STARIJI MUSKARAC

sto da ne 13 godina stariji? mislim da nije vazno koliko ima godina vec kakav je. to jest, ako je rec o starijim muskarcima. mladjeg ne bih mogla.. ali stariji - naravno. a 13 godina nije ni mnogo..
 
Zoyzoynaki:
Da li bi ste bili sa muskarcem starijim 13 godina od vas?Da li tu dolazi do sukoba generacija ili ta veza moze da uspe?

Trinaest godinica stariji lik od mene imao bi 36 to nije mnogo al' ipak ne bih bila s njim, koj će mi Q imam svog dečkića - baš dečkića :D

Al da pretpostavimo da nemam i da mi se svidi neki lik i da kaže da ima 36 rekla bi mu do yaja batice - da sam ja mlađa 9 godina nego što imam sada imao bi godina ko moj ćale, možda bi se ispostavilo i da su zajedno u razred išl... Al' po toj računici onda, dok je njega tuko pubertet i dok su on i ćale vatali zjale, ja sam kakila u pelene.

A šta fali razlici od tih 9 godinica? Misim da sam ja u tom slučaju mlađa 9 a da on ne bude stariji trinaest imala bih 14 pa bi zasvirao klavir ako bi me diro :lol:

Joooj ne znam - da postoji tako neki morao bi da mi se svidi toliko da ne razmišljam - a svidelo bi mi se da ne razmišljam
 
:lol: :lol: :lol:
Da breee, ovako moraš da se ponašaš - ništa ti nemaš da pokažeš što on već nije video, da kažeš što već nije čuo i sl. zamisli da te još zbog PMS-a izgrdi, onako očinski? Pa sunca da mu se nahebeš :lol:
Pa kad krene prevaspitavanje, odmeravanje, gunđanje, ono ozbiljno dozivanje tvog imena i preslišavanje a? Di si bila, šta si radila, nja nja nja...
A ako podetinji pored tebe, još gori bude od onih koji su se prethodno najavili da su deca :lol:
 
muvalo:
A sta to ne mozes da prelomis - ako ste prevazisli razlike, kao sto kazes... Hajde molim te objasni, interesuje me ova tematika :)


Pa da pristanem!!! :) ....prosio me covek...ozenio bi me bez razmisljanja...pri tom je stranac...ma ne znam ni sama.Mislim da se mnogo premisljam...a ne mogu bez njega i samo dzabe patim.J**** okolinu i roditelje....trebalo bi da gledam sebe i svoja osecanja!! :-D
 
Zoyzoynaki:
Pa da pristanem!!! :) ....prosio me covek...ozenio bi me bez razmisljanja...pri tom je stranac...ma ne znam ni sama.Mislim da se mnogo premisljam...a ne mogu bez njega i samo dzabe patim.J**** okolinu i roditelje....trebalo bi da gledam sebe i svoja osecanja!! :-D

ja ne volim preterano da delim savete nepoznatim ljudima u meni slabo poznatim situacijama, ali poludeh od ove vrućine:lol:
go for it!!!
 
Queen_:
kad sam ja bila tvojih godina (ne tako davno, jelte:lol: ), sviđala sam se jednom starijem tipu, onako desetak plus godina. Kad me taj poljubio ( a desilo se samo jednom, ehhhh, savest moja pusta), sve mi se okrenulo, kolena zaklecala, itd. eh, gde me podseti na to sad na ovoj vrelini8-)

Viš mene pre 10 godina poljubio jedna moj vršnjak i to mi bio ubedljivo najlepši poljubac, relativno skoro navatam ja njega da me poljubi opet - reko, moooram da znam da'l je to stvarno bilo nešto posebno kod tebe il je to uslovilo to što si mi se svideo ono baš...

Mojne da ti padne na pamet da zoveš tog na koga sam te slučajno podsetila moolim te :lol:

Neki ljudi su jednostavno tako pitki, bez obzira na broj godina
 

Back
Top