a on može i doboš :D
 
@Djuro
u pocetku zanimljiv i sarmantan - ako je mnogo mladji - a kasnije totalno neodgovoran i non stop se nerviras zbog njegovih klinackih fora koje pokusava da ti proda,
ako je dosta stariji il je smarac il zenskaros il pokusava da te drzi pod staklenim zvonom8)
do 8 godina je plafon u razlici muskarac - zena, a kad je mladji muskarac hm do 5 - 6 god pod uslovom da on ima od 24 - 25 pa navise;-)
 
da ali sve zavisi i od toga kako se ti postavis i sta ocekujes od jedne veze....mada prevashodno kako se ti postavis...i dalje mi to nista ne znaci....veruj mi ima muskaraca od 30 koji su matori a ima i onih od 60 koji su fenomenalni.....malo ali ih ima...
(Andriano Celentano...covek mog zivota...moze da ima i 130 on je smeker i genijalac ).....
 

Prilozi

  • f09089ifq14.jpg
    f09089ifq14.jpg
    7,6 KB · Pregleda: 1
esperanca137:
ako imas manje od 26 ne pocinji neku ozbiljniju vezu sa toliko starijim muskarcem jer ce kad tad da pukne - veruj mi,a ako zelis avanturu,onda ok - stariji momci su za to mmmmmm


Imam godinicu vise od 26...A proslo me ono da trazim avanturice.Ma da nikad se ne zna....ljudi probaju i brak pa ne uspe! ;)
 
DjuraMornar:
Godine mi nista ne predstavljaju....mislim da su one samo brojke...sasvim nevazno ima li neko 20 ,30,40 ili 50.....ako je zanimljiv i sarmantan...

To je teorija. U praksi, muskarci od pedeset-sezdeset godina boluju od svega i svacega, boli ih lakat ili noga ili imaju sve vestacke zube, onako im se staracki prosiri grudni kos i otrombolji guza... a oni stalno zele da te ubede kako su mladi, bolji od maldica, cak, i to je u celoj stvari najsmesnije/najtuznije...
Naravno, stariji muskarac ima mnogo vremena za tebe, jer on vec gleda unazad, tj. vec je obavio vecinu stvari koje je zeleo da ostavri i ima vremena da te stiti, slusa i tako to... pa sad, ko voli nek izvoli :)
 
muvalo:
To je teorija. U praksi, muskarci od pedeset-sezdeset godina boluju od svega i svacega, boli ih lakat ili noga ili imaju sve vestacke zube, onako im se staracki prosiri grudni kos i otrombolji guza... a oni stalno zele da te ubede kako su mladi, bolji od maldica, cak, i to je u celoj stvari najsmesnije/najtuznije...
Naravno, stariji muskarac ima mnogo vremena za tebe, jer on vec gleda unazad, tj. vec je obavio vecinu stvari koje je zeleo da ostavri i ima vremena da te stiti, slusa i tako to... pa sad, ko voli nek izvoli :)
Veruj mi nije u pitanju Teorija...nista ne pricam "napamet"....Znam jednog kome je guza lepsa nego moja....i gradjen je bogovski......ali bolje da ne pocinjem o njemu.....vec mi se menja izraz lica...;)
Moja prijateljica je u vezi sa tipom koji ima 54 i divno izgleda.....a i ovako je divan....
Ova dvojica su doduse umetnici pa ih valjda zbog toga drzi taj "mladalacki duh" i izgled.....ali kazem,godine su brojke....Takodje moze da bude i mladji....pa sta.....ako ste na istim talasnim duzinama ....to je ono najvaznije...
 
DjuraMornar:
da ali sve zavisi i od toga kako se ti postavis i sta ocekujes od jedne veze....mada prevashodno kako se ti postavis...i dalje mi to nista ne znaci....veruj mi ima muskaraca od 30 koji su matori a ima i onih od 60 koji su fenomenalni.....malo ali ih ima...
(Andriano Celentano...covek mog zivota...moze da ima i 130 on je smeker i genijalac ).....

Azzurro, il pomeriggio è troppo azzurro e lungo, per me
mi accorgo di non avere più risorse senza di te
e allora io quasi quasi prendo il treno e vengo vengo da te.
Ma il treno dei desideri nei miei pensieri all'incontrario và.:wink: :D

Ne, meni uopste ne bi smetalo da je 13 godina stariji od mene. Volim starije muskarce. :)
 
DjuraMornar:
...ali kazem,godine su brojke....Takodje moze da bude i mladji....pa sta.....ako ste na istim talasnim duzinama ....to je ono najvaznije...

Slazem se, naravno. Znam i ja nekoliko parova gde je razlika 20 godina (muskarac stariji) i vole se ljudi godinama... Individualna stvar... razni ljudi - razne potrebe. Mene pali jednakost u svakom pogledu i zato sam brzo zavrsila pricu sa tim starijim tipom...
 
muvalo:
To je teorija. U praksi, muskarci od pedeset-sezdeset godina boluju od svega i svacega, boli ih lakat ili noga ili imaju sve vestacke zube, onako im se staracki prosiri grudni kos i otrombolji guza...
pa dobro nemamo mi po pedeset godina.....cura pita za 13 godina razliku...znaci ako ocu da se "zabavljam" sa dedom od 60 treba da imam 43...a tol'ko nemam ;)
moj decko je 9 godina stariji...i sto se godina tice mi nemamo prroblema....
u vezi su najvazniji postovanje jedno drugog i izbora onog drugog...i razumjevanje....godine, vjera, nacionalnost su sto se mene tice manje vazni podaci.
 
Ako ti se svidja probaj. Ako uspete da prevazidjete razlike koje su neminovne mozda bude i happy end. Ja sam imala takvu vezu, ali nam je definitivno smetala razl u godinama u nekim stvarima (tad sam imala 23 i to mi je bila prva ozbiljna veza).
 

Back
Top